POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [15.05.2019, 15:34:10] • Golczewo

Sukces golczewskich tancerzy podczas Mistrzostw Polski

Sukces golczewskich tancerzy podczas Mistrzostw Polski

fot. Organizator

Ostatnie dwa weekendy były niesamowite dla golczewskich tancerzy ze Szkoły Tańca Keep.

W dniach 3-5 maja 2019r. 20 osobowa grupa wyjechała do Karczewa k.Warszawy na Krajowe Mistrzostwa IDO Hip Hop, Electric Boogie, Hip Hop Battles, Break Dance, Street Dance Show. Zawodnicy startowali w czterech kategoriach tanecznych solo, duety, grupy oraz formacje w stylu Street Dance Show zdobywając fantastyczne osiągnięcia:

1 miejsce oraz tytuł Mistrza Polski Formacje 12-15 lat - Keep Smile
2 miejsce oraz tytuły V-ce Mistrzyń Polski duety do lat 11 - Zuzanna Auguścik, Olimpia Kucharska
4 miejsce solo 12-15 lat - Martyna Pietrzak
5 miejsce solo 12-15 lat - Amelia Robelka
5 miejsce grupy 12-15 lat - Keep Smile

Ogromne pozytywne emocje nie zdążyły opaść a zawodnicy ponownie zmierzyli się z konkurencją podczas Mistrzostw Polski WADF, które odbyły się 11-12 maja 2019r. w Goleniowie. Dodatkowo do rywalizacji dołączyła formacja dziecięca Keep Fly. Golczewscy tancerze potwierdzili swoją niesamowitą formę i miłość do tańca stając ponownie na najwyższym podium w kategoriach Urban Streetdance Fusion Show!

W Polsce funkcjonują dwie międzynarodowe federacje tańca: International Dance Organization oraz World Artistic Dance Federation a formacja Keep Smile może pochwalić się podwójnym tytułem Mistrza Polski! Trenerem i choreografem grup z Golczewa jest Magdalena Graca.

Szczegółowe wyniki Mistrzostw Polski WADF
1 miejsce oraz tytuł Mistrza Polski Zespoły dzieci - Keep Fly
1 miejsce oraz tytuł Mistrza Polski Zespoły Juniorzy - Keep Smile
1 miejsce oraz tytuły Mistrzyń Polski duety Dzieci - Zuzanna Auguścik, Olimpia Kucharska
3 miejsce Mini Zespoły Juniorzy - Keep Smile
5 miejsce Solo Juniorzy - Martyna Pietrzak
7 miejsce Solo Juniorzy - Amelia Robelka

Szkoła Tańca Keep Adriana Kopczyńska / www.golczewo.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Sobota [18.05.2019, 11:47:45] • [IP: 95.40.53.**]

Brawo dziewczęta!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■