POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [04.01.2020, 20:09:02] • Powiat Kamieński

Powiat bez uciech?

Powiat bez uciech?

autor: artpodporin autor: Aleksandr Rybalko (slider)( fot. stock.adobe.com/pl )

Tyle się ostatnio mówiło o pewnej kamienicy z pokojami na godziny – pisze nasz Czytelnik. – Ciekaw jestem, czy w powiecie kamieńskim w kamienicach i mieszkaniach działają takie przybytki. Mieszkańcom to nie przeszkadza?

Tyle się ostatnio mówiło o pewnej kamienicy z pokojami na godziny – pisze nasz Czytelnik. – Nasze województwo uchodzi za bardziej liberalne, gdzie swobodniej podchodzimy do „pewnych spraw”. Ciekaw jestem, czy w powiecie kamieńskim w kamienicach i mieszkaniach działają takie przybytki. Mieszkańcom to nie przeszkadza?

Zapytaliśmy o to Komendę Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim.

- Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim nie otrzymała zgłoszeń od mieszkańców powiatu kamieńskiego dotyczących interesującej Państwa kwestii – informuje st. sierż. Aleksandra Berenda, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim.

Czy to, że nie ma zgłoszeń, oznacza, że czegoś nie ma? To pytanie adresujemy do naszych Czytelników.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Czwartek [09.01.2020, 13:33:37] • [IP: 188.47.94.*]

09:45:53 Taki wpis może pochodzić tylko od diabelskiego pomiotu!

Gość • Środa [08.01.2020, 22:41:34] • [IP: 77.61.9.**]

Ja bym chcial wiedziec gdzie jest takie miejsce w kamieniu a i chetnie bym odwiedzil, ale one ciche nic sie nie oglaszaja

Gość • Środa [08.01.2020, 09:45:53] • [IP: 31.179.206.*]

Jak to nie ma uciech? Idziesz do kościoła po mszy i się bawisz z księdzem. Tylko potem d.. boli.

Gość • Wtorek [07.01.2020, 04:53:13] • [IP: 31.0.33.**]

Gość • Niedziela [05.01.2020, 00:21:13 Ha ha ha haaa. Teraz jest sezon. U mnie już był z kropidłem

Gość • Wtorek [07.01.2020, 01:09:54] • [IP: 213.238.80.***]

To chyba jakieś stare dewotki takie zgorszone, co to komu przeszkadza, jak ktoś potrzebuje to niech idzie.

Gość • Poniedziałek [06.01.2020, 15:10:57] • [IP: 94.254.200.**]

Zamiast tak gadać lepiej jakiś telefon dajcie do tych panienek ;)

• Niedziela [05.01.2020, 22:52:05] • [IP: 83.144.96.**]

To co tam na tej Dziwnowskiej? Kolega pyta;)

Gość • Niedziela [05.01.2020, 20:35:05] • [IP: 83.8.19.***]

nie lepiej iśc do kościołą i się umartwiać całe życie

Janusz • Niedziela [05.01.2020, 19:20:57] • [IP: 31.0.23.***]

Lepsza rączka iż rzeżączka.

Gość • Niedziela [05.01.2020, 19:08:37] • [IP: 188.146.187.***]

fajnie, że nie boicie się i takich tematów. tak trzymać

Gośćreks • Niedziela [05.01.2020, 17:00:22] • [IP: 83.23.183.**]

po co jechać daleko jak teraz jest wszystko w zasięgu ręki. nawet kięża mają blisko na bra-bara ! SUPER !

Gość • Niedziela [05.01.2020, 16:51:29] • [IP: 83.23.184.***]

A po co w Kamieniu lokale rozrywkowe jak tam same prawie przyglupy na dopalaczach mieszkają

Gość • Niedziela [05.01.2020, 15:54:28] • [IP: 83.11.155.***]

Nie spodziewałem się po tym portalu takiego artykułu. Nowy Rok zaczniemy takim badziewiem. A zainteresowany niech się przejedzie do Szczecina i tam poszuka.

Gość • Niedziela [05.01.2020, 15:38:41] • [IP: 31.0.70.**]

90% facetów wlazłoby na tą dupcie że zdjęcia

Gość • Niedziela [05.01.2020, 14:04:58] • [IP: 37.47.137.***]

a w czym czytelnik ma problem? Czy nie stac go aby skorzystac z tych uslug czy moze nie ma mozliwosci aby sam jakis pokoik na godziny wynajac i zbierac kase? No chyba ze przeszkadza mu to w odmowieniu modlitwy wieczornej a to cos innego

Gość • Niedziela [05.01.2020, 13:28:29] • [IP: 31.0.122.***]

Na Dziwnowskiej też są panie do towarzystwa

Gość • Niedziela [05.01.2020, 13:13:45] • [IP: 178.238.243.***]

W czym problem? - pod warunkiem, że nie zakłóca to spokoju sąsiadom. Swoją drogą fajna dupeczka na foto.

Gość • Niedziela [05.01.2020, 11:26:30] • [IP: 46.76.202.***]

Chyba, niektórzy wiagry się nażarli, że taki pociąg mają na bara-bara.

Ramzes III • Niedziela [05.01.2020, 09:53:19] • [IP: 83.20.250.**]

Mało cichodajek w kamieniu ??

Gość • Niedziela [05.01.2020, 09:23:27] • [IP: 83.168.84.**]

A gdzie to w Kamieniu ? no bo przecież, w tej wiosce nje ma żadnych lokali rozrywkowych typu - Steńka, Kamyk, Polonia, Capri, kina, czy sali widowiskowej (zabrał kościół) , kina itp.

Gość • Niedziela [05.01.2020, 09:13:54] • [IP: 83.11.175.**]

A co jest w kamieniu? Nawet schronisko dla młodzieży władza zlikwidowała. Miasteczko 10 km od morza i tylko supermarkety.

Gość • Niedziela [05.01.2020, 02:18:51] • [IP: 95.40.32.**]

psiary wiedza gdzie kaczka za darmo i interes a=siekręci jak masz zwidy to odpuść

Gość • Niedziela [05.01.2020, 00:21:13] • [IP: 83.20.239.**]

O FUJ!! Takie rzeczy!! Ktoś ma namiary? Przejdę się z kropidłem ;-)

Gość • Sobota [04.01.2020, 23:44:10] • [IP: 95.160.158.**]

W Kamieniu w ogóle nie ma lokali rozrywkowych. Tęsknimy za Polonią, Zefirkiem, Solankami i Steńką !

Gość • Sobota [04.01.2020, 22:43:51] • [IP: 31.1.81.***]

Burdeliki są w każdym mieście, a nawet na wsiach.I co w tym dziwnego?

Oglądasz 1-25 z 34
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Gmin z najmniejszą frekwencją gm. Świerzno - 51,85%. Gminy z największą frekwencją gm. Dziwnów 80,85% ■ Powiat kamieński: Frekwencja 62,76% Liczba kart ważnych 26 450 Liczba uprawnionych 42 147 ■ OSTRZEŻENIE NUMER 122/I/2020 BURZE Stopień zagrożenia: 1 Ważność: dnia 29-06-2020 do godz. 20:00 Obszar: województwo dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie. Przebieg: Wraz z przemieszczającym się płytkim ośrodkiem niskiego ciśnienia nad naszym krajem, prognozuje się występowanie burz z umiarkowanym opadem deszczu o wydajności od 10 do 30 mm/m2 oraz wiatr wiejący w porywach do 70-80 km/h z kierunków południowo-zachodnich ■ Wczasowicze z regionów ryzyka wyrugowani z Heringsdorfu! Jak poinformował serwis niemieckiej telewizji NDR, turyści, którzy przyjechali na wakacje do Heringsdorfu na Uznamie zostali zmuszeni do opuszczenia wyspy uznam. Takie sankcje dotknęły 14 osób – gości z tak zwanych obszarów wysokiego ryzyka czyli terenów Niemiec zagrożonych koronawirusem. Usunięcie gości to wynik czujności właścicieli kwater prywatnych. Jeden z nich miał sprawdzić pochodzenie gości. Gdy okazało się, że przyjechali z rejonu objętego epidemią, mieszkaniec odmówił ich przyjęcia. Dodatkowo powiadomił urząd powiatowy i Ordnungsamt. Jak poinformował rzecznik powiatu Achima Froitzheima, ta „sytuacja pokazuje, że wynajmujący kwatery i hotelarze są bardzo uważni i dobrze działa przepływ informacji. Przemysł turystyczny nad Morzem Bałtyckim cieszy się z rozpoczęcia sezonu. „Chcemy jednak, aby nasi mieszkańcy pozostali zdrowi, a nasi goście mogli także zdrowi po urlopie opuścić ten region”. Według aktualnie obowiązujących przepisów turyści nie mogą wjeżdżać do Meklemburgii-Pomorza Przedniego, jeśli pochodzą z okręgu lub miasta, w którym liczba nowych zakażeń na 100.000 mieszkańców była większa niż 50 w ciągu ostatnich siedmiu dni przed wjazdem ■ W efekcie nieodpowiedzialnego zachowania turystów z południa Polski kilkadziesiąt osób w Rewalu zostaje na kwarantannie w hotelu ■ 27-latek zabił swoją babcię. Zadał jej kilka ciosów nożem. Do tragedii doszło w Stuchowie, wsi położonej na terenie gminy Świerzno w powiecie kamieńskim. Mężczyzna, będący pod wpływem narkotyków zabił nożem swoją babcię. W postępowaniu przygotowawczym sąd dzisiaj zastosował areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy ■ Informujemy, że w Porcie Rybackim (Dziwnów, ul. Osiedle Rybackie 16K) rozpoczął swoją regularną działalność handlową Sklep Rybny „Miruna”. Można go znaleźć na parterze budynku Zarządu Portu tj. w specjalnym miejscu, które projektanci tego obiektu, przewidywali właśnie na tego typu sklep. W ofercie są ryby świeże ■ Urokliwe i widokowe klify, lecz niedostępne dla turysty na rowerach ■ Mateusz Stodulski – radny Gminy Kamień Pomorski z Klubu „Ziemia Kamieńska” składa mandat W gminie Kamień Pomorski w okręgu wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim prawdopodobnie na jesieni tego roku odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej Kamień Pomorski. Mateusz Stodulski w Wyborach Samorządowych w 2018 roku wybrany został w skład Rady Miejskiej Kamień Pomorski z listy „Nasza Gmina Nasz Powiat” w Okręgu Wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim. Radny składa mandat z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania ■ W Międzyzdrojach sieć Plusa uruchamia nowoczesną czwartą generację telefonii komórkowej ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 8:00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ Szczecin – starszy mężczyzna. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 554/19 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie ■ Głowa piosenkarza z gabinetu Figur Woskowych w Międzyzdrojach, powróciła na swoje miejsce ■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■