POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [13.07.2019, 14:06:26] • Kamień Pomorski

Ulica Witosa w Kamieniu Pomorskim tonie w śmieciach

Ulica Witosa w Kamieniu Pomorskim tonie w śmieciach

fot. Czytelnik

Do redakcji zwrócili się mieszkańcy budynku przy ulicy Witosa, którzy codziennie potykają się o śmieci przed własnym domem.

Pomimo podejmowanych przez lokatorów prób interwencji u odpowiednich służb, śmieci jak leżały, tak leżą. Mieszkańcy są załamani tym, że otoczenie ich domu przypomina wysypisko.

Ulica Witosa w Kamieniu Pomorskim tonie w śmieciach

fot. Czytelnik

Dzieci, które wychodzą pobawić się na podwórku, potykają się tam o leżące odpady. Niestety, nikt nie reaguje na prośby o posprzątanie.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 20:03:47] • [IP: 83.12.180.**]

no stare sedesy (to się wywozi do MPGK) na pewno nie są odpadami które zostawia się przy pojemnikach...ludzie sami śmiecicie, a wymagacie zeby po was sprzątać...to już bezczelne, wymagać od wszystkich porządku ale sami jakoś do tego się nie poczuwacie.. zacznijcie od siebie...

Gość • Niedziela [14.07.2019, 13:18:29] • [IP: 31.1.85.***]

do pajaca sam pozbieraj a śmieciarzem to nazwij siebie wejdż do supermarketu połóż głowę na wagę i wciśnij BURAK

Gość • Sobota [13.07.2019, 23:33:06] • [IP: 5.173.91.***]

Do redakcji zwrócili się mieszkańcy budynku przy ulicy Witosa, którzy codziennie potykają się o śmieci przed własnym domem.Zamiast siać ferment to pozbierajcie te śmieci. Śmieciarze z ul Witosa...

Gość • Sobota [13.07.2019, 22:54:24] • [IP: 31.0.120.***]

Brzoza to taka roślina z nasionka wyrośniętego z gleby i wody.

Gość • Sobota [13.07.2019, 22:23:20] • [IP: 89.229.74.***]

Powinno się im zostawić te śmieci na miesiąc lub dwa to może nauczyliby się porządku. Nie śmiećcie to będzie czysto, to proste nawet dla was.

Gość • Sobota [13.07.2019, 21:36:13] • [IP: 83.11.148.**]

a o kim to świadczy?o mieszkańcach za daleko mają do śmietników po całym mieście podrzucają widocznie tak ich wychowano

Gość • Sobota [13.07.2019, 20:01:58] • [IP: 83.11.241.***]

ul Witosa nie była sprzątana od 1 lipca chociaż umowa między firmą srzątającą w gminą jest inna. Kto z ramienia gminy odbiera te prace? kto pozwala, żeby na koszt nas podatników utrzymywać taką fikcję?

Gość • Sobota [13.07.2019, 19:23:07] • [IP: 83.23.172.**]

Ale problem. Mamuśki weźcie się do roboty i po problemie.

Gość • Sobota [13.07.2019, 16:50:41] • [IP: 31.0.66.***]

Jaki gospodarz takie miasto. Piszecie że nic się nie dzieje, władza śledzi te wasze cięte uwagi i podejmuje działania. Na biegu odgrzali kotleta z piknikami rodzinnymi na marnie. Obraz nędzy i rozpaczy patrząc jak to za Motyki wyglądało. Ratusz nie interesuje się sprawami młodzieży? Jest odpowiedź - impreza dla dzikusow na dzikiej plaży. Jaki gospodarz takie inicjatywy...