POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [11.01.2020, 23:03:27] • Świerzno

Światełko do nieba

Światełko do nieba

fot. Organizator

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to wielkie czerwone serduszko, uśmiechnięty wolontariusz z puszką i Światełko do Nieba! Bądź razem z Nami w niedzielę, 12 stycznia, o godz. 20:00 i wspólnie wyślijmy mnóstwo pozytywnej energii do naszych Dobrych Aniołów!

Ta wyjątkowa chwila jest idealnym momentem połączenia wszystkich wolontariuszy i darczyńców oraz przekazania sobie uśmiechu po tym pełnym emocji dniu. Jesteśmy jedyną taką społecznością na świecie, mimo różnic tego dnia patrzymy w jedną stronę i pomagamy w szczytnym celu.

Światełka do nieba to zwieńczenie całego dnia świetnej zabawy, inspirujących rozmów i całej zbiórki, dlatego nie może Cię tam zabraknąć!

Spotkajmy się przy hali sportowej w Świerznie.

Świerznowskie światełko do nieba będziemy mogli zobaczyć dzięki naszym wspaniałym sponsorom.

źródło: www.swierzno.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Adam78 • Niedziela [12.01.2020, 10:35:19] • [IP: 83.168.86.***]

Z Jurkiem Owsiakiem do końca świata i jeden dzień dłużej!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■