POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [15.09.2019, 12:08:37] • Gmina Wolin

Kierowcy, uważajcie na odcinku między Uninem a Wolinem

Kierowcy, uważajcie na odcinku między Uninem a Wolinem

fot. Czytelnik

Ostrzeżenie dla jadących drogą Unin- Wolin otrzymaliśmy od jednego z kierowców. Można tam wpaść w poślizg.

- Na odcinku od Unina do Wolina jest na drodze emulsja, która się ciągnie przez spory kawałek. Samochód na niej traci przyczepność, wpada w poślizg - napisał Czytelnik.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Sobota [21.09.2019, 03:00:13] • [IP: 188.147.85.**]

Znieść podatki i prywatyzować

Gość • Wtorek [17.09.2019, 01:19:23] • [IP: 37.248.153.**]

Wszyscy mówią że niby kierowcy tacy źli bo zapierdzielają albo jeżdżą nieostrożnie. Ale to że drogi są dziurawe, wyboiste to nikt z tym nic nie robi. Tak samo ze zwierzyną. Człowiek może jechać z prędkością 40km/h i samo z siebie wleci w samochód, a pierwsza lepsza osoba powie że minute temu jechał jak wariat ponad 100. Gdzie są siatki czy normalne drogi? Naprawdę wszyscy zaczną na to patrzeć dopóki nie wydarzy się wypadek? Najlepiej pieniądze zamiast na remont dróg przeznaczać na pomalowanie mostu w Wolinie, gdzie zaraz jakiś cymbał przyjdzie i zrobi sobie na nim graffiti. Najlepiej wydawać pieniądze dla wyglądu, ale o bezpieczeństwo użytkowników dróg zapomnieć i mieć to w głębokim poważaniu.

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 12:55:04] • [IP: 31.1.178.**]

A, co Kaczyński miał przyjechać, że drogę pomalowali emulsją??

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 08:33:08] • [IP: 5.173.144.***]

Nie, to było z czwartku na piątek, a w piątek był objazd przez Ladzin, to co, nie dało się tego doczyścić??

Gość • Niedziela [15.09.2019, 21:12:07] • [IP: 37.248.162.***]

Nigdy nie mają czasu aż do puki się coś nie stanie tragicznego wtedy się biorą za robotę po fakcie nie niestety taki jest nasz kraj

Gość • Niedziela [15.09.2019, 20:44:56] • [IP: 188.146.161.***]

Przecież to było z piątku na sobotę droga byłam nieprzejezdna..Już wszystko jest zrobione

Gość • Niedziela [15.09.2019, 15:32:14] • [IP: 109.42.0.***]

A od czego jest służba drogową w tym opóźnionym kraju? Powinni się tego jak naj szybciej pozbyć.

Gość • Niedziela [15.09.2019, 12:58:50] • [IP: 37.47.162.**]

Wiadomość z co najmniej dobowym opóźnieniem

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■