POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [16.01.2020, 18:23:47] • Międzyzdroje

Plan przyjęty jednogłośnie. Zobacz film!

Plan przyjęty jednogłośnie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

W dniu 14 stycznia odbyła się pierwsza sesja Rady Miejskiej w Międzyzdrojach w tym roku. XVII sesja została zwołana na wniosek Burmistrza Mateusza Bobka i dotyczyła przyjęcia planu zagospodarowania przestrzennego dla promenady centrum w rejonie granicy lądowo – morskiej.Dodatkowe punkty, o których wprowadzenie do porządku obrad wnioskował Burmistrz dotyczyły uchylenia uchwały Nr XV/168/19 Rady Miejskiej w Międzyzdrojach z dnia 15 listopada 2019 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzyzdroje na terenie miejscowości Wicko oraz projektu uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzyzdroje na terenie miejscowości Wicko.

Plan przyjęty jednogłośnie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Projekty planów zaprezentował i omówił architekt Leszek Jastrzębski.

Projekt uchwały Promenady Centrum przyjęto jednogłośnie. ,, To już trzeci plan przyjęty od początku tej kadencji. I historyczna chwila dla naszego miasta. Prace nad planem zostały podjęte dekadę temu. Dzięki przyjętemu planowi możliwe będzie zachowanie zabytkowej zabudowy na tym terenie. Chciałbym podziękować radnym za jednogłośne głosowanie i wszystkim, którzy pracowali nad tym planem" – powiedział Burmistrz Mateusz Bobek.

Plan przyjęty jednogłośnie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Następnie z przyczyn formalnych konieczne było przegłosowanie uchwały w sprawie uchylenia uchwały nr XV/168/19 Rady Miejskiej z dnia 15 listopada 2019 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzyzdroje na terenie miejscowości Wicko.

Kolejnym punktem w porządku obrad była uchwała w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzyzdroje na terenie miejscowości Wicko. Uchwała została przyjęta jednogłośnie.

Plan przyjęty jednogłośnie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Dodatkowo Burmistrz poinformował, że na terenie sołectw przewidziany jest w tym roku montaż wiat turystycznych. Na tym sesję zakończono.

Treść uchwał dostępna będzie na www.bip.miedzyzdroje.pl w zakładce System Rada, a relację będzie można obejrzeć na stronie miedzyzdroje.tv-polska.eu/ w zakładce "Sesje rady".

Plan przyjęty jednogłośnie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Kolejna sesja zaplanowana jest na 28 stycznia.

Joanna Ścigała
Rzecznik Prasowy UM
w Międzyzdrojach


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Piątek [17.01.2020, 10:05:20] • [IP: 83.23.244.***]

Brawo Burmistrz i rada!

Gość • Czwartek [16.01.2020, 21:16:09] • [IP: 31.0.67.***]

Mam szczerą nadzieję, że zmian już nie będzie i plan będzie realizowany. Żadnych niespodzianek może już nie w końcu nie będzie.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Powiat Kamieński: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 20 808 głosów - 61,28% DUDA Andrzej Sebastian 13 147 głosów - 38,72% ■ Samochód potrącił 9-letnią dziewczynkę. o nieszczęśliwego wypadku doszło w Dziwnowie. Dziewczynka doznała urazów, w wyniku których wymagała przewiezienia do szpitala. 07.07.br. przed 21:00 przy Porcie Jachtowym okolice Willi nad Dziwną została potrącona dziewczynka. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowaną, następnie została przetransportowana do szpitala ■