POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [16.01.2020, 17:55:48] • Wolin

Wolin. Motocyklista zderzył się czołowo z osobówką

Wolin. Motocyklista zderzył się czołowo z osobówką

fot. Andrzej Ryfczyński

W czwartek po 15:00, na terenie Wolina doszło do groźnego zdarzenia na ulicy Mickiewicza, tuż przy wjeździe do sklepu Netto. Motocyklista zderzył się czołowo z samochodem osobowym. Kierowcę motocykla przewieziono do szpitala w Gryficach.

Kierowca Volkswagena chciał prawdopodobnie wjechać na parking sklepu Netto, po czym zaczął ustawiać się do zjazdu, lekko skręcając w lewo.

Wolin. Motocyklista zderzył się czołowo z osobówką

fot. Andrzej Ryfczyński

Od strony Unina jechał motocyklista Yamahą. Do zderzenia czołowego doszło z Volkswagenem na środku jezdni.

Wolin. Motocyklista zderzył się czołowo z osobówką

fot. Andrzej Ryfczyński

Ratownicy medyczni zabrali poszkodowanego motocyklistę do szpitala w Gryficach. Mężczyzna uskarżał się na ból barku.

Wolin. Motocyklista zderzył się czołowo z osobówką

fot. Andrzej Ryfczyński

Na miejscu obecna była straż pożarna z Wolina oraz Międzyzdrojów, a także policja.

Wolin. Motocyklista zderzył się czołowo z osobówką

fot. Sławomir Ryfczyński

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Niedziela [02.02.2020, 12:29:46] • [IP: 188.146.134.***]

największe skrzyżowanie w mieście i reklama sprzed pół roku ;) Polska gminna rulez ;p

Gość • Piątek [24.01.2020, 22:34:33] • [IP: 188.146.184.**]

90% kierowcow samochodow sa odpowiedzialni za wypadki motocyklistow. A co drugi jezdzi z telefonem przy uchu- to jest dopiero debilizm. Dlatego troche samokrytyki zamias krytyki.

Emil • Wtorek [21.01.2020, 06:36:18] • [IP: 84.139.147.***]

Każdy z was piszący tutaj te bzdury jest mądry tylko za klawiatura swojego komputera! I to anonimowo...! Ale na drodze nie potraficie się zachować jeden z drugim!

Gość • Niedziela [19.01.2020, 06:49:10] • [IP: 37.47.207.***]

O pierwszy w tym roku motorek, liczymy dalej...

Gość • Sobota [18.01.2020, 23:20:59] • [IP: 46.46.200.***]

W Wolinie jeszcze piknik country na reklamie. Organizator wiedział jak zedrzeć za bilety tylko zapomniał po sobie posprzątać.

Gość FIKOŁ • Piątek [17.01.2020, 19:40:40] • [IP: 46.215.175.**]

Przecież na tej drodze jest nakazana prędkość 40 km/h, co jest niemożliwością żeby przy takiej prędkości roztrzaskać w kawałki motor...⛔

Gość • Piątek [17.01.2020, 19:22:24] • [IP: 188.146.184.**]

Tak nie ładnie mówić sobie po imieniu. Jest tyle pięknych słów, które są nawet bardziej wyraziste. Nie używajcie tak prostackiego słownictwa. A tak przy okazji. Nie wiadomo jak to naprawdę było. Każdemu może to się przydarzyć. Dużo zdrówka. Może to też jakaś nauczka dla obu kierowców.

Gość • Piątek [17.01.2020, 19:22:12] • [IP: 178.238.247.***]

Ludzie opamiętajcie się. ile nienawiści macie w sobie, współczuć poszkodowanym a nie osądzać innych.

Gość • Piątek [17.01.2020, 17:52:15] • [IP: 31.0.122.**]

Po wypadku organy motocyklisty są tak mocno obite że nadają się tylko na karmę dla psów a że w Polsce nie można w taki sposób wykorzystać takiego debila to zostaje po nim pożywka dla robaków i wielki smutek dla rodziny i jego debilach na dwóch kółkach.

Gość • Piątek [17.01.2020, 16:38:45] • [IP: 77.252.46.**]

𝙋𝙖𝙩𝙧𝙯 𝙬 𝙢𝙤𝙩𝙤𝙘⼋
0;𝙠𝙡𝙚 ➖ 𝙡𝙪𝙨𝙩𝙚⼊
3;𝙠𝙖 𝙨𝙖̨ 𝙬𝙨𝙯𝙚̨𝙙&
#120431;𝙞𝙚.

Gość • Piątek [17.01.2020, 15:27:58] • [IP: 31.179.206.*]

PRAWDA ZWYKLE BOLI :) Jak nie umiesz jeździć na rowerze to co się pchasz na motor. Jeden pajac z głowy :)

Gość • Piątek [17.01.2020, 11:52:48] • [IP: 46.215.125.***]

Następny idiotka się odezwał przeszczepy to Ty masz. Organy to morzesz sobie wziąść z kosciola

Gość • Piątek [17.01.2020, 11:12:05] • [IP: 37.47.131.***]

wiekszosc polskich kierowcow nie wie po co ma lusterka. Widac to jak sie jedzie szybszym samochodem, kiedy sie dojezdza a poprzednik po 5 minutach robi gwatowny ruch kierownicy , bo" nagle" z tylu zobaczyl auto

Gość • Piątek [17.01.2020, 11:10:42] • [IP: 37.47.150.**]

Ty debilu że tak powiem do tego osła co wyzywa motocyklistów powiem tak co ty szaraku możesz wiedzieć o jeździe Moto jak w swoim zastanym życiu prowadziłeś tylko taczkę z gnojem ośle

Gość • Piątek [17.01.2020, 10:48:19] • [IP: 46.215.125.***]

Do debil który wyzywa motocyklistów od debil. Chłopie ty chyba nie wiesz co piszesz, ciebie tez mi nie szkoda, bo debile nie rodzą sie debilem sie jest(Szkoda słów na Ciebie)

Gość • Piątek [17.01.2020, 10:03:34] • [IP: 31.179.206.*]

Kiero motory to zwykły DEBIL.

Gość • Piątek [17.01.2020, 10:02:24] • [IP: 31.179.206.*]

Na pierwszy rzut oka wiadomo kto był winny. Motorek jechał po złym pasie. Widać jak piasek jest wysypany.

Gość • Piątek [17.01.2020, 09:50:40] • [IP: 31.179.206.*]

Dobrze że jeździ tylu motocyklistów. Dzięki temu są organy na przeszczepy. Dziękuję :)

PROROCY • Piątek [17.01.2020, 09:39:45] • [IP: 37.249.111.**]

Co wy ludzie piszecie za farmazony

Gość • Piątek [17.01.2020, 09:23:03] • [IP: 91.233.18.***]

Czy to ten motocyklista, który pędził w Międzyzdrojach do ronda i z powrotem z prędkością. ..światła!?

Ramzes III • Piątek [17.01.2020, 07:24:13] • [IP: 83.20.250.**]

Widziałem to motocyklista fruwal jak wrona czy jakaś sroka

Gość • Piątek [17.01.2020, 07:17:26] • [IP: 37.47.158.***]

Kwestia taka że zapewne motocyklista jechał dość szybko i myślał że zdąrzy przejechać i uderzył w skręcającego VW w przedni prawy bok ot co się stało. Winny oczywiście kierowca VW gdyż wymusił pierwszeństwo.

Gość • Piątek [17.01.2020, 01:13:40] • [IP: 188.146.138.***]

Tak jak mówicie, szukał kontaktu po prostu. Ciekawe dlaczego? W gry się nagrał za dużo czy co?

Gość • Piątek [17.01.2020, 00:57:50] • [IP: 83.20.255.***]

Co wy"oczywiście mówię o tych debilach co mówią na nas dawcy"możecie wiedzieć o jeździe Moto lepiej jeden z drugim rozglądaj się na drodze a później będzie krytykować ewidentna wina jest kierowcy VW i tyle a po drugie brak słów na temat tego co prowadził auto niestety to jest nagminnie mówię o braku szacunku dla motocyklistów