POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [16.12.2019, 16:32:01] • Wolin

Zapaśnicy Wikinga Wolin walczyli w Pucharze Wybrzeża dzieci w zapasach w Kołobrzegu

Zapaśnicy Wikinga Wolin walczyli w Pucharze Wybrzeża dzieci w zapasach w Kołobrzegu

fot. Wiking Wolin

W dniu 14-12-2019r w Kołobrzegu odbył się Puchar Wybrzeża dzieci w zapasach turniej zapaśniczy z udziałem 12 klubów z Polski. W zawodach wystartowało około 150 zawodników, którzy walczyli na 4-matach Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Wikinga Wolin zdobywając miejsca na podium.

Złote medale dobyli: Leszczyńska Liliana ,Fraczak Maciej, Ozycz Błażej, Michaliski Mikołaj, Karsznia kolin, Sobieraj Nikodem, Sobisiak Igor.

Srebne medale zdobyli:
Więcek Lena, Sowiński Dawid, Olszewski Alan.

Brązowe medale zdobyli:
Augustajtys Zosia, Wieszołek Estera, Gronowicz Tomasz, Brzeziński Filip, Wierciński Bartosz.


Trenerzy: Zbigniew Wróblewski i Krzysztof Skrzyński dziękują swoim zawodnikom za piękne stoczone walki oraz dziękują Firmą którzy wspierali przez cały rok sekcję zapaśniczą Wikin Wolin Panu Leszkowi Kuleszy i BAYKUS KEBAB.

Wiking Wolin


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Powiat Kamieński: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 20 808 głosów - 61,28% DUDA Andrzej Sebastian 13 147 głosów - 38,72% ■ Samochód potrącił 9-letnią dziewczynkę. o nieszczęśliwego wypadku doszło w Dziwnowie. Dziewczynka doznała urazów, w wyniku których wymagała przewiezienia do szpitala. 07.07.br. przed 21:00 przy Porcie Jachtowym okolice Willi nad Dziwną została potrącona dziewczynka. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowaną, następnie została przetransportowana do szpitala ■