POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [17.05.2019, 08:23:59] • Kołczewo

Wielki sukces młodych piłkarek z Kołczewa

Wielki sukces młodych piłkarek z Kołczewa

fot. Organizator

We wtorek, 14 maja br. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Regionu B w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018/2019. W turnieju udział wzięły cztery zespoły: Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dębicach, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sucharskiego w Gościnie, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu.

Punktualnie o godzinie 10:30 zabrzmiały pierwsze gwizdki sędziów pana Remigiusza Pęcaka oraz pana Marka Szymańskiego. Po rozegraniu sześciu, emocjonujących spotkań poznaliśmy zwycięzcę tegorocznego turnieju, a został nim zespół ze Świnoujścia. Na drugim miejscu uplasował się zespół z Kołczewa. Tym samym oba zespoły uzyskały awans do Półfinału Województwa Zachodniopomorskiego.

Wyniki spotkań:

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sucharskiego w Gościnie – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie 0 : 2 (0 : 2)
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dębicach – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu 2 : 1 ( 1 : 1)
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie 3 : 2 (3 : 2)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sucharskiego w Gościnie - Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dębicach 3 : 0 (2 : 0)
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dębicach - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie 0 : 3 (0 : 1)
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sucharskiego w Gościnie 5 : 1 (1 : 1)

Klasyfikacja Końcowa:
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu
II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie
III miejsce - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sucharskiego w Gościnie
IV miejsce - Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dębicach

Wszystkie zespoły z rąk Pana Marka Szymańskiego, Powiatowego Koordynatora Imprez Sportowych w Kamieniu Pomorskim otrzymały dyplomy i puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.

Serdecznie dziękujemy panu Remigiuszowi Pęcakowi za fachową pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

źródło: powiatkamienski.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Piątek [17.05.2019, 18:22:34] • [IP: 31.0.69.***]

Dlaczego piszecie jak sie odbyly. Napiszcie wczesniej ze odbeda sie. Chetnie bym obejzal a ta to juz dupa

Gość • Piątek [17.05.2019, 13:32:58] • [IP: 83.8.167.***]

Brawo. Następnym razem życzę wam I miejsca.

Gość • Piątek [17.05.2019, 13:18:55] • [IP: 83.8.115.***]

BRAWO DZIEWCZYNY⚽👍 WIECEJ TAKICH SUKCESÓW

Gość • Piątek [17.05.2019, 09:40:17] • [IP: 37.47.132.***]

Brawo Kołczewianki!!

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■