POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [02.12.2019, 16:33:50] • Międzyzdroje

Mistrz NO GI

Mistrz NO GI

fot. Organizator

Bartek Trojan z Lubina zdobył tytuł Mistrza Polski NO GI w dniu 1 grudnia 2019 r. w Stargardzie podczas II Mistrzostw Polski GI & NO GI dla dzieci i młodzieży.

Było dziewięciu zawodników w jego kategorii.


źródło: www.miedzyzdroje.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Wtorek [03.12.2019, 20:48:20] • [IP: 83.23.234.**]

Udział w tych zawodach brało bardzo dużo dzieci z tego klubu...wokół pewnych osób robi się za duże show...

Gość • Wtorek [03.12.2019, 13:31:14] • [IP: 91.233.18.***]

Krytykować siedząc przy komputerze jest łatwo a przecież trzeba docenić tych dzieciaków i jakoś motywować a nie nabijać się.Za krytykanctwo zdobył by Pan mistrzostwo Polski w cuglach

Gość • Wtorek [03.12.2019, 13:15:15] • [IP: 83.23.234.**]

Najlepiej oceniać z perspektywy fotela, myślę że oceniając młodego, zdolnego człowieka ma pan jakieś większe osiągnięcia sportowe.

Gość • Wtorek [03.12.2019, 13:13:21] • [IP: 37.247.231.***]

z całego klubu tylko on brał udział w zawodach?

Gość • Wtorek [03.12.2019, 12:19:14] • [IP: 46.134.161.**]

To jest olimpiada, wyselekcjonowana ekipa z całego świata, sami najlepsi, szanowny panie. . a tu mistrzostwa polski i 9 osób 😂 gdzie jak były by to prestiżowe zawody było by około 100 osób w jego kategori, poprzedzone kwalifikacjami gmin województw itp. .

Gość • Wtorek [03.12.2019, 08:38:48] • [IP: 91.233.18.***]

Szanowny Panie mistrz olimpijski Andrzej Supron na olimpiadzie w Moskwie w 1980 r miał 7 rywali i co Pan na to?

Gość • Poniedziałek [02.12.2019, 22:05:54] • [IP: 46.134.161.**]

Co to za mistrzostwa polski jak w jego kategori było 9 zawodników 😂😂😂