POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [16.04.2019, 12:27:11] • Kamień Pomorski

Sesja nadzwyczajna poświęcona sprawom szpitala

Sesja nadzwyczajna poświęcona sprawom szpitala

fot. kam

Rada Powiatu debatuje dziś nad sprawą likwidacji oddziału chirurgicznego, który według radnych jest w praktyce likwidacją szpitala.

Dodajmy, że już w ubiegłym tygodniu, radni upoważnili starostę do podjęcia wszelkich działań, które ratowały by szpital.

Okazuje się też, starosta Józef Malec nie ma kontaktu z władzami spółki, która zarządza szpitalem, a w takim wypadku bardzo trudno o jakikolwiek negocjacje.

W wypowiedział dla dziennikarzy Radio Szczecin, starosta podkreślił, że do dziś nie wpłynął żaden wniosek EMC o jakąkolwiek pomoc w zakresie finansowania lekarza czy finansowania inwestycji, które by im pomogły, a spółka w ogóle nie podjęła rozmowy w tej sprawie.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Środa [17.04.2019, 08:03:13] • [IP: 83.16.227.**]

Nikt nie oczekuje aby p.Starosta wystawał pod drzwiami u prezesa spółki. Ale chyba były i są inne sposoby działania, ale to chyba trzeba umieć i chcieć. Ale jak nikomu na tym nie zależy to dzieje się w Kamieniu jak się dzieje. Na pewno niedobrze.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 20:58:55] • [IP: 37.7.67.**]

Spółka EMC ma gdzieś (w d..ie) utrzymanie oddziału chirurgicznego, od dawna nie zainwestowała w nowy sprzęt bo potrzeba wyłożyć pieniądze a po likwidacji oddziału utworzy oddział dla przewlekle chorych gdzie nie trzeba inwestować tylko brać kasę za pobyt chorych na oddziale. Nie trzeba było łapsów wpuszczać tylko z kimś innym się dogadać.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 19:14:41] • [IP: 46.169.3.***]

Durne te wpisy, że głowa boli. To Malec ma wystawać przed drzwiami prezesa EMC we Wrocławiu niczym Adrian u Prezesa? Może tak miejcie pretensje do tych, którzy taką umowę podpisali 12 lat temu.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 18:43:58] • [IP: 188.47.67.**]

Tylu Kamienian na sumieniu...

Gość • Wtorek [16.04.2019, 17:54:00] • [IP: 188.146.32.***]

A pani Mecenas czyta sobie Legalisa?? Pan Malec to czlowiek sekretarz Stanaszek Kaczor i burmistrza Kurylly??

Gość • Wtorek [16.04.2019, 17:21:55] • [IP: 37.47.136.**]

A Mamzer ? Przewodniczy tej radzie

Gość • Wtorek [16.04.2019, 16:01:19] • [IP: 37.248.213.***]

Niech Stanaszek Kaczor oficjalnie nakreśli plan ratowania szpitala to ona jest odpowiedzialna za Malca jako starostę i kolejny zarząd który nic nie wie !!

Gość • Wtorek [16.04.2019, 15:35:15] • [IP: 37.248.152.***]

Nie będzie szpitala nie potrzebne starostwo a tym bardziej starosta nie umiejący nawiązać kontaktu z władzami spółkiEMC w tak newralgicznym dla istnienia szpitala czasie! To się niedzieje

Gość • Wtorek [16.04.2019, 14:56:53] • [IP: 37.247.231.***]

Ludzie zarządzający Kamieniem Pomorskim to by...o

Gość • Wtorek [16.04.2019, 14:32:34] • [IP: 83.16.227.**]

Czy pan Starosta ma z kimkolwiek kontakt jeżeli chodzi o ważne sprawy dot. powiatu. Na miejcu p. Starosty wstyd byłoby mi się przyznac, ze nie mam i miałam kontaktu z władzami Spółki. Najlepiej cicho siedzieć, nic nie wiedzieć, nie słyszeć i robić dobrą minę do złej gry. Przecież pan pracuje w Kamieniu a nie w Warszawie i powinien pan wiedziec co się dzieje w powiecie w którym pan" rządzi"

Gość • Wtorek [16.04.2019, 13:08:24] • [IP: 83.23.187.*]

Nie mam słów. Wstyd.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 12:51:44] • [IP: 37.248.127.**]

Taktyka" przeczekania" - na zasadzie" jakoś to będzie" - ma swoje skutki. Zmiana profilu szpitala. Mieszkańcu Kamienia Pomorskiego... mieszkańcu powiatu... ratuj się sam. Wypada podziękować radnym i ludziom zarządzającym powiatem... śmiech przez łzy. Pytanie z innej beczki. Czy starosta p. Malec to z opcji Nasza Gmina Nasz Powiat, czy innego ugrupowania??

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Każdy z nas marzy, by choć raz poczuć się jak w bajce, zakosztować luksusu, zbliżyć się do wielkiego świata. Wyznacznikami tego są najczęściej piękne miejsca i drogie samochody. Rolls-Royce Motor Cars Warszawa i BASZTA-nieruchomości zawierają w sobie prawdziwą kwintesencję luksusu i klasy. W sobotę w Międzyzdrojach odbył się event, który łączył to, co najlepsze. Organizatorem i gospodarzem imprezy był Piotr Droński ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■