POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [25.02.2020, 07:05:57] • zachodniopomorskie

„Wspólnie przeciwko przemocy wśród dzieci i młodzieży szkolnej” - konkurs dla młodzieży akademickiej

„Wspólnie przeciwko przemocy wśród dzieci i młodzieży szkolnej” - konkurs dla młodzieży akademickiej

fot. Policja

Wydział Prewencji KWP w Szczecinie wspólnie z Krajowym Urzędem Kryminalnym Meklemburgii – Pomorze Przednie realizując działania na rzecz edukacji w obszarze bezpieczeństwa zaprasza młodzież akademicką do udziału w konkursie pod nazwą „Wspólnie przeciwko przemocy wśród dzieci i młodzieży szkolnej”.

Konkurs w 2020 r. jest integralną częścią prowadzonego od kilku lat projektu profilaktycznego „U sąsiada bezpiecznie – Sicherheit im Nachbarland”.

Głównym celem konkursu jest stworzenie pracy plastycznej, graficznej, plakatu, których motywem przewodnim będzie przeciwdziałanie przemocy. Konkurs jest jednoetapowy, a jego uczestnicy mogą zgłosić indywidualnie maksymalnie dwa projekty plastyczne lub graficzne. Szczegóły techniczne zgłoszonych w konkursie prac określa poniższy regulamin. Prace konkursowe wraz z niezbędnymi dokumentami określonymi w regulaminie należy przesłać na adres prewencjakryminalna@szczecin.policja.gov.pl lub złożyć osobiście w formie elektronicznej w siedzibie Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, ul. Małopolska 47.

Termin składania prac mija 30 kwietnia 2020 r. Zwycięskie prace zostaną nagrodzone bonami podarunkowymi. Najciekawsze prace będą również wykorzystane przez organizatorów podczas zajęć edukacyjnych prowadzonych w placówkach oświatowych w Polsce i w Niemczech. Dodatkowo wyróżniające się prace zostaną umieszczone w kalendarzu ściennym na 2021 r. promującym współpracę Policji zachodniopomorskiej z partnerem niemieckim.

W przypadku jakichkolwiek pytań organizacyjnych można kontaktować się z przedstawicielami Wydziału Prewencji KWP w Szczecinie, podinsp. Marzeną Maćkowiak – Plutą i asp. Eweliną Brzezińską pod nr telefonów służbowych 91 82 12 054 i 91 82 12 056.

Policja Zachodniopomorska


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na wybrzeżu i miejscami na Pomorzu wystąpi silny wiatr w porywach osiągający do 70-80 km/h. ■ Powiat Kamieński: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 stan na dzień 02.04.2020, godz. 20:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie kamieńskim: 0 liczba osób objętych kwarantanną w powiecie kamieńskim: 66 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w powiecie kamieńskim: 12 ■