POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [27.10.2019, 08:02:06] • Międzyzdroje

1 listopada - organizacja ruchu

Straż Miejska w Międzyzdrojach informuje, że w dniu 1 listopada 2019 roku w godzinach 7:00 – 22:00 funkcjonariusze Straży Miejskiej w Międzyzdrojach będą kierowali ruchem przy Cmentarzu Miejskim.

W godzinach 12:00 - 15:00 dojazd do bramy cmentarza i na przyległy parking będzie ograniczony w miarę wolnych miejsc postojowych i możliwy przede wszystkim dla osób niepełnosprawnych, starszych niesprawnych ruchowo.

Za utrudnienia przepraszamy i proszę o zastosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.

Adam Bączek
Komendant Straży Miejskiej w Międzyzdrojach


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Niedziela [27.10.2019, 18:28:01] • [IP: 37.47.139.*]

Straż miejska będzie kierowała ruchem... Super, tylko pytanie czy widzą dobrze w nocy jak krety bo od kwietnia brak oświetlenia na drodze do cmentarza oraz na samym cmentarzu. Problem był zgłaszany do burmistrza ale tam temat zamiatają pod dywan. Na ławkach w ciemnościach siedzą podejrzane typy i zaczepiają ludzi oraz rzucają kamieniami. Dopóki ktoś nie zostanie zabity nic nikt z tym nie zrobi. GDZIE JEST BURMISTRZ!!?

Gość • Niedziela [27.10.2019, 18:15:15] • [IP: 213.155.188.***]

Straż Miejska będzie kierować ruchem...Super, problem w tym czy dobrze widzą w nocy jak krety bo od kwietnia brak oświetlenia całej drogi do cmentarza oraz samego cmentarza. Sprawa była zgłaszana do burmistrza ale każdy zamiata problem pod dywan. Na lawkach w ciemnościach siedzą podejrzane typy i zaczepiają ludzi oraz rzucają kamienicami. Dopuki kogoś tam nie zabiją to nikt nic z tym nie zrobi. GDZIE JEST BURMISTRZ !!?..

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■