POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [04.12.2019, 16:50:18] • Dziwnów

Skrzaty i Edu Photon- i „grylandia” 03.12.2020 r.

Skrzaty i Edu Photon- i „grylandia” 03.12.2020 r.

fot. Organizator

Jak w każdy wtorek, tak i ten 3 Listopada 2019 roku przybyły nasze biblioteczne „Skrzaty’, aby pograć w różnorodne gry, które same przyniosły do biblioteki A wśród gier był „odwieczny” Chińczyk, Calineczka, Milionerzy, Dobble, Nawlekaj nie czekaj- gra edukacyjna, Connect 4 – gra logiczna.

Dzieci podeszły do zajęć bardzo profesjonalnie i same podzieliły się ma grupy i grał każdy z każdym. Oprócz gier były też puzzle, które również cieszyły się dużym zainteresowanie.

Skrzaty i Edu Photon- i „grylandia” 03.12.2020 r.

fot. Organizator

Hitem wieczoru był PHOTON EDU, którego Pani Ula zaprogramowała, a dzieci patrzyły czy dobrze wykonuje powierzone mu zadania.

Zainteresowanie wśród dzieci było ogromne a Pani Ula pozwoliła dzieciom kodować robota i to był niesamowite doświadczenie dla każdego uczestnika. Dzieci wcale nie chciały kończyć zajęć.

Skrzaty i Edu Photon- i „grylandia” 03.12.2020 r.

fot. Organizator

Dzieci mają obiecane, że będziemy na każdych zajęciach pracować z robotem, jednak pamiętamy, że na następne zajęcia przynosimy różne ozdoby, bo będziemy robić choinki.

Zapraszamy na naszą stronę www.bibliotekadziwnow.pl i naszego FB Biblioteka Dziwnów.

Skrzaty i Edu Photon- i „grylandia” 03.12.2020 r.

fot. Organizator

Alina Cygal Sobhi.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Powiat Kamieński: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 20 808 głosów - 61,28% DUDA Andrzej Sebastian 13 147 głosów - 38,72% ■ Samochód potrącił 9-letnią dziewczynkę. o nieszczęśliwego wypadku doszło w Dziwnowie. Dziewczynka doznała urazów, w wyniku których wymagała przewiezienia do szpitala. 07.07.br. przed 21:00 przy Porcie Jachtowym okolice Willi nad Dziwną została potrącona dziewczynka. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowaną, następnie została przetransportowana do szpitala ■