POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [02.02.2020, 21:58:48] • Gmina Świerzno

Czytelnik: Mordercy zwierząt w lesie? Policja to było legalne polowanie

Czytelnik: Mordercy zwierząt w lesie? Policja to było legalne polowanie

fot. Czytelnik

Makabryczne odkrycie miało miejsce 14 grudnia w lesie na terenie Gminy Świerzno. Czytelnik przesyła w mailu w załączeniu zdjęcia i filmy - mordercy zamordowali 3 duże jelenie w Duniewie. Na przyczepce wypatroszone - wątroba i inne narządy, krwią obryzgana przyczepka.

- Nieznani sprawcy zamordowali trzy jelenie. Zostały znalezione w okolicach Duniewa na przyczepce obryzganą krwią. Zwierzęta były wypatroszone, przy nich leżały narządy wewnętrzne obryzgane krwią - opisuje czytelnik.

Kto mógł się dopuścić tak bezsensownego, bestialskiego czynu?

Materiały przesłaliśmy Kamieńskiej Policji.

- W odpowiedzi na Pana email informuję, że w dniu 14 grudnia 2019 r. w Duniewie, odbyło się polowanie koła łowieckiego. Po ustaleniach nie stwierdza się naruszenia przepisów obowiązującego prawa
- tłumaczy st. sierż. Aleksandra Berenda.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 38, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 38

Gość • Poniedziałek [10.02.2020, 01:16:23] • [IP: 31.0.21.***]

Piękne polowanie darzbór

Gość • Środa [05.02.2020, 19:51:44] • [IP: 5.172.238.***]

Trzeba założyć jakąś organizacje tych co chodzą po lasach i tępić dziadostwo . .. nagrywać kości gnijące zwierzaki z kulami. . i tych samych bydlaków co rzucają sie nawet do spacerujących ludzi i wstawiać na internet rozsyłać wszędzie niech ludzie widza co to za ludzie. ..nie podawać ręki myśliwym rzeźnikom

Gość • Środa [05.02.2020, 01:57:16] • [IP: 213.238.107.***]

Kretlewo gmina Golczewo MODNIKI KTORE NALEZA DO.ŁEGNA SA BARDZO FAJNE I JELENIE JE" LUBIŁY " TERAZ A NI JEDNEGO NA WŁASNUCH PCZACH WIDZIALEM JAK BYLY POLOWANIA STADO 20SZT ZNIKŁO LADA MOMENT DWA DNI WYWOZILJI I DWA TYGODNIE POLOWALJI CHYBA CHCOELJI DORWAĆ TE NAJWIEKSZE ALE KTOS IM PRZESZKODZIL " ""DASZ BÓR"""" ODAJCIE CHOCIAŻ POROZA KANALJIE

Gość • Środa [05.02.2020, 01:53:34] • [IP: 213.238.107.***]

Powiem krótko banda morderców i kierowników bo.innaczej tego nie idzie nazwać w KRETLEWIE GMINA GOLCZEWO zagrodzilji modniki ķtore wcześniej były odgrodzone kawałkami przezto jelenie miały łatwo wejść ale ciężko już wyjść bo wzięli i pozagradzalji na nowo i na własnych oczach widziałem jak rozstrzelali koło 20 jelnji jednocześnie i gdzie to sprawiedliwość dla poszukiwaczy zrzutów nie mówiąc o podróżach bo w tym roku to rzadkość. NIECH W KOŃCU SIE ZA TO KTOS WEŹMIE. PS.mowie o modnikach koło ronicy należące DO.ŁEGNA PO ZABJIAC I DO MODNIKA ICH

Gość • Wtorek [04.02.2020, 22:15:19] • [IP: 37.248.214.***]

Myśliwi kiedys byli szanowani A teraz to banda chlorow i klusoli z ego przerastajacym Kima najlepiej niech se wsadza te strzelby w d... dla sprostowania nie wszyscy ale 50% to luje kolka lowieckie nic z czubami nie robia bo opłacaja składki i biznes się kreci lochy z wycietymi cyckami bo mi noz zszedł i tak wypatroszylem pozdro dla kumatych

Gość • Wtorek [04.02.2020, 20:52:35] • [IP: 79.186.206.***]

A moze to tylko chodzi o poroze pewnie w cenie

Gość • Wtorek [04.02.2020, 14:27:32] • [IP: 83.21.48.**]

Do Gość • Poniedziałek [03.02.2020, 09:07:17] • [IP: 188.47.64.***] W jakim to w sklepie??Cd. Cytat: Były mysliwy • Poniedziałek [03.02.2020, 10:36:50] • [IP: 77.253.21.***] Myśliwi to byli kiedyś, teraz to banda cepów i kłosowników wiem bo znam kilku to co opowiadają to gracie opadaja łącznie z cymbalem co nożem dobija dziki jak rambo ostatnio ręka mu pocharatal

Gość • Wtorek [04.02.2020, 14:22:43] • [IP: 31.0.36.*]

Utrzymanki kol lowieckich.DEWIZOWCY

Gość • Wtorek [04.02.2020, 11:48:38] • [IP: 91.233.18.***]

Zabija ten, kto lubi zabijać. ohydne...nie ma się czym chwalić.

Gość • Poniedziałek [03.02.2020, 23:13:41] • [IP: 37.47.164.***]

A w Dziwnowie swietowali na TRZECH KROLI ZABIJALI!!

Gość • Poniedziałek [03.02.2020, 22:32:12] • [IP: 79.186.189.***]

Ludzie nie mający najmniejszego pojęcia o łowiectwie nie powinni sie wypowiadać. To jest jak z tym Ziębą, " leczy" bez medycznego wykształcenia, a tu plują jadem Ci co najmniej wiedzą w temacie polowań, odstrzałów itp. Idzie zagłada! Mówie Wam.

Gość • Poniedziałek [03.02.2020, 21:18:40] • [IP: 37.248.155.***]

Tutaj myśliwi piszą o merytorycznej rozmowie z ludźmi . To niech porozmawiają z tymi co od lat chodzą po lasach i oglądają zwłoki jeleni dzików gnijące z ranami po kulach. Ale to jeszcze nic. Czy wiecie że rykowisko jeleni jest w sierpniu a odstrzał samic jeleni łań jest do 15 lutego ? wiec kiedy strzelają do łań wyrywają cielaki z brzuchów przy patroszeniu. a na samym rykowisku często podchodzą do jeleni na kilka metrów kiedy sa nabuzowane testosteronem i nie uciekają przed zagrożeniem . Ale i ich mięso jest napakowane testosteronem i śmierdzi kto to je? mięso zgorączkowane

Gość • Poniedziałek [03.02.2020, 21:00:48] • [IP: 77.113.42.***]

W duniewie ludzie z głodu polują bo nie rozumiem?

Gość • Poniedziałek [03.02.2020, 20:41:04] • [IP: 37.248.155.***]

to nie ludzie to bydlaki . ... nietykalna kasta z spluwami jak mafia... zobaczycie jak was teraz beda ganiac po lasach dzieki ustawie lex ardanowski

Gość • Poniedziałek [03.02.2020, 18:49:13] • [IP: 79.186.206.***]

DZIKI IM ZBRZYDLY TO SIE WZIELI ZA KOZIOLKI

Gość • Poniedziałek [03.02.2020, 18:20:14] • [IP: 37.187.147.***]

Ty myśliwski dzbanie zapewne masz pojęcie, dlatego mamy ASF i dziki w miastach. To efekty waszej 'gospodarki łowieckiej'

Gość • Poniedziałek [03.02.2020, 18:13:42] • [IP: 37.47.152.**]

Zamiast lektury, wystarcza zdjecia i filmiki z tej waszej chorej zabawy. Bestialskie norowanie to tez myslistwo?

Gość • Poniedziałek [03.02.2020, 17:07:47] • [IP: 83.20.243.**]

Kto nie ma pojecia o łowiectwie zapraszam do lektury, może wtedy porozmawiamy mądrze

Gość • Poniedziałek [03.02.2020, 14:48:23] • [IP: 62.69.251.***]

Z głodu pewnie polowali, bo przecież nie dla przyjemności

Gość • Poniedziałek [03.02.2020, 13:57:53] • [IP: 37.248.176.**]

Ciekawe, to już chyba kamponia przedwyborcza przed wiosennym i wyborami do zarządu koła tak mi to wygląda, bo tagi zdjecia nie mógł zrobić nikt inny jak myśliwy który był na polowaniu POZDRAWIAM

Gość • Poniedziałek [03.02.2020, 13:35:02] • [IP: 37.47.132.***]

Przed swietami sie zebrali i po mieso sie wybrali i darrmowa wodke pili bo na miesie zarobili!!

Gość • Poniedziałek [03.02.2020, 13:12:41] • [IP: 31.0.35.**]

W takim razie wszyscy mięso zercy to też mordercy.

Gość • Poniedziałek [03.02.2020, 12:13:01] • [IP: 46.215.72.**]

Jeleń smaczniejszy od świni albo kurczaka. i umiera szyko a nie w męczarni i nie jest szpikowany gownem tylko czyste pyszn mieso:) pozdrowienia dla myśliwych :*:*:*:*:*