POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [14.01.2020, 11:00:23] • Międzyzdroje

Spędź ferie w „Kreatywnej Pracowni Plastycznej” w bibliotece

Spędź ferie w „Kreatywnej Pracowni Plastycznej” w bibliotece

fot. Organizator

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza dzieci do aktywnego spędzenia czasu podczas ferii zimowych w okresie od 10 do 21 lutego 2020 r. Zajęcia w bibliotece odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 13.00. W wyjątkowych sytuacjach zaopiekujemy się dziećmi od godz. 8.00.

Bibliotekarze przygotowali moc atrakcji. Wspólne czytanie bajek i interesujące zajęcia teatralne dostarczą najmłodszym wiele emocji. Mini – dyskoteka rozgrzeje każdego przed zajęciami, dając mnóstwo energii. 12 lutego 2020 r. pójdziemy do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach na spektakl „Przygody Pippi Skarpetki”. 18 i 20 lutego 2020 r. w Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego będą czekały na nas quizy i zagadki przyrodnicze oraz wycieczka do Zagrody Pokazowej Żubrów.

Bibliotekarze przewidzieli wiele zajęć manualnych: wykonywanie notesów, gniotków antystresowych, zakładek, aniołów, skarpetkowych pacynek oraz ptaków Angry Birds. Zrobimy walentynkowe pierniczki dla najbliższych, a z koralików HAMA stworzymy postacie fantasy i zwierzęta z ZOO. Pobawimy się masą porcelanową, piaskową i fimo. Z recyklingu powstaną „Zwierzaki ze starych książek”. Nauczymy się podstaw szycia na maszynie tworząc ekotorby. Wspólnie będziemy układać „Wieżę” na czas. „Jak bawić się z psem – bezpieczeństwo dziecka i psa” to zajęcia dla tych, którzy kochają zwierzęta. Helena Piątek ze szkoły dla psów „Szkoła na 6 łap” niewątpliwie odpowie na wiele pytań dotyczących naszych domowych czworonogów. Do międzyzdrojskiego kina „Eva” wybierzemy się 19 lutego 2020 r. o godz. 10.30 na animowany film pt. „Gang zwierzaków”. Zobaczymy również podwodny w świat w Oceanarium. Nie zabraknie prac zespołowych. Powstaną makiety „Wiejska zagroda”, „Kocham moje miasto”, „Byle do wiosny”. Obchodzić będziemy także Światowy Dzień Kota. We wtorki, 11 i 18 lutego 2020 r. w godz. 16.00 do 18.00 zapraszamy miłośników gier planszowych na zajęcia pt. „Gry bez prądu”.

Spędź ferie w „Kreatywnej Pracowni Plastycznej” w bibliotece

fot. Organizator

Na wszystkich biorących udział w „Kreatywnej Pracowni Plastycznej” będzie czekał słodki poczęstunek oraz konkursy z nagrodami. Finałem ferii będzie wernisaż prac wykonanych przez uczestników zajęć.

Już teraz zapraszamy do biblioteki rodziców/opiekunów prawnych do podpisania zgody na uczestnictwo dziecka w zajęciach

Bibliotekarze


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dzienny raport o koronawirusie w woj. zachodniopomorskim stan na dzień: 30.03.2020 58 liczba osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2(COVID-19) ■ Powiat Kamieński: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 stan na dzień 24.03.2020, godz. 18:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie kamieńskim: 0 liczba osób objętych kwarantanną w powiecie kamieńskim: 59 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w powiecie kamieńskim: 1 ■