POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [15.05.2019, 15:34:10] • Golczewo

Sukces golczewskich tancerzy podczas Mistrzostw Polski

Sukces golczewskich tancerzy podczas Mistrzostw Polski

fot. Organizator

Ostatnie dwa weekendy były niesamowite dla golczewskich tancerzy ze Szkoły Tańca Keep.

W dniach 3-5 maja 2019r. 20 osobowa grupa wyjechała do Karczewa k.Warszawy na Krajowe Mistrzostwa IDO Hip Hop, Electric Boogie, Hip Hop Battles, Break Dance, Street Dance Show. Zawodnicy startowali w czterech kategoriach tanecznych solo, duety, grupy oraz formacje w stylu Street Dance Show zdobywając fantastyczne osiągnięcia:

1 miejsce oraz tytuł Mistrza Polski Formacje 12-15 lat - Keep Smile
2 miejsce oraz tytuły V-ce Mistrzyń Polski duety do lat 11 - Zuzanna Auguścik, Olimpia Kucharska
4 miejsce solo 12-15 lat - Martyna Pietrzak
5 miejsce solo 12-15 lat - Amelia Robelka
5 miejsce grupy 12-15 lat - Keep Smile

Ogromne pozytywne emocje nie zdążyły opaść a zawodnicy ponownie zmierzyli się z konkurencją podczas Mistrzostw Polski WADF, które odbyły się 11-12 maja 2019r. w Goleniowie. Dodatkowo do rywalizacji dołączyła formacja dziecięca Keep Fly. Golczewscy tancerze potwierdzili swoją niesamowitą formę i miłość do tańca stając ponownie na najwyższym podium w kategoriach Urban Streetdance Fusion Show!

W Polsce funkcjonują dwie międzynarodowe federacje tańca: International Dance Organization oraz World Artistic Dance Federation a formacja Keep Smile może pochwalić się podwójnym tytułem Mistrza Polski! Trenerem i choreografem grup z Golczewa jest Magdalena Graca.

Szczegółowe wyniki Mistrzostw Polski WADF
1 miejsce oraz tytuł Mistrza Polski Zespoły dzieci - Keep Fly
1 miejsce oraz tytuł Mistrza Polski Zespoły Juniorzy - Keep Smile
1 miejsce oraz tytuły Mistrzyń Polski duety Dzieci - Zuzanna Auguścik, Olimpia Kucharska
3 miejsce Mini Zespoły Juniorzy - Keep Smile
5 miejsce Solo Juniorzy - Martyna Pietrzak
7 miejsce Solo Juniorzy - Amelia Robelka

Szkoła Tańca Keep Adriana Kopczyńska / www.golczewo.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Sobota [18.05.2019, 11:47:45] • [IP: 95.40.53.**]

Brawo dziewczęta!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Imprezowy kurczak hitem tego lata. Tańczy, śpiewa, bawi - to nowa maskotka tegorocznych wakacji. Jego pełna nazwa brzmi: Kurczak Imprezowy Happy Man, co doskonale oddaje typ rozrywki, jakiej możemy się spodziewać dając się ponieść "kurczakowym" rytmom ■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■