POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [26.10.2019, 13:55:18] • Kamień Pomorski

Zapisy do XXI edycji Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu

Zapisy do XXI edycji Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu

fot. Organizator

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku.

Zgłoszenia drużyn można dokonywać do końca października. Do każdego zespołu można zgłosić maksymalnie 14. zawodników, którzy ukończyli 16 lat. Nowością regulaminową, która jest to, że kadrze może być maksymalnie 5. zawodników zgłoszonych do rozgrywek ligowych ZZPN w sezonie 2019/2020, w tym 2. zawodników reprezentujących kluby IV ligi i wyższych (przepis nie dotyczy zawodników poniżej 18. roku życia oraz zawodników, którzy ukończyli 35. lat). Co więcej w czasie trwania meczu, na boisku jednocześnie może przebywać 2. zawodników zgłoszonych do rozgrywek ZZPN w sezonie 2019/2020, w tym jeden reprezentujący kluby IV ligi i wyższych. W tym roku do uprawiania sportu chcemy zachęcić jak największą liczbę osób oraz drużyn i to nie tylko z terenu gminy Kamień Pomorski, ale także gmin i powiatów ościennych, stąd powyższe zmiany w regulaminie.

Nie macie strojów sportowych? Nic trudnego. MOSiR wspólnie z naszym sponsorem Ziną zapewni Wam jeden komplet meczowy, który będzie mogli wybrać z katalogu naszego partnera po zgłoszeniu drużyny do rozgrywek. W tym roku na nagrody przeznaczamy okrągłą kwotę 6000 zł co oznacza, że oprócz pamiątkowych pucharów do podziału będą też gratyfikacje pieniężne.

Kamieńska Amatorska Liga Futsalu to jedna z najstarszych amatorskich lig futsalowych w województwie zachodniopomorskim, działająca nieprzerwanie od 2004 roku. W najlepszych latach w rozgrywkach brało udział 300 zawodników, a 24 drużyny rywalizowały w trzech ligach. I chociaż lata świetności KALF ma dawno za sobą, to mimo to nasza liga od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Regularnie w naszych rozgrywkach udział bierze 120. zawodników.

Kamieńskie rozgrywki ligowe odbywać się będą w każdą niedzielę, począwszy od 17 listopada br. Po ich zakończeniu 8 najlepszych zespołów przejdzie do fazy play-off, której zadaniem będzie wyłonienie przyszłych finalistów. Ci z kolei po raz ostatni spotkają się w wielkim finale gdzie stawką będzie tytuł mistrzowski. Mecz finałowy o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego i oficjalne zakończenie XXI edycji rozgrywek nastąpi tradycyjnie na początku marca 2020 roku.

Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do siedziby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim. Wpisowe do rozgrywek wynosi 648 zł od drużyny.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie organizatora: mokis.home.pl/kalf/mosir-zaprasza-do-udzialu-w-xxi-edycji-kalf-u/


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■