POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [04.12.2019, 08:29:38] • Kodrąb

Kierowcy zgrzytają zębami. Zamknięta droga i jazda na wstecznym

Kierowcy zgrzytają zębami. Zamknięta droga i jazda na wstecznym

fot. Czytelnik

Tego, kto wybiera się samochodem z Kołczewa do Wolina, ostrzegamy: po bardzo długiej prostej za zakrętem czeka nas „niespodzianka”. Konkretnie: dalej nie pojedziecie. I jest problem z nawrotem.

„Coś być musi do cholery za zakrętem!” - śpiewał w słynnych "Zmiennikach" Stanisława Barei Przemysław Gintrowski. Ta sytuacja, niestety, też mocno pachnie Bareją.

Jadąc z Kołczewa do Wolina - po bardzo długiej prostej - za zakrętem czeka nas… „niespodzianka”. Zamknięty jest odcinek z Kołczewa do Kodrąbia. O objeździe informuje nas szyld 0,5m x 0,5m na rondzie w Kołczewie, ale kto go nie zauważył, ma problem. Po około 5 kilometrach czeka na nas niebezpieczna przeszkoda i trzeba zawrócić.

I tu kolejny problem, na który zwrócił mi uwagę pan Zbyszek, jeden z Czytelników ikamien.pl. Osobowym samochodem wykonanie nawrotu jeszcze jest możliwe, ale duże auto nie da już rady. Pozostaje jazda przez 5 kilometrów na wstecznym.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Niedziela [08.12.2019, 23:00:15] • [IP: 83.8.112.***]

Po 21.12.19 droga ma być już otwarta.

Qrczak • Sobota [07.12.2019, 06:03:50] • [IP: 37.47.206.**]

Znak D4a jest dla czytelnika to taka literka " T " oznacza żebyś się tam nie pchał 'januszu' motoryzacji. No jo ale jeżdżąc całe życie tu po tej drodze to można wszystkich znaków zapomnieć

Marcin Kwiatkowski • Piątek [06.12.2019, 18:05:13] • [IP: 83.23.187.**]

Droga została zamknięta z powodu przebudowy mostu. Podniesiona zostanie nośność obiektu, co umożliwi przejazd samochodów ciężarowych. Prace trwają od września tego roku. Wprowadzona została czasowa organizacja ruchu, oznakowanie informujące o zamknięciu drogi i wyznaczonych objazdach również funkcjonuje od września.

Mieszkaniec gminy Wolin • Piątek [06.12.2019, 16:27:08] • [IP: 83.8.39.***]

Tutaj najprawdopodobniej chodzi o mostek nie o droge, tam bylo tylko do 10-ciu ton.Moze nowy robia dlatego to trwa tak dlugo.

Gość • Czwartek [05.12.2019, 09:16:53] • [IP: 185.13.106.***]

To.jest.porażka.tym.roku.hyba.nie.odadza.tej.drogi.m
arne.szanse

Gość • Czwartek [05.12.2019, 05:04:25] • [IP: 37.47.144.**]

Trafił prawa jazdy w chipsach

Gość • Środa [04.12.2019, 20:13:12] • [IP: 79.186.203.***]

Trzy miesiące i jeszcze nie zrobione? Albo i pół roku...

Gość • Środa [04.12.2019, 20:02:43] • [IP: 37.47.153.**]

Gadanie głupot ciężarówki zwracaly

MRF • Środa [04.12.2019, 16:54:18] • [IP: 31.1.218.**]

Od września tam robią i utrudniony przejazd chyba jakąś kostke wzorki układaja na całej drodze bo to aż śmieszne że tyle czasu trwają prace chyba prawdziwi Fachowcy-Nieroby 🤣z firmy Krzak🤣

Gość • Środa [04.12.2019, 14:58:14] • [IP: 91.231.92.***]

Chyba okulista się kłania, ślepy nie jeździ

Gość • Środa [04.12.2019, 14:50:18] • [IP: 83.8.107.***]

Ile to jeszcze potrwa?? Masakra zeby taki odcinek drogi robić tak długo!! Wyjeżdżając z pobliskiej wioski gdzie też nie ma oznakowania ludzie się nacinali i zawracali bo skąd mogli wiedzieć że droga zamknieta.

Gość • Środa [04.12.2019, 14:45:25] • [IP: 31.179.206.*]

Jak ktoś myśli jak kieruje autem to nie ma problemu. A artykuł nierzetelny bo do skrzyżowania na Domysłów jest nie 5km tylko 1km i 200m.

Gość • Środa [04.12.2019, 14:35:02] • [IP: 37.47.160.***]

Co takiego tam robią??

Gość • Środa [04.12.2019, 12:34:49] • [IP: 87.205.100.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [04.12.2019, 12:11:55] • [IP: 77.112.4.**]

Droga jest zamknieta juz od kilku miesiecy, a tu takie larum? Znaki patrzec prosze. Jak jest objazd, to objazd, a nie moze sie zmieszcze...

Gość • Środa [04.12.2019, 11:40:47] • [IP: 188.146.184.**]

Ej fachowiec. Taki znak powinien być powtórzony, a droga powinna mieć znak drogi ślepej - młotek. Policja powinna wlepić mandat, a inspekcja też powinna mieć coś do powiedzenia. Biorą kasę i co? Nico!

Gość • Środa [04.12.2019, 11:07:38] • [IP: 188.146.187.***]

Trzeba patrzeć na znaki drogowe a nie jeździć na pamięć,

Gość • Środa [04.12.2019, 09:18:20] • [IP: 188.146.184.**]

Tej zapory nie widać. Stoi tuż za zakrętem. Mało się nie rozbiłem. Dobrze że mam dobre hamulce i opony. Było ostre hamowanie i kilka głośnych słów. To bandyci tak robią pułapki, albo ludzie bez wyobraźni.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Powiat Kamieński: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 20 808 głosów - 61,28% DUDA Andrzej Sebastian 13 147 głosów - 38,72% ■ Samochód potrącił 9-letnią dziewczynkę. o nieszczęśliwego wypadku doszło w Dziwnowie. Dziewczynka doznała urazów, w wyniku których wymagała przewiezienia do szpitala. 07.07.br. przed 21:00 przy Porcie Jachtowym okolice Willi nad Dziwną została potrącona dziewczynka. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowaną, następnie została przetransportowana do szpitala ■