POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [08.10.2019, 08:48:59] • Wolin

Dziś przeszkolą członków komisji wyborczych

Dziś przeszkolą członków komisji wyborczych

fot. Sławomir Ryfczyński

Aż 101 osób będzie pracowało w komisjach wyborczych gminie Wolin. Dziś komisje wybiorą ze swojego składu przewodniczącego i wiceprzewodniczącego komisji.

Swoich przedstawicieli w komisjach wyborczych w Wolinie będą miały komitety wyborcze: KO, PSL, PIS, SLD, Konfederacja WiN.

- Składy komisji wyborczych, zgodnie z Kodeksem Wyborczym, zostały uzupełnione w drugim terminie naboru- informuje Ewa Deląg, sekretarz gminy Wolin.-W komisjach będzie pracowało 101 osób .

Najwięcej, bo aż 26, będzie reprezentować PIS, 16 członków komisji będzie z Koalicji Obywatelskiej,14 z Konfederacji WiN, 17 z PSL, 15 z SLD. 13 osób komisarz wyborczy wyłonił w drodze losowania.

- Składy komisji podano do publicznej wiadomości w Biuletynie Informacji Publicznej Komisarza Wyborczego w Szczecinie i w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Wolinie – zapraszamy do zapoznania się - zachęca Ewa Deląg.

Szkolenie członków komisji wyborczych odbędzie się 8 października br. o godz. 16.00 w Wolińskim Dworku. Komisje wybiorą wówczas ze swojego składu przewodniczącego i wiceprzewodniczącego komisji.

- Praca dla komisji w dniu wyborów rozpocznie się o 4.30, lokale zostaną otwarte o godz. 7.00- informuje pani sekretarz. - Komisje zakończą pracę po zamknięciu lokalu , zliczeniu oddanych głosów, sporządzeniu protokołów.

Uprawnionych do głosowania w gminie Wolin jest 9 tys. 685 osób.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [08.10.2019, 14:02:22] • [IP: 5.173.152.***]

Nowa władza już rok przechodzi obok tego nie wiedząc jak realizować to zabezpieczenie. Ciekawe jak jeszcze długo ?

Gość • Wtorek [08.10.2019, 09:36:36] • [IP: 87.205.100.***]

zielona siatka na budynku jest pozostałością i symbolem poprzedniej władzy.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Mieszkańcy Rybic doczekali się drogi asfaltowej w miejscowości. Zakres inwestycji dotyczy wykonania podbudowy, nakładki asfaltowej oraz utwardzenia poboczy na odcinku od początku miejscowości do rozjazdu na drodze powiatowej w kierunku Sulikowa ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■