POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [14.02.2020, 08:05:55] • Powiat Kamieński

Najważniejsze słowo dnia!

Najważniejsze słowo dnia!

autor: Prostock-studio ( fot. stock.adobe.com/pl )

Spośród emocji jakie poruszają nasze serca, Ona jest na wyjątkowych prawach. Nawet gdy sprawia zawód, nawet gdy głęboko rani, nawet gdy odchodzi bez słowa. Może okazać się okrutna i zła ale pozostanie serca królową! Dziś jej święto i dzień tych, których oczy są przepasane, a serca-zniewolone. Walentynki czyli Dzień Zakochanych, święto przez niektórych wyszydzane, nazywane „obcym”,” zaimportowanym”, „komercyjnym”. To jednak dzień, w którym szczególnie smakuje ciepło czyjejś ręki, słodycz ust i to jedyne słowo, które chcemy usłyszeć szeptem, z bardzo bliska.

Czy Tak jak Ona, nigdy nie spowszedniało to wyznanie. Mimo, że słyszymy je każdego dnia w dziesiątkach kanałów telewizyjnych, mimo, że przedrukowywane jest na setkach tandetnych gadżetów. Życie człowieka staje się po prostu-ubogie, gdy nie usłyszy go. I szczęśliwi Ci, którym brzmi w uszach codziennie bo On, Ona mają głęboką potrzebę takiego wyznania.

Nie bójmy się go! Nie obawiajmy, że z naszych ust powieje nudą gdy rozchylamy je by wyleciały z nich te trzy sylaby. To najpiękniejsze słowo świata! Dziś dzień tych, którzy pragną by te momenty szczęścia nie uleciały, by serca nie ostygły , których marzeniem jest zachować rozkosz miłości, by nie trwała tylko chwilę. Bo gdy niespodziewanie zbyt nas opuści, ból pozostaje na całe życie!

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■