POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [12.11.2019, 16:44:07] • Kamień Pomorski

„A to Polska właśnie” w ZSP w Kamieniu Pomorskim

„A to Polska właśnie” w ZSP w Kamieniu Pomorskim

fot. Organizator

W piątek 8 listopada z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości, wystawione zostało w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Kamieniu Pomorskim przedstawienie "A to Polska właśnie".

Do udziału w tym wydarzeniu zaproszeni zostali Starostowie Kamieńscy Józef Malec i Joanna Piwińska. Zebranych gości, uczniów i nauczycieli przywitał dyrektor szkoły Jacek Golusda. Głos zabrał również starosta Józef Malec, który zachęcił do radosnego świętowania rocznicy odzyskania niepodległości.

„A to Polska właśnie” w ZSP w Kamieniu Pomorskim

fot. Organizator

Autorką scenariusza i reżyserką przedstawienia jest nauczycielka historii Dorota Budzyńska. Jego treść ukazuje historię Polski od czasów pierwszych Piastów po współczesność, a motywem przewodnim jest "wolność". Młodymi aktorami byli uczniowie kilku klas, którzy pięknie wyśpiewali i wyrecytowali teksty związane z wolnością. Całości dopełniały efektowne stroje występujących i biało-czerwone elementy scenografii. Wyrazy uznania należą się zarówno opiekunce uczniów, jak i samym aktorom.

„A to Polska właśnie” w ZSP w Kamieniu Pomorskim

fot. Organizator


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dzienny raport o koronawirusie w woj. zachodniopomorskim stan na dzień: 31.03.2020 67 liczba osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2(COVID-19) ■ Powiat Kamieński: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 stan na dzień 31.03.2020, godz. 18:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie kamieńskim: 0 liczba osób objętych kwarantanną w powiecie kamieńskim: 67 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w powiecie kamieńskim: 1 ■