POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [28.02.2011, 15:11:11] • Wolin

Piaski Wielkie: Podpalono dawny hotel. Wewnątrz nikogo nie było

Piaski Wielkie: Podpalono dawny hotel. Wewnątrz nikogo nie było

ogn. Ireneusz Czajkowski( fot. Straż Pożarna )

Prawdopodobnie ogień zaprószyli bezdomni. W poniedziałek rano (28.02) strażacy musieli gasić pożar wewnątrz opuszczonego budynku. Na szczęście okazał się niewielki. Mamy nadzieję, że ten porzucony na pastwę losu obiekt nie stanie się poligonem do gaszenia pożarów.

- Ktoś podpalił śmieci w zrujnowanym kominku. Przewód kominowy nie nadążał z odbieraniem dymu i po pewnym czasie cały budynek został nim wypełniony. Dym zauważyła spacerująca w okolicy kobieta z dzieckiem – tłumaczy mł. bryg. Daniel Kowaliński, rzecznik prasowy PSP w Kamieniu Pomorskim.

Piaski Wielkie: Podpalono dawny hotel. Wewnątrz nikogo nie było

ogn. Ireneusz Czajkowski( fot. Straż Pożarna )

Strażacy nie mieli problemu z ugaszeniem ognia. Przeszukano pomieszczenia w poszukiwaniu bezdomnych osób, które mogły się zaczadzić.

- Budynek oddymiono za pomocą wentylatora, ale we wnętrzu starego hotelu nikogo nie znaleziono – mówi Daniel Kowaliński.


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Sobota [04.01.2014, 17:35:03] • [IP: 213.100.227.**]

Bo ludziom nie jest potrzebna demokracja..oni nie wiedzaq co to jest...Ludziom potrzeba Hitlera..

Gość • Poniedziałek [21.03.2011, 23:40:34] • [IP: 83.25.45.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [02.03.2011, 09:16:55] • [IP: 83.168.89.*]

IKAMIEN

Gość • Środa [02.03.2011, 07:42:07] • [IP: 83.21.49.*]

Podobnie było z zabytkiem na którym stoi obecnie BS, nie można było z nim nic zrobić bez zgody konserwatora no i ktoś wpadł na pomysł spalenia i została tylko atrakcyjna działka!

Gość • Środa [02.03.2011, 07:32:20] • [IP: 46.113.195.***]

A dlaczego pan strażak bez zaparatu w zadymionym pomieszczeniu ??

Gość • Wtorek [01.03.2011, 22:09:20] • [IP: 89.174.125.**]

Hotel kupili litwini powiązani z branżą paliwową i pewną znaną spółką ze Szczecina. Następnie aportem przenieśli majątek do spółki joint venture która mieściła się na wschodzie. Tam zaciągneli na hotel kredyt i w między czasie otrzymali od Państwa wakacje. Więc gospodarz siedzi, nie ustanowił pełnomocnika, z hipoteka zarypana... Nie do sprzedania... Jeżeli poałac zniknie jako nieruchomość, a wierzyciel przez 10 lat nie będzie jego mógł sprzedać wystawi grunt na licytacje na Litwie w cenie gruntu. Kupi to kolejna spółka która zapłaci za cenę gruntu, wyczyści hipotekę i nie będzie miała budynku (podatkku od nieurchomości do płącenia)...

Gość • Wtorek [01.03.2011, 20:48:21] • [IP: 83.23.186.***]

za nie płacenie podatków państwo może przejąć i jeżeli jest nie zabezpieczone i grozi tragedią

Gość • Wtorek [01.03.2011, 15:02:50] • [IP: 83.25.166.***]

W demokracji" własność prywatna" jest świętością i nikogo nie można do sprzedaży zmusić jeśli tego nie chce i paragrafu na to nie ma.Taka niestety jest demokracja.A za te ruiny to właściciele śpiewają ceny z księżyca!!

Gość • Wtorek [01.03.2011, 13:22:21] • [IP: 83.18.71.**]

Do gościa IP:83.25.166.Jak mają tak straszyć turystów to niech chociaż odsprzedadzą te ruiny za taką kwotę za jaką ją nabyli.Niektórzy to dali za to śmiesznie niskie ceny i nic nie robią a to wszystko niszczeje AŻ ŻAL PATRZEĆ.Może i na to znajdzie się jakiś paragraf panie gospodarzu miasta i gminy?

Gość • Wtorek [01.03.2011, 12:23:47] • [IP: 89.229.212.**]

masakra ale chociaż był z tego pozytek na cpanie heh

Gość • Wtorek [01.03.2011, 12:01:00] • [IP: 188.33.36.***]

hahahahahaha, załośnik:)

Gość • Wtorek [01.03.2011, 11:54:26] • [IP: 83.25.166.***]

Te wszystkie prywatne obiekty żeby coś z nimi zrobić musiałaby gmina odkupić od ich właścicieli, a za co jeśli łaska.Jeżeli jest tylu chętnych do zagospodarowania tego wszystkiego i mają szmal to droga wolna, proszę kupować i działać, na ikamienicy w Wolinie jest napis" do sprzedania".

Gość • Wtorek [01.03.2011, 10:57:11] • [IP: 188.147.163.***]

do Gość • Wtorek [01.03.2011, 09:45] • [IP: 188.33.36.***]co ty nie powiesz ja mam może elementy a ty całe mieszkanie wyposażone z mebli hotelowych

Gość • Wtorek [01.03.2011, 09:45:02] • [IP: 188.33.36.***]

Do Gość  Poniedziałek [28.02.2011, 16:04]  [IP: 213.158.216.*] Rozejrzyj się dookoła w swoim domu. na pewno znajdziesz jakieś elementy z tego hotelu.

Gość • Wtorek [01.03.2011, 08:42:32] • [IP: 83.21.45.***]

wszystko na bezdomnych a te sterty co były palone-tego gospodarza Francuza -a chata wikingów nic tylko podpalacza mamy

Gość • Wtorek [01.03.2011, 08:02:12] • [IP: 83.21.49.***]

Z a dopuszczenie do takiego stanu rzeczy i tego co się dzieje w naszym powiecie powinno się karać osoby odpowiedzialne a kara powinna być podana do wiadomości publicznej.Może wtedy każdy by robił to co do niego należy.Sami robimy sobie bałagan i niszczymy ewentualne miejsca pracy.Prawie codziennie na ik czytam tu coś zniszczono, tam podpalono itd...Czy na prawdę nić się nie da zrobić ??

Gość • Wtorek [01.03.2011, 04:11:38] • [IP: 79.184.166.***]

Gość • Poniedziałek [28.02.2011, 21:57] • [IP: 83.18.71.**]pasuje tu powiedzenie o psu ogrodnika, który sam nie zje i drugiemu nie da. ..

Gość • Wtorek [01.03.2011, 00:06:40] • [IP: 83.21.94.***]

Skoro nikt nie chce tego hotelu, to może ja chetnie go przejmę ??.

Gość • Poniedziałek [28.02.2011, 23:56:54] • [IP: 83.21.134.***]

Szkoda tego hotelu a jaki piekny widok z niego na jezioro

Gość • Poniedziałek [28.02.2011, 23:31:39] • [IP: 83.9.117.***]

do[28.02.2011, 21:13] • [IP: 83.168.83.*]miedzi nie sprzedal obcokrajowiec tylko malolaty z piask bo brakowalo na skreta a ty nic nie wiesz i nie pisz takich bredni

Gość • Poniedziałek [28.02.2011, 21:57:59] • [IP: 83.18.71.**]

Hotel w Piaskach, ikamienica w Wolinie. , dworek w Uninie, dworek w Wiejkowie, fabryka domów, nieskończony budynek mieszkalny w Rzeczynie (można go było nieodpłatnie przekazać bardzo potrzebującym sami by skończyli budowę) oraz wiele innych pustostanów a zarazem pozostałości tamtego systemu.Czyż nie można tego zagospodarować i praca znajdzie się dla bezrobotnych ?Tyle mądrych głów siedzi w urzędzie niech zrobią inwentaryzację tych obiektów i przedstawią plan ratowania i zagospodarowania ich. Może coś się da z tym zrobić.

Gość • Poniedziałek [28.02.2011, 21:46:35] • [IP: 178.238.244.**]

WSZYSTKO ROZUMIE ALE POCO TAM POJECHAŁ SAMOCHÓD RATOWNICTWA DROGOWEGO SKORO WYJAZD BYŁ DO POŻARU

Gość • Poniedziałek [28.02.2011, 21:13:31] • [IP: 83.168.83.*]

A ja znam sprawę. Obcokrajowiec to wykupił, wymienił dach... Tylko wcześniej była z miedzi. Miedź sprzedał na takim zysku, ze się opłacało położyć trapez... Gratulacje dla władz gminy, które pozwoliły na to. Oby mniej takiego złodziejstwa dóbr polskich.

Gość • Poniedziałek [28.02.2011, 20:49:48] • [IP: 83.21.201.**]

zgroza co się dzieje w tym kraju !!

Gość • Poniedziałek [28.02.2011, 20:43:54] • [IP: 83.21.79.***]

A niby co może władza zrobić z prywatną własnością? To samo co z ikamienicą w centrum miasta!

Oglądasz 1-25 z 43
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wzdłuż województw północnych w piątek od samego rana spodziewane są oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników ■ „Śledź po Międzyzdrojsku na kanale YouTube”. Czy lubicie potrawy ze śledzia? Czy chcielibyście odkryć nowe smaki, a może zaskoczyć przyjaciół na imprezie? Zapraszamy na kanał YouTube - UM Międzyzdroje, gdzie przedstawiamy przepisy na „Śledzia po Międzyzdrojsku” ■ Dnia 31.12.2018 r zaginęły klucze. Mieszkaniec zgubił je na ul. Zwycięstwa w Golczewie. Prawdopodobnie znalazła je starsza Pani, jednak sama nie jestem w stanie jej znaleźć. Proszę o pomoc Uczciwego znalazce kluczy nagrodzę kwotą 100 zł. Telefon: 605872202 lub 785257965 ■ Psy ze schroniska mogą dostać nowoczesne budy - organizatorzy akcji liczą na wsparcie ze strony Czytelników. "Na podstawie umowy o współpracy z naszym partnerem, Schroniskiem w Sosnowicach i przy wsparciu organizacyjnym Fundacji Psia Kość, postanowiliśmy postawić nowoczesne budy dla psów. Zamierzamy wybudować „domki" wysokiej klasy, tak aby służyły psom przez długie lata W związku z tym mamy kilka ważnych wytycznych: płaski, zdejmowany dach, okucie wejścia, styropian min. 4 cm, drewno w środku i na zewnątrz, w środku płyta impregnowana." ■ W gminie Kamień Pomorski przyznawane przez Urząd Marszałkowski granty sołeckie nie będą budzić dobrych wspomnień. We Wrzosowie trzeba było oddać 10.000 zl z odsetkami, sprawa budowy wiaty widmo w Jarszewie wylądowała w prokuraturze a koniec końców przez to wszystko radny Moskiewicz trafił do szpitala ■ Mężczyzna zasłabł podczas jazdy i uderzył w samochód dostawczy. Wypadek miał miejsce dzisiaj po godzinie 9.00 w okolicy Jarzysławia. 28-latek jechał oplem Zafirą i, jak nieoficjalnie dowiedział się nasz dziennikarz, w pewnym momencie zasłabł ■ W niedzielę 30 grudnia, na niedawno ochrzczonym placu, Placem Niepodległości Polski w Kamieniu Pomorskim (zbieg ulic Strzeleckiej i Gryfitów), w obecności władz samorządowych, wojewódzkich, a także licznych pocztów sztandarowych oraz bardzo wielu mieszkańców miasta oraz powstała na początku tego dziesięciolecia, Grupy Rekonstrukcji Historycznej (GRH) „Nałęcz” z Trzebiatowa, która zaprezentowała się w mundurach z lat dwudziestych minionego stulecia, w ramach obchodów jubileuszowej setnej rocznicy niepodległości Polski, odsłonięto pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, dar społeczności nie tylko Gminy Kamień Pomorski ■ Czytelnik: Dworzec w Kamieniu Pomorskim to melina i noclegownia dla bezdomnych. Konkretnie chodzi tu o poczekalnię dla podróżnych, którą objęli we władanie kloszardzi. Pomieszczenie przypomina melinę pijacką. O sprawie poinformował nas Czytelnik. "Poczekalnia ma dworcu kolejowym, wielki syf. Melina dla pijaczków i noclegowni dla bezdomnych. Z tego co wiem, to Kamień Pomorski jest miastem uzdrowiskowym. Co na to przyjeżdżający kuracjusze? Też wiem, że w Kamieniu jest straż miejska, jakie jest ich zadanie? Kto obserwuje monitoring na dworcu? Do naczelnika dworca, policji i Pana burmistrza: weźcie się do roboty! Wstydzę się za was."- pisze oburzony mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ■ Znany dziennikarz Marian Klasik poszkodowany w wyniku czołowego zderzenia dwóch aut. W niedzielę po godzinie 18.00 w Przybiernowie, doszło do zderzenia czołowego małego peugeota z mercedesem. W wyniku zderzenia ciężko poszkodowany został Marian Klasik, znany dziennikarz z Kamienia Pomorskiego oraz kobieta w ciąży pasażerka jadąca w mercedesie ■ Wypadek na obwodnicy Kamienia Pomorskiego. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci przetransportowano śmigłowcem LPR do Szczecina. Do tragicznego wypadku drogowego doszło przed godziną 15.00 na obwodnicy Kamienia Pomorskiego ■