POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [13.02.2020, 18:06:40] • Golczewo

Sołectwo Kłodzino ma świetlicę wiejską!

Sołectwo Kłodzino ma świetlicę wiejską!

fot. Organizator

Z przyjemnością informujemy, że na terenie gminy powstała kolejna świetlica wiejska! Przebudowa budynku po byłej hydroforni w miejscowości Kłodzino oficjalnie się zakończyła. W związku z powyższym Burmistrz Golczewa, Maciej Zieliński serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Golczewo na oficjalne przekazanie obiektu, które odbędzie się dnia 21 lutego br. o godzinie 15:00 w Kłodzinie.

Zadanie obejmowało przebudowę wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku po byłej hydroforni na świetlice wiejską, w ramach którego wykonano roboty budowlane polegające na dobudowaniu części socjalno-sanitarnej, wymianie poszycia dachowego, stolarki okiennej i drzwiowej, wykonaniu przyłącza wodociągowego, posadzki, elewacji, instalacji wodno – kanalizacyjnej i elektrycznej oraz doposażono kuchnię w zastawę stołową, kuchenkę elektryczną i zmywarkę a salę świetlicową w stoły. Wykonawcą robót budowlanych był Z.H.U. Makres Piotr Makuch przy współpracy z podwykonawcą Easy Home Irena Makuch.

Dzięki gruntownej modernizacji obiektu mieszkańcy sołectwa zyskali piękne miejsce do spotkań integracyjnych oraz do realizacji różnorodnych działań kulturalno – społecznych.

Zadanie pn. „Remont i modernizacja świetlicy wiejskiej w m. Kłodzino” zostało dofinansowane
w ramach priorytetu 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze”, na lata 2014 – 2020. Wartość unijnego dofinansowania wyniosła 200 tys. zł, co stanowiło ok. 80 % kosztów całkowitych zadania.

W galerii przedstawiamy fotografie ukazujące kolejne etapy modernizacji.

www.golczewo.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Piątek [14.02.2020, 20:27:23] • [IP: 5.172.233.***]

AŻ - 200 tys to chyba nie na kurnik - taka kasa wydana to tam luksus macie mieszkańcy KŁODZINA

Gość • Piątek [14.02.2020, 15:37:20] • [IP: 37.47.131.**]

a co w tej swietlicy jest? Warcaby i farbki do malowania?

Gość • Piątek [14.02.2020, 09:34:27] • [IP: 212.204.40.***]

Oj.jakas biedna ta swietlica-taki lepszy kurnik.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■