POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [11.06.2019, 21:25:45] • Gmina Golczewo

Wyróżnienia dla najlepszych uczniów

Wyróżnienia dla najlepszych uczniów

fot. Organizator

W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie w dniu 11 czerwca odbyła się miła uroczystość, podczas której uczniowie naszych szkół otrzymali wyróżnienia „Najlepszy Uczeń 2018/2019”.

W ceremonii wzięli udział: Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński, Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie Mariusz Michalik, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej w. z. Agnieszka Jasik, Zastępca Burmistrza Golczewa Andrzej Swatowski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Golczewie Grzegorz Chłopek, wyróżnieni uczniowie i ich rodzice wraz z rodzinami.

Uroczystość miała szczególną oprawę, którą uświetniły występy muzyczne dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie.

Najważniejszym punktem ceremonii było przyznanie wyróżnień Najlepszy Uczeń 2018/2019 dla osób, które w bieżącym roku szkolnym wykazały się bardzo dobrymi wynikami w nauce, wzorowym zachowaniem oraz działalnością promocyjną na rzecz swojej szkoły i Gminy Golczewo. Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki oraz statuetki absolwenta.

Osoby wyróżnione tytułem „NAJLEPSZY UCZEŃ 2018/2019”:
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Golczewie
1. Alicja Adamowicz
2. Anna Wereszczyńska
3. Jakub Adama Kluska
4. Michał Leus
5. Nadia Amelia Pawluś
6. Julia Kolec
7. Zuzanna Auguścik
8. Alicja Myśliwiec
9. Natan Jędrulak
10. Zofia Katarzyna Kiełbasa
11. Julia Matczak
12. Paulina Bartniczuk
13. Karol Suszek
14. Klaudia Pustelnik
15. Maria Krystyna Cieloch
16. Amelia Natalia Robelka
17. Martyna Pietrzak
18. Agata Wyka
19. Julian Zieliński

Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej:
1. Marcin Wenszka
2. Urszula Szabat
3. Zofia Kwiatkowska
4. Alan Saładajczyk
5. Marzena Radoń
6. Kornelia Orszulak
7. Julia Chybowska

Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej Curie w Golczewie:
1. Krystian Janiszewski
2. Tomasz Opowicz

Wszystkim laureatom i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

źródło: www.golczewo.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Środa [12.06.2019, 11:07:48] • [IP: 5.173.209.**]

Gratulacje Klaudia. ! :) jesteś najlepsza.!

Gość • Środa [12.06.2019, 08:16:59] • [IP: 31.0.121.***]

Gratulacje dla Klaudii, jastesmy z ciebie dumni!!

Gość • Wtorek [11.06.2019, 22:17:47] • [IP: 83.23.254.***]

gratulacje dla Wszystkich nagrodzonych !! ale najwieksze dla Naszej najmlodszej wnuczki !!

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■