POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [12.07.2019, 08:20:28] • Kamień Pomorski

Goście uzdrowiska blokują mieszkańcom wjazd na ich posesję

Goście uzdrowiska blokują mieszkańcom wjazd na ich posesję

fot. Mieszkaniec

Mieszkańcy posesji mają zablokowany wjazd. Wszystko przez parkujących turystów, którzy nie przestrzegają zasad.

Do redakcji zwróciła się mieszkanka domu, który sąsiaduje z uzdrowiskiem Chrobry. Problemem jest całkowita blokada możliwości wjazdu na teren prywatnej posesji. Samochody turystów zastawiają wjazd przez co lokatorzy nie mogą swobodnie poruszać się po przyległym do ich domu terenie.

- Tak wygląda jedyny wjazd na naszą posesję , kto za to odpowiada i co na to nasze władze i policja ? Tak goście uzdrowiska Chrobry parkują , blokując wjazd lokatorom domu - opisuje mieszkanka.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 01:00:56] • [IP: 83.11.175.**]

Przechodziłem tam przed chwilą. Przejazd znowu zastawiony. Faktycznie mają pecha do kierowców, którzy nie potrafią parkować. Nie przeprowadzą się raczej z tego powodu, że ktoś parkować nie potrafi. Myślę jednak, że policja będzie tam często.

Gość • Sobota [13.07.2019, 20:58:24] • [IP: 83.8.106.***]

Do czytelnika z IP 83.23.172 szanowny czytelniku artykuł jest na temat Uzdrowiska w Kamieniu Pomorskim obiektu Chrobry a Ty odpisujesz Międzyzdroje, czytaj ze zrozumieniem. Pozdrawiam

Gość • Sobota [13.07.2019, 11:45:59] • [IP: 37.47.169.***]

DO 77.252.46.**brak wyobraźni mały człowieczku, ale fakt że tylko służby porządkowe mogą nad tym zapanować od 100 do 300 zł Może być drogi ten dziki parking

Gość • Sobota [13.07.2019, 09:20:20] • [IP: 77.252.46.**]

Maja pecha, jak im to nie pasuje, to niech się wyprowadzą tam, gdzie nie będą blokowali im goście.

Gość • Sobota [13.07.2019, 01:37:54] • [IP: 31.2.95.**]

Artykuł nie oddaje rzeczywistego stanu rzeczy i może wprowadzać w błąd w osądzaniu

Gość • Sobota [13.07.2019, 01:00:51] • [IP: 83.11.69.**]

Ten parking jest w Kamieniu Pomorskim pomiędzy sądem a Sanatorium Chrobry. Jeśli chodzi o parkowanie to trwa tam wolna amerykanka. Teren należy do Gminy Kamień Pomorski, ale wygląda na niczyj skoro pozwala się tam na tak chamskie parkowanie. Przydało by się tam parę mandatów. Takie parkowanie jak na zdjęciu to niemal norma.

Gość • Piątek [12.07.2019, 18:12:55] • [IP: 95.160.159.**]

Jesteście tacy mądrzy, a przecież mieszkańcy Kamienia parkują w ten sam sposób, że nie tylko nie można przejechać to jeszcze trzeba ocierać się o zaparkowane samochody. Przykład ulica Słowackiego.

Gość • Piątek [12.07.2019, 18:07:10] • [IP: 31.0.46.**]

W jakim to mieście?

Gość • Piątek [12.07.2019, 17:34:26] • [IP: 83.11.145.***]

A Gościem XXX i jego radami powinny zainteresować się odpowiednie służby. Jeśli tak mówi, to pewnie stosował swoje złote rady nie raz!

Gość • Piątek [12.07.2019, 16:05:20] • [IP: 95.160.158.**]

Pod Rossmanem też parkują mimo znaku parkowania i zatrzymywania się.

Gość • Piątek [12.07.2019, 16:00:26] • [IP: 62.69.251.***]

Pytacie gdzie jest policja. Odpowiedź jest kilka artykułów wcześniej - przeprowadza edukacyjno-informacyjne pogadanki z dziećmi na plaży. Życie w tym kurorcie zdecydowanie przerasta kabaret

Gość • Piątek [12.07.2019, 15:53:32] • [IP: 77.115.30.***]

Nie tylko parkują gdzie popadnie.Dzisiaj piękna pani kuracjuszka, blondyneczka 50plus leżąc roznegliżowana na ławce prowadzącej do Chrobrego prezentowała swoje wdzięki.

Gość • Piątek [12.07.2019, 14:38:38] • [IP: 212.211.175.***]

zaraz ktos mundry wpadnie na pomysl zeby ten park przerobic na parking. skoro rewitalizacja nie wyszla, drzewa juz powycinane wiec auto przejedzie:-P

Gość • Piątek [12.07.2019, 11:59:19] • [IP: 95.48.250.***]

Wystarczy zadzwonić po policję i policjanci rozliczą takiego kierowcę. Może też narysować na jezdni kopertę to wtedy raczej nikt nie zaparkuje i wjazd będzie swobodny.

Gość XXX • Piątek [12.07.2019, 11:39:37] • [IP: 31.2.18.***]

Wyjście jest proste, spuścić powietrze ze wszystkich kół to buractwo wtedy zrozumie że to nie tędy droga...Są też do nabycia w internecie KARNE KUTASY, taką dużą naklejkę nakleja się na szyby burakom z zdrapanie naklejki z szyb zajmuje trochę czasu, no i taki buraczan pójdzie po rozum do pustej głowy że zrobił coś nie tak...I to będzie nauczką. ..😝😝😝

Gość • Piątek [12.07.2019, 11:07:44] • [IP: 37.248.210.***]

Dzięki turystom żyjecie i w dobrobycie żyjecie., więc trochę pokory, gdzie ci biedni Ludzie mają zostawiać samochody! Najpierw umożliwić im godne parkowanie a nie obsmarowywac po portalach pisowskie trole

Gość • Piątek [12.07.2019, 10:45:02] • [IP: 37.47.169.***]

Przy uzdrowisku Chrobry stoją znaki zakazu zatrzymywania i postoju, mimo to i tak stoją samochody, służby porządkowe PGK nie mogą dojechać do posesji po odpady, schody uzdrowiska już połamane, gdzie jest Policja ?

Gość • Piątek [12.07.2019, 10:42:32] • [IP: 83.23.172.**]

Szanowni mieszkańcy Międzyzdrojów jeżeli chcecie zarabiać na wczasowiczach to budujcie parkingi. Skończyły się czasy, że wczasowicze przyjeżdzają tylko pociągiem i na stopa. Porządny gospodarz zapewniając zakwaterowanie powinien pomyśleć i o zapewnieniu miejsca na parkowanie pojazdu.

Gośćas • Piątek [12.07.2019, 09:41:14] • [IP: 195.191.162.***]

a od czego mamy policję...

Gość • Piątek [12.07.2019, 09:04:46] • [IP: 188.47.72.**]

Policji oczywiście nie ma. * kilja mandatów to by sie bydło nauczyło parkować. Wszystko pozastawiane, parkują na zakazach i nic. Wolna amerykanka.

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■