POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [16.01.2020, 08:34:10] • Międzyzdroje

Kasa PKP w Międzyzdrojach istnieje tylko wizualnie

Kasa PKP w Międzyzdrojach istnieje tylko wizualnie

fot. Czytelnik

Na dworcu PKP w Międzyzdrojach jest kasa, jednak myliłby się ten, kto widziałby w tym fakcie możliwość kupienia biletu.

Dworcowa kasa jest nieczynna. Nie podano jednak informacji o terminie wznowienia jej działania. Nieczynne do odwołania i tyle. Przerwa pozasezonowa? Zimowy sen? Zmniejszony ruch turystyczny? Chyba żaden z tych powodów nie ma zastosowanie w takim przypadku.

- Można się zdziwić chcąc kupić bilet na stacji PKP w Międzyzdrojach. Kasa nieczynna do odwołania. Jest to duże utrudnienie. W takim mieście to chyba wstyd - pisze Czytelniczka

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Piątek [17.01.2020, 20:47:38] • [IP: 83.20.243.***]

Tyle nas dojeżdża do Międzyzdrojów do pracy.Również pracujemy na rozwój miasta.Dlaczego nie mamy miejsca godnego na poczekalni.Siedzą tam bezdomni, iskaja się, terapią i nieładnie pachną.Burmistrz niech również to rozważyć.Jestem dojezdzającym pracownikiem już ponad dwadzieścia lat.Uważam, że zasługuje na godne traktowanie.Z całym szacunkiem

Gość • Piątek [17.01.2020, 12:27:19] • [IP: 188.146.181.**]

Może i kiedyś był syw w Kamieniu Pom, ale teraz jest w miarę czysto i już tak nie śmierdzi widać, że ktoś przychodzi i sprząta do toalety też można wejść jest c widać też że ktoś się stara. Ale przede wszystkim należało by gnac, tych pijakow ze Stacji P. K. P bo ktoś się stara sprząta, a te skór... Przyjdą i zaraz nastraja. Gdzie jest Policja, Burmistrz, a te dyzurni, też siedzą nic nierobia, mogli by te śmierdzace dupy ruszyć i wyjść zobaczyć, albo zadzwonić na policję. Raz drugi trzeci i by tego niebylo. Nawet rozkładów jazdy niema porwanie, kontakty powyrywane i nikt tego niewidzi, kasa też chyba raz do Roku czynna bo niemozna nawet nic się dowiedzieć Wstyd P Burmistrzu gdzie wy jesteście, gdzie policja taki piękny budynek PKP, a się niszczy może w końcu ktoś się zainteresuje stacja PKP w Kam Pom. Co.?? Wizytówka miasta.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 20:37:20] • [IP: 5.173.146.***]

Nie każdy może kupić on-line.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 19:08:04] • [IP: 31.60.253.***]

Władze miasta nie będą zajmować się takimi głupotami jak nieczynna kasa biletowa. Ważniejsze są dobre kontakty z deweloperami stawiającymi kolejne betonowce i wyprzedaż działek. Bogole nie jeżdżą pociągami tylko wypasionymi furami!

Gość • Czwartek [16.01.2020, 18:38:35] • [IP: 37.47.131.**]

Koniecznie otworzyć Kasę Biletową na PKP w Międzyzdrojach! Przecież to wstyd, tutaj jeżdżą turyści.Wprost nie do uwierzenia, żeby nie obsługujący komputera pasażerowie nie mogli kupić sobie biletu.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 15:48:33] • [IP: 188.146.184.***]

Nieczynna do odwołania. Szkoda tylko, że tej informacji nie ma na stronach w internecie. Tam nadal jest czynna. Pojechałam i nic nie załatwiłam.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 15:45:51] • [IP: 185.176.78.***]

Postawić biletomat i po kłopocie

Gość • Czwartek [16.01.2020, 15:43:51] • [IP: 94.254.232.***]

Zaorać i zasiać buraki

Gość • Czwartek [16.01.2020, 15:20:22] • [IP: 83.13.155.**]

Jak na wsi. Proponuję zburzyć dworzec kolejowy (jest niepotrzebny) i postawić tam wysoki hotel. Miejsce jest na wzniesieniu, będzie ładny widok na morze.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 15:14:03] • [IP: 151.248.62.***]

Kiedyś to było Międzyzdroje lata 60-70 te teraz biznesssssss

Gość • Czwartek [16.01.2020, 15:13:53] • [IP: 37.47.154.***]

Nie zersrajcie sie oj oj kasa zamknieta pewnie polowa z was cepy nawet pociagiem nie jezdzi

Gość • Czwartek [16.01.2020, 15:05:14] • [IP: 5.173.129.***]

Bo to mała wiocha ze średnimi hotelami i tyle, reszta to nadmuchany balon który nie długo pie... Kwestia czasu.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 14:54:49] • [IP: 94.254.224.**]

Nie każdy może kupić on-line.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 12:55:37] • [IP: 31.0.45.***]

Wymarle miasteczko

Gość • Czwartek [16.01.2020, 12:06:20] • [IP: 85.219.172.***]

wstyd? każdy ma prawo do urlopu... a jak nam wiadomo, ludzi do pracy brakuje ;) takie realia. .. można kupić online lub u konduktora.

Turysta • Czwartek [16.01.2020, 11:44:22] • [IP: 5.184.208.***]

A teraz Międzyzdroje zamyka kasę co się dzieje w tych miejscowościach

Turysta • Czwartek [16.01.2020, 11:27:14] • [IP: 5.184.208.***]

Często bywam w Kamieniu Pomorskim i korzystam z PKP Ale żeby kupić bilet w kasie w Kamieniu Pomorskim to należy ubrać maskę gazową bo smród jaki panuje w hali dworca jest nie do zniesienia ponieważ są tam stali bywalcy. Pytam się gdzie są służby gdzie policja WSTYD Panie burmistrzu WSTYD.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 09:33:03] • [IP: 176.221.110.***]

Oj wstyd taki Kurort to zenada kupic biletu nienada

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ OSTRZEŻENIE NUMER 124/I/2020 BURZE: dnia 03-07-2020 Obszar: województwo zachodniopomorskie. Prognozuje się wystąpienie pojedynczych burz z umiarkowanymi opadami deszczu o wydajności do 20-30mm/m2 oraz porywami wiatru do 70-80km/h, przeważnie z kierunków zachodnich ■ Gmin z najmniejszą frekwencją gm. Świerzno - 51,85%. Gminy z największą frekwencją gm. Dziwnów 80,85% ■ Powiat kamieński: Frekwencja 62,76% Liczba kart ważnych 26 450 Liczba uprawnionych 42 147 ■ OSTRZEŻENIE NUMER 122/I/2020 BURZE Stopień zagrożenia: 1 Ważność: dnia 29-06-2020 do godz. 20:00 Obszar: województwo dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie. Przebieg: Wraz z przemieszczającym się płytkim ośrodkiem niskiego ciśnienia nad naszym krajem, prognozuje się występowanie burz z umiarkowanym opadem deszczu o wydajności od 10 do 30 mm/m2 oraz wiatr wiejący w porywach do 70-80 km/h z kierunków południowo-zachodnich ■ Wczasowicze z regionów ryzyka wyrugowani z Heringsdorfu! Jak poinformował serwis niemieckiej telewizji NDR, turyści, którzy przyjechali na wakacje do Heringsdorfu na Uznamie zostali zmuszeni do opuszczenia wyspy uznam. Takie sankcje dotknęły 14 osób – gości z tak zwanych obszarów wysokiego ryzyka czyli terenów Niemiec zagrożonych koronawirusem. Usunięcie gości to wynik czujności właścicieli kwater prywatnych. Jeden z nich miał sprawdzić pochodzenie gości. Gdy okazało się, że przyjechali z rejonu objętego epidemią, mieszkaniec odmówił ich przyjęcia. Dodatkowo powiadomił urząd powiatowy i Ordnungsamt. Jak poinformował rzecznik powiatu Achima Froitzheima, ta „sytuacja pokazuje, że wynajmujący kwatery i hotelarze są bardzo uważni i dobrze działa przepływ informacji. Przemysł turystyczny nad Morzem Bałtyckim cieszy się z rozpoczęcia sezonu. „Chcemy jednak, aby nasi mieszkańcy pozostali zdrowi, a nasi goście mogli także zdrowi po urlopie opuścić ten region”. Według aktualnie obowiązujących przepisów turyści nie mogą wjeżdżać do Meklemburgii-Pomorza Przedniego, jeśli pochodzą z okręgu lub miasta, w którym liczba nowych zakażeń na 100.000 mieszkańców była większa niż 50 w ciągu ostatnich siedmiu dni przed wjazdem ■ W efekcie nieodpowiedzialnego zachowania turystów z południa Polski kilkadziesiąt osób w Rewalu zostaje na kwarantannie w hotelu ■ 27-latek zabił swoją babcię. Zadał jej kilka ciosów nożem. Do tragedii doszło w Stuchowie, wsi położonej na terenie gminy Świerzno w powiecie kamieńskim. Mężczyzna, będący pod wpływem narkotyków zabił nożem swoją babcię. W postępowaniu przygotowawczym sąd dzisiaj zastosował areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy ■ Informujemy, że w Porcie Rybackim (Dziwnów, ul. Osiedle Rybackie 16K) rozpoczął swoją regularną działalność handlową Sklep Rybny „Miruna”. Można go znaleźć na parterze budynku Zarządu Portu tj. w specjalnym miejscu, które projektanci tego obiektu, przewidywali właśnie na tego typu sklep. W ofercie są ryby świeże ■ Urokliwe i widokowe klify, lecz niedostępne dla turysty na rowerach ■ Mateusz Stodulski – radny Gminy Kamień Pomorski z Klubu „Ziemia Kamieńska” składa mandat W gminie Kamień Pomorski w okręgu wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim prawdopodobnie na jesieni tego roku odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej Kamień Pomorski. Mateusz Stodulski w Wyborach Samorządowych w 2018 roku wybrany został w skład Rady Miejskiej Kamień Pomorski z listy „Nasza Gmina Nasz Powiat” w Okręgu Wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim. Radny składa mandat z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania ■ W Międzyzdrojach sieć Plusa uruchamia nowoczesną czwartą generację telefonii komórkowej ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 8:00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ Szczecin – starszy mężczyzna. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 554/19 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie ■ Głowa piosenkarza z gabinetu Figur Woskowych w Międzyzdrojach, powróciła na swoje miejsce ■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■