POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [16.08.2019, 13:33:47] • Świerzno

Zarobki nie takie jawne

Zarobki nie takie jawne

fot. Urząd Gminy w Świerznie

Miesięcznie na wynagrodzenia pracowników Urzędu Gminy w Świerznie przeznacza się 98 tysięcy złotych. Chcieliśmy się dowiedzieć, ile zarabiają pracownicy poszczególnych szczebli. Zobaczcie, jaką otrzymaliśmy odpowiedź.

W Urzędzie Gminy w Świerznie zatrudnionych jest obecnie 25 osób. Jak informuje sekretarz gminy Waldemar Dubrawski, w tym roku nie są planowane żadne zatrudnienia. Urząd nie ma też wakatów.

Miesięcznie na wynagrodzenia pracowników przeznacza się kwotę 98 000 tys. zł, co stanowi 5 % budżetu gminy. Zapytaliśmy o średnie zarobki na poszczególnych szczeblach.

Zarobki nie takie jawne

fot. Urząd Gminy w Świerznie

- Zarobki na poszczególnych stanowiskach określa zarządzenie Nr SK.0050.99.2017 Wójta Gminy Świerzno w sprawie Regulaminu wynagradzania pracowników samorządowych zatrudnionych w Urzędzie Gminy w Świerznie – odpowiedział nam sekretarz Waldemar Dubrawski.

Większości mieszkańców gminy przywołane zarządzenie może się wydać mało zrozumiałe. Ponownie zwróciliśmy się do Urzędu o podanie średnich zarobków.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Niedziela [18.08.2019, 09:09:31] • [IP: 83.23.240.**]

Za Atrasa w urzędzie pracowało 15 osob. A teraz? Na bip są zakresy czynności osób które już nie pracują o co chodzi w tym urzędzie!

Gość • Sobota [17.08.2019, 20:20:03] • [IP: 188.47.64.**]

Radni robią za darmo czy bardzo biedni ludzie i muszą brać kasę?

Gość • Piątek [16.08.2019, 22:54:44] • [IP: 188.146.66.***]

a przepisy o dostępie do informacji panie sekretarzu?

Gość • Piątek [16.08.2019, 21:01:55] • [IP: 94.254.232.***]

wynagrodzenia to 5 proc. budzetu gminy? To cały budzet ok 2 mln? O co chodzi?

Gość • Piątek [16.08.2019, 20:07:03] • [IP: 94.254.232.***]

taka odpowiedx, jaki sekretarz.

Gość • Piątek [16.08.2019, 14:20:50] • [IP: 31.0.83.***]

Napiszcie ile maja nowi pracownicy zgkim w wolinie lepiej jak w urzędzie.

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■