POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [13.02.2020, 11:32:42] • Powiat Kamieński

Kamieńscy policjanci podsumowali rok 2019

Kamieńscy policjanci podsumowali rok 2019

fot. Policja

Dzisiaj w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, odbyła się odprawa podsumowująca pracę funkcjonariuszy naszego powiatu w 2019 roku. Udział w niej wzięli m.in.: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie dr Marek Jasztal, Starosta Kamieński Józef Malec, burmistrzowie i wójt z terenu powiatu kamieńskiego, a także przedstawiciele sądu, prokuratury oraz służb mundurowych współpracujących z Policją.

Podczas środowej (12.02.2020 r.) odprawy Komendant Powiatowy Policji w Kamieniu Pomorskim mł. insp. Leszek Nowak zaprezentował i omówił osiągnięcia jednostki w 2019 roku. Nakreślił zadania priorytetowe dla komendy na najbliższe miesiące. Pracownikom i funkcjonariuszom Policji życzył „dużo wytrwałości i sukcesów w realizacji codziennych zadań i obowiązków”.

Kamieńscy policjanci podsumowali rok 2019

fot. Policja

Następnie, głos zabrał Starosta Kamieński pan Józef Malec. Pogratulował funkcjonariuszom dobrych wyników. Podkreślił, jak istotna jest rola współpracy między samorządami, a Policją. Dodał, że w powiecie kamieńskim współpraca ta jest dobra i owocuje stale rosnącym poziomem bezpieczeństwa. Podziękował funkcjonariuszom za to, że są i są wszędzie widoczni. Podziękował również za ciężką służbę i życzył, aby w 2020 r. wyniki były jeszcze lepsze.

Podczas spotkania Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie dr Marek Jasztal pozytywnie ocenił działania kamieńskich policjantów. Podkreślił, że powiat kamieński, to powiat wyjątkowy - turystyczny. To miejsce, w którym bezpieczeństwo należy zapewnić nie tylko mieszkańcom, ale także turystom. Wskazał również na kierunki i priorytety działań na rok 2020. Następnie, podziękował policjantom za służbę i ciężką pracę, a samorządowcom oraz zaprzyjaźnionym służbom mundurowym za dotychczasową współpracę. Zaznaczył, że tylko synergia zapewni wynik, który sprawi, że ludzie będą się czuli bezpiecznie.

Kamieńscy policjanci podsumowali rok 2019

fot. Policja

W trakcie odprawy nie zabrakło też podniosłych chwil. Mł. insp. Leszek Nowak podziękował zgromadzonym gościom za dotychczasową i wyraził nadzieję na dalszą owocną współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu kamieńskiego, a burmistrzom i wójtowi, wręczył pamiątkowe grawertony.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie.

st. sierż. Aleksandra Berenda


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Piątek [14.02.2020, 07:55:59] • [IP: 5.173.168.**]

Oskarżeni o handel narkotykami to dzieci policjantów pilnować swoich

Gość • Czwartek [13.02.2020, 19:39:19] • [IP: 83.23.183.**]

Policja, nie rozśmieszajcie mnie.Zostałem okradziony, na pokaźną sumę pieniędzy, zgłosiłem kradzież i przedstawiłem wiele śladów którymi powinna pójść policja. Nikogo nawet nie przesłuchali i po miesiącu dostałem pismo w którym umarza się śledztwo z braku dowodów. Zawsze myślałem że dowody to powinna znaleźć policja śledcza.Siedzi ich tam za nasze pieniądze całe stado, ale nic nie potrafią załatwić. No chyba że im złodzieja dostarczysz razem z dowodami. Panowie, garnijcie sie trochę i więcej inicjatywy.

BAMMBUS • Czwartek [13.02.2020, 15:50:42] • [IP: 5.173.11.***]

Policjant Krawczyk poda sie do dymisji?

Gość • Czwartek [13.02.2020, 15:32:12] • [IP: 31.0.41.***]

Jakie CBA gościu.. Jak już to CBŚP... A to akurat jest Policja... Doucz się... Drażnią mnie tacy znawcy co nie mają pojęcia..

Gość • Czwartek [13.02.2020, 15:26:13] • [IP: 83.23.241.**]

śmieszna policja podporządkowana kindermafii

Gość • Czwartek [13.02.2020, 14:22:21] • [IP: 37.249.24.***]

z całym szacunkiem co oni zrobili CBA wszystko robi

Gość • Czwartek [13.02.2020, 13:11:07] • [IP: 31.0.68.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■