POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [08.10.2019, 17:53:33] • Golczewo

Stadion miejski w Golczewie z nową trybuną

Stadion miejski w Golczewie z nową trybuną

fot. golczewo.pl

Z inicjatywy Burmistrza Golczewa oraz Zarządu Ludowego Klubu Sportowego „Iskra” zakończony został pierwszy etap projektu pn. „Rewitalizacja szansą na aktywną integrację” pilotowany przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego.

Projekt w całości sfinansowany z środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Nowa trybuna poprawi komfort i bezpieczeństwo widzów biorących bezpośredni udział w wydarzeniach organizowanych na terenie obiektu.

Zapraszamy wszystkich Państwa na wydarzenie animacyjne kończące realizację projektu, które odbędzie się w dniu 19 października 2019r. na stadionie miejskim. Szczegółowy plan wydarzenia zaprezentowany zostanie w późniejszym terminie.

źródło: www.golczewo.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Środa [09.10.2019, 07:48:31] • [IP: 5.173.152.***]

To na Euro znów się szykują?

Gość • Wtorek [08.10.2019, 20:34:48] • [IP: 5.173.129.***]

jakoś wtym Golczewie nie piszą o kwotach, bo kwoty pewnie takie, że koń by się uśmiał.

Gość • Wtorek [08.10.2019, 19:13:09] • [IP: 37.248.209.***]

A stasiu chce molocha pudrowac a inni stawiają na proste i użytkowe rozwiązania

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Mieszkańcy Rybic doczekali się drogi asfaltowej w miejscowości. Zakres inwestycji dotyczy wykonania podbudowy, nakładki asfaltowej oraz utwardzenia poboczy na odcinku od początku miejscowości do rozjazdu na drodze powiatowej w kierunku Sulikowa ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■