POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [13.10.2019, 11:11:47] • Międzyzdroje

Wycięto suche gałęzie przy wjeździe do Międzyzdrojów

Wycięto suche gałęzie przy wjeździe do Międzyzdrojów

fot. Andrzej Ryfczyński

Susza w tym roku dała się we znaki wszystkim nowo nasadzonym drzewom. Nie wszystkie przeżyły.

Firma "Eko Serwis" ze Szczecina na zlecenie firmy która nasadziła drzewa wycięła suche gałęzie na nowo posadzonych drzewach na drodze wojewódzkiej nr. 102, przy wjeździe do Międzyzdrojów od strony południowej. Dwa lata temu posadzono dorodne drzewa, które wtedy były co jakiś czas podlewane.

Wycięto suche gałęzie przy wjeździe do Międzyzdrojów

fot. Andrzej Ryfczyński

W tym roku była długotrwała susza i nikt nie podlewał. Drzewa nie wszystkie przeżyły, ale większość gałęzi uschła. Zabieg wycięcia suchych gałęzi nie został wykonany na całym odcinku, tylko na przeciw Bałtyckiego Parku Miniatur. Może dlatego, ponieważ w tym miejscu dewastacja skutków suszy była największa.

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Wtorek [15.10.2019, 07:54:33] • [IP: 85.219.172.***]

Ale PACANY to jest teren drogi wojewódzkiej 102 i to oni zarządzają zielenią po lewej i prawej stronie drogi od ronda do wyjazdu w stronę Wisełki i dalej. Zanim cokolwiek jakiś PACAN napisze proszę sprawdzić. W artykule jest napisane, że to droga wojewódzka. A w mieście o zieleń dbają.

Gość • Poniedziałek [14.10.2019, 07:25:00] • [IP: 31.0.32.***]

Nikt nie dba o zieleń w mieście więc na susze nie zwalajcie, tylko wycinać potrafią taka nowa energia w mieście rządzi...

Gość • Niedziela [13.10.2019, 14:57:55] • [IP: 37.30.32.***]

Jeżeli nami będą rządzić urzędnicy tutaj, czy w Warszawie którzy nie wiedzą jak prowadzi się własny interes, to tak zawsze będzie jak to widzimy. Międzyzdroje są wyeksploatowane niemal do zera. Teraz potrzebni są kompletnie nowi ludzie na każdym niemal szczeblu. Wygląda to na przetrwanie władzy i to jest smutne. Kłopoty zaczęły się od momentu odłączenia się od Świnoujścia. Pozostały kiepskie kadry i tak to trwa do dzisiaj. Kończą się dotacje, a grunty na sprzedaż się w zasadzie skończyły. Jeszcze jest wyjście zredukowania wszelkich urzędników o 40%. Od tego miasto, gmina nie upadnie, ale przeżyje i przynajmniej chociaż kawałek drogi naprawi.

Gość • Niedziela [13.10.2019, 13:26:20] • [IP: 83.23.236.**]

Wyjada i to ludzie którzy od kilkunastu lat przyjeżdżają w to samo miejsce. Taki smród to aż wstyd przy tym pięknym napisie. Nie dość że miasto betonowe się zrobiło, to jeszcze poradzić sobie nie mogą ze smrodem.

Gość • Niedziela [13.10.2019, 12:28:23] • [IP: 31.1.178.**]

Szambo, to nie perfumeria. Ale, markowe perfumy produkuje się na bazie piżma.

Gość • Niedziela [13.10.2019, 12:17:00] • [IP: 83.20.234.***]

Zmień odzież!

Gość • Niedziela [13.10.2019, 12:16:28] • [IP: 83.20.234.***]

Jak wyjedziesz to napewno przestanie odorkować !

Gość • Niedziela [13.10.2019, 11:18:12] • [IP: 83.23.236.**]

Jeszcze POWINNI ZMIENIĆ NAPIS: Międzyzdroje WITAJĄ odorem szamba!

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■