POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [17.04.2019, 17:50:06] • Międzyzdroje

Wielkanoc seniorów w Międzyzdrojach

Wielkanoc seniorów w Międzyzdrojach

fot. Urząd Miejski w Międzyzdrojach

„Zdrowych, Wesołych Świąt Wielkanocnych”, życzył Burmistrz Mateusz Bobek, podczas spotkań z seniorami Gminy Międzyzdroje.

Tradycyjne „Jajeczko Wielkanocne” odbyło się 15 kwietnia br. w Klubie Seniora „Słowianin” i 17 kwietnia br. w OW.”Polino”, z członkami Związku Emerytów i Rencistów oddział w Międzyzdrojach. Na stołach pojawiły się świąteczne potrawy: żurek, jajka, sałatki, i smaczne ciasta.

Wielkanoc seniorów w Międzyzdrojach

fot. Urząd Miejski w Międzyzdrojach

W spotkaniach uczestniczyli: Zastępca Burmistrza Beata Kiryluk, ks. proboszcz Marian Jan Wittlieb, ks. Tomasz Tylutki oraz przedstawiciele jednostek Gminy Międzyzdroje i instytucji. „Wielkanocne Jajeczka” były doskonałą okazją do wspólnego świętowania.

Wielkanoc seniorów w Międzyzdrojach

fot. Urząd Miejski w Międzyzdrojach

Coraz liczniejsza frekwencja świadczy o tym, że tradycja przedświątecznych spotkań jest ważnym elementem konsolidującym seniorów Gminy Międzyzdroje.

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Piątek [19.04.2019, 00:59:32] • [IP: 83.8.166.***]

Pięknych Wesołych Świąt Wielkanocnych dla naszych wspaniałych Seniorów

Gość • Czwartek [18.04.2019, 19:40:53] • [IP: 83.21.49.***]

Ale sie pośpieszył

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Każdy z nas marzy, by choć raz poczuć się jak w bajce, zakosztować luksusu, zbliżyć się do wielkiego świata. Wyznacznikami tego są najczęściej piękne miejsca i drogie samochody. Rolls-Royce Motor Cars Warszawa i BASZTA-nieruchomości zawierają w sobie prawdziwą kwintesencję luksusu i klasy. W sobotę w Międzyzdrojach odbył się event, który łączył to, co najlepsze. Organizatorem i gospodarzem imprezy był Piotr Droński ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■