POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [18.10.2019, 13:43:32] • Międzyzdroje

Masz pomysł – masz głos !!!

Masz pomysł – masz głos !!!

fot. Organizator

Szanowni Mieszkańcy Gminy Międzyzdroje! Ruszamy z Budżetem Obywatelskim w Międzyzdrojach na 2020 rok. To doskonała okazja do realizacji pomysłów, nawet najbardziej oryginalnych, z których korzystać będzie nasza społeczność. Miejsce rekreacji jakiego jeszcze nie było, wybieg dla psów, a może jakieś wydarzenie kulturalne? Hasło tego budżetu brzmi: Zrealizuj swoje marzenie! Masz pomysł – masz głos!

,,Na realizację zadań w ramach Międzyzdrojskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r. przeznaczyliśmy kwotę 200 000,00 zł, w tym: na realizację zadań inwestycyjnych – 150 000,00 zł i projekty na zadania społeczne 50 000,00 zł – poinformował Burmistrz Międzyzdrojów M. Bobek. Raz jeszcze zachęcam Państwa do prezentacji swoich pomysłów.” Uprawnionymi do zgłaszania projektów, jak i do głosowania, są wszyscy mieszkańcy Gminy Międzyzdroje.

Już od 1 października do 21 października czas na zgłaszanie wniosków.

Wypełniony i podpisany formularz zgłoszenia wraz z listą mieszkańców popierających zgłoszenie projektu ( minimum 20 podpisów) należy wysłać pocztą wraz z wymaganymi załącznikami w oryginale na adres: Urząd Miejski, 72-500 Międzyzdroje ul. Książąt Pomorskich 5, z dopiskiem „Międzyzdrojski Budżet Obywatelski” lub złożyć w oryginale w Biurze Obsługi Interesanta (biuro podawcze pok. nr 9 parter), ul. Książąt Pomorskich 5 w Międzyzdrojach.

Osoby zainteresowane mogą korzystać z porad koordynatora budżetu obywatelskiego Jadwigi Bober pokój numer 7 parter, telefonicznie 91 32 75 668. Konieczne informacje przy składaniu wniosku w pozostałych komórkach organizacyjnych Urzędu Miejskiego można uzyskać w każdą środę w godz. 14.00 do 17.00.

Szczegółowe informacje i wnioski do pobrania na stronie miejskiej: www.miedzyzdroje.pl w zakładce Strefa Mieszkańca – budżet obywatelski. Zapraszamy !!!

Joanna Ścigała
Rzecznik Prasowy UM
w Międzyzdrojach


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na wybrzeżu i miejscami na Pomorzu wystąpi silny wiatr w porywach osiągający do 70-80 km/h. ■ Powiat Kamieński: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 stan na dzień 02.04.2020, godz. 20:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie kamieńskim: 0 liczba osób objętych kwarantanną w powiecie kamieńskim: 66 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w powiecie kamieńskim: 12 ■