POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [13.11.2019, 13:22:56] • Międzyzdroje

Zawody w Osielsku

Zawody w Osielsku

fot. Organizator

W dniach 08-09.11.2019 W Osielsku odbył się międzynarodowy turniej zapaśniczy młodzików i dzieci w zapasach w stylu wolnym. W bardzo mocno obsadzonych zawodach uczestniczyło ponad 300 zawodników z całego kraju oraz drużyny z Niemiec , Ukrainy i Rosji , a wśród nich zawodnicy międzyzdrojskiego klubu ASI BIELIK MIĘDZYZDROJE w składzie Alan Trzelkiewicz, Brajan Szumiejko , Tomasz Wiśniewski oraz Jakub Iskra pod wodzą Natalii Jaworskiej.

Każdy z zawodników stoczył po kilka zaciętych walk w swoich kategoriach wagowych i wyniósł doświadczenie co na pewno przyniesie efekt w dalszym szkoleniu, ponadto dla Alana i Brajana był to ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski młodzików.
Zarząd klubu jest bardzo zadowolony z postawy zawodników oraz pragnie podziękować swojemu sponsorowi Hotel Aurora Spa Family za wsparcie finansowe wyjazdu jesteśmy szczęśliwi że możemy zawsze liczyć na pomoc , pragniemy również podziękować Panu Przemysławowi Wiśniewskiemu za transport na zawody. Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi do sali obok straży pożarnej w poniedziałki środy i piątki od 16.30, A zainteresowane reklamą w całym kraju firmy do współpracy.

ASI Bielik


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na wybrzeżu i miejscami na Pomorzu wystąpi silny wiatr w porywach osiągający do 70-80 km/h. ■ Powiat Kamieński: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 stan na dzień 02.04.2020, godz. 20:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie kamieńskim: 0 liczba osób objętych kwarantanną w powiecie kamieńskim: 66 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w powiecie kamieńskim: 12 ■