POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [23.12.2019, 17:52:05] • Międzyzdroje

Wigilia harcerska i wielkie otwarcie harcówki

Wigilia harcerska i wielkie otwarcie harcówki

fot. Organizator

W piątek, 20 grudnia 2019 roku w budynku starej szkoły i dawnego gimnazjum przy ul. Kolejowej 33, zuchy oraz harcerze z Międzyzdrojów zorganizowali Harcerską Wigilię i otwarcie Międzyzdrojskiej Harcówki.

Na świątecznym spotkaniu także pojawili się zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczycił harcerzy Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Węglorz, Inspektor Urzędu Miejskiego ds. społecznych i kultury fizycznej Jadwiga Bober, Komendantka Hufca Ziemi Wolińskiej ZHP phm. Bożena Janta - Lipińska oraz Skarbnik Hufca hm. Jan Zastawny, Komendantka Komisariatu Policji w Międzyzdrojach Bernadetta Kujda, przedstawiciele Stowarzyszenia "Archeozdroje", rodzice zuchów i harcerzy, a także byli członkowie ZHP. Na krótką chwilę pojawiła się również Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Andżelika Gałecka.

Wigilia rozpoczęła się od uroczystego rozpakowania drzwi do nowej harcówki. Cała uroczystość odbywała się przy harcerskim świecowisku, któremu towarzyszyło Betlejemskie Światło Pokoju.

Oprawę prowadzili phm. Tomasz Rychłowski i trop. Ewelina Wancisiewicz.

Na Wigilii nie obyło się bez tortu urodzinowego dla zuchów Mateusza Kowala i Amelii Wancisiewicz, podziękowań za ogromny wkład włożony w urządzaniu harcówki dla: dh. Amelii Falby, dh. Karoliny Cader, dh. Aleksandra Deję i dh. Igora Wancisiewicza, który tego samego dnia zdobył stopień harcerski Ćwik.

Na koniec odbyło się rozdawanie prezentów, które czekały pod choinką na każdego zucha i harcerza.

Serdecznie dziękujemy Władzom Gminy Międzyzdroje za udostępnienie i możliwość korzystania przez międzyzdrojskich zuchów i harcerzy z Nowego Gniazda.

X Szczep "Gniazdo" ZHP


Zaktualizowano: Poniedziałek [23.12.2019, 20:45:50]

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dzienny raport o koronawirusie w woj. zachodniopomorskim stan na dzień: 31.03.2020 67 liczba osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2(COVID-19) ■ Powiat Kamieński: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 stan na dzień 31.03.2020, godz. 18:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie kamieńskim: 0 liczba osób objętych kwarantanną w powiecie kamieńskim: 67 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w powiecie kamieńskim: 1 ■