POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [04.12.2019, 16:50:30] • Dziwnów

Skrzaty i Andrzejki

Skrzaty i Andrzejki

fot. Organizator

Jak w każdy wtorek 25 listopada 2019 roku, odbyły się w naszej bibliotece zajęcia „Skrzatowe”, a tematem zajęć były Andrzejki.

Dziewczęta pięknie przygotowały niektóre wróżby, ale zajęcia rozpoczęliśmy od obejrzenia filmu pt.: „Wieczór Andrzejkowy”.

Po obejrzeniu filmu przystąpiliśmy do pierwszej wróżby – który pierwszy but dojdzie do drzwi- zwyciężyła Zosia Polecka.

Skrzaty i Andrzejki

fot. Organizator

Następną wróżbą –były kubki pod którymi były ukryte bułka, ciastko, pieniążek, spinacz i po odkryciu kubka, było wiadomo jaki zawód będzie miał przyszły wybranek.

Większa część dziewczynek odkrywała monetę. Wrzucanie monety do wody tyłem przez lewe ramię – niebyło łatwe, ale kilku osobom się udało.

Hania przygotowała wróżbę -nazwa kwiatka i związana z nim wróżba.

Skrzaty i Andrzejki

fot. Organizator

Punktem kulminacyjnym naszego spotkania było lanie wosku do wody.

A co powstało dzieci miały obejrzeć w domu. Na koniec zajęć był słodki poczęstunek.

Na następne zajęcia dzieci przynoszą swoje ulubione gry, ponieważ organizujemy POPOŁUDNIE Z GRAMI i wszystkie dzieci serdecznie zapraszamy.

Biblioteka przygotuje dla dzieci SPOTKANIE Z ROBOTEM PHOTONEM.

Skrzaty i Andrzejki

fot. Organizator

Alina Cygal Sobhi.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Powiat Kamieński: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 20 808 głosów - 61,28% DUDA Andrzej Sebastian 13 147 głosów - 38,72% ■ Samochód potrącił 9-letnią dziewczynkę. o nieszczęśliwego wypadku doszło w Dziwnowie. Dziewczynka doznała urazów, w wyniku których wymagała przewiezienia do szpitala. 07.07.br. przed 21:00 przy Porcie Jachtowym okolice Willi nad Dziwną została potrącona dziewczynka. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowaną, następnie została przetransportowana do szpitala ■