POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [11.10.2019, 08:12:45] • Kamień Pomorski

Wizyta w Oceanarium oraz mini koncert Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego

Wizyta w Oceanarium oraz mini koncert Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego

fot. Organizator

Tegoroczny pierwszy „wypad" członków kamieńskiego UTW do Międzyzdrojów spowodowany był chęcią zobaczenia nowego Oceanarium i związany ze spotkaniem z piosenkarką, wokalistką - Anną Jurksztowicz oraz skrzypkiem, kompozytorem - Krzesimirem  Dębskim, które zorganizowała międzyzdrojska Publiczna Miejska Biblioteka.

Sympatyczny koncert obydwu artystów przeplatany był wspominkami związanymi z międzywojennym Wołyniem, które pan Krzesimir zawarł w swojej nowej książce pt. " Nie jest w porządku”.

Wizyta w Oceanarium oraz mini koncert Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego

fot. Organizator

Wizytę w Oceanarium oceniamy też bardzo pozytywnie i zachęcamy, tych co jeszcze nie byli, do obejrzenia ciekawych okazów fauny morskiej i sympatycznego ich wyeksponowania.

Wizyta w Oceanarium oraz mini koncert Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego

fot. Organizator

SUTW Kamień Pom.


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Sobota [12.10.2019, 02:22:18] • [IP: 37.47.159.***]

Oceanarium. Wstyd i hańba zeby w XXI wieku istniały takie obiekty. Wiecie jaka krzywda okupiona jest wasza rozrywka. ? Podczas odlowów zwierząt w bestialski sposób mordowane sa inne. A i te już uwięzione ku radosci waszej zapewniam was że szczęśliwe nie są. Wstyd ze bawicie sie na krzywdzie tych zwierząt.

Gość • Piątek [11.10.2019, 10:46:46] • [IP: 83.8.134.**]

Zaczęło się. Panie Kuryłło na inwestycje brak a na wycieczki pieniążki są

Gość • Piątek [11.10.2019, 09:29:29] • [IP: 83.20.234.***]

Wspaniałe spotkanie!

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Mieszkańcy Rybic doczekali się drogi asfaltowej w miejscowości. Zakres inwestycji dotyczy wykonania podbudowy, nakładki asfaltowej oraz utwardzenia poboczy na odcinku od początku miejscowości do rozjazdu na drodze powiatowej w kierunku Sulikowa ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■