POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [13.06.2019, 12:32:27] • Powiat Kamieński

Na Drodze Krajowej nr 3 doszło do kolizji

Na Drodze Krajowej nr 3 doszło do kolizji

fot. Andrzej Ryfczyński

Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu.

W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina.

Na Drodze Krajowej nr 3 doszło do kolizji

fot. Andrzej Ryfczyński

Samochód zatrzymał się na poboczu w płytkim rowie. Na szczęście kierowca jechał z mniejszą prędkością, to i kolizja miała łagodne skutki. 86-latek został przebadany w karetce pogotowia.

Na Drodze Krajowej nr 3 doszło do kolizji

fot. Andrzej Ryfczyński

Kierowcy nic złego się nie stało, a samochód nie doznał większych uszkodzeń.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że kierowca bierze jakieś leki i być może przyśnięcie było nie tyle zmęczeniem, co działaniem środków medycznych.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Sobota [15.06.2019, 14:30:02] • [IP: 93.94.190.**]

też będziesz miał 60 lat i co do kasacji taki człowiek no super młodzież rozumuje brawo masakra

Gość • Piątek [14.06.2019, 21:46:24] • [IP: 83.8.110.**]

wcos ty ześ sie ku... przebrał

Gość • Piątek [14.06.2019, 20:23:53] • [IP: 31.31.77.***]

Ciekawe co sami będziecie mówić w podobnym wieku cwaniaczki za dyche. Ale to już młodzież przypilnuje za te zlote" rady, jakis nastraszonych ludzi. Jesli lekarz nie poinformowal by nie prowadzic po zazyciu to poinformowac i najlepiej to odstawic. Nie widziałem jeszcze starszej osoby jadącej nieostroznie bo każdy chce mieć możliwość swobodnego przemieszczania się i przyjemność z jazdy.

Gość • Piątek [14.06.2019, 18:44:27] • [IP: 83.21.48.***]

Na rower nie wsiądzie kto mu nogę podniesie.

Gość • Piątek [14.06.2019, 15:22:47] • [IP: 46.169.27.***]

W tym wieku to rowerem powinien jeździć

Gość • Czwartek [13.06.2019, 22:51:50] • [IP: 37.248.153.***]

NIECH VINETA WOLIN DOKOPIE TEMU GRYF KAMIEŃ POMORSKI MA PRZEGRAĆ Z VINETA WOLIN. VINETA WOLIN VS GRYF KAMIEŃ POMORSKI KTO WYGRA VINETA WYGRA MECZ VINETA, VINETA ŁKS ŁKS.

Gość • Czwartek [13.06.2019, 21:34:47] • [IP: 31.0.83.**]

W takim wieku niepowinien siadać za kierownicę, a tym bardziej prowadzić auto. A tak wogule to do 65 lat. Bo zabije siebie albo kogoś.

Gość • Czwartek [13.06.2019, 20:20:29] • [IP: 83.11.162.***]

A może cukrzyca?

Gość • Czwartek [13.06.2019, 17:00:04] • [IP: 80.245.177.*]

Jesteście śmieszni, każdy może spowodować wypadek, jak i usnać za kierownicą. Nie ma reguły. Wypadki i kolizje będą zawsze.

Gość XXX • Czwartek [13.06.2019, 16:56:58] • [IP: 5.60.160.***]

DO : Gość • Czwartek [13.06.2019, 13:48:11] • [IP: 83.23.169.***]...Samochodu 🚗 się nie prowadzi, prowadzi się osła lub kozę na powrozie w łąki celem wypasu...Samochodem człowiek się przemieszcza z punktu A do punktu B którego to napędza silnik spalinowy...🚗 🚗 🚗

Gość • Czwartek [13.06.2019, 16:33:42] • [IP: 31.0.32.***]

Czym różni się śpiący kierowca od pijanego? Niczym... Dlaczego więc pić nie wolno a zasypiac wolno? Po pijaku czy niewyspany dla mnie jedno i to samo, czyli utrata prawa jazdy a jeśli komuś stała się krzywda to odsiadka i to bezwzględna. Następny kretyn może się zastanowi zanim siadzie za kierownicę. Gdyby za bezmyslny wypadek zamykali nie byłoby tylu wariatów drogowych. A tak... auto do kasacji, odszkodowanie z tytułu Auto Casco, mandacik 500 zł za kolizję, nowa fura i dalej w drogę, do kolejnego razu...

Gość • Czwartek [13.06.2019, 14:14:10] • [IP: 77.112.22.***]

86-lat na badania skierować pana potencjalne zagrożenie stwarzawa dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego

Knu_Pce • Czwartek [13.06.2019, 14:05:09] • [IP: 5.174.105.**]

Samochód fantami za**bany, aż po brzegiiiiiii...

Gość • Czwartek [13.06.2019, 13:48:11] • [IP: 83.23.169.***]

skoro bierze leki to nie powinien prowadzić samochodu !

Gość • Czwartek [13.06.2019, 13:17:59] • [IP: 37.7.158.**]

nie daj boże jakby tamtędy przechodziła procesja albo jechał rowerzysta