POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [11.04.2019, 12:16:54] • Gmina Wolin

Kolizja z udziałem busa przewożącego młodych niepełnosprawnych aktorów

Kolizja z udziałem busa przewożącego młodych niepełnosprawnych aktorów

fot. Andrzej Ryfczyński

Około godziny 10, na DK3 w Płocinie doszło do kolizji dwóch pojazdów. Mercedes przewożący dzieci otarł się o volkswagena firmy budowlanej, w wyniku czego ten przewrócił się na bok.

W czwartek, przed południem na DK3 w Płocinie, naprzeciwko domu weselnego miała miejsce kolizja z udziałem dwóch samochodów.

Kolizja z udziałem busa przewożącego młodych niepełnosprawnych aktorów

fot. Andrzej Ryfczyński

Bus przewożący dzieci przy ciężkich warunkach panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem i otarł się o samochód budowlany marki volkswagenem, który w wyniku otarcia wylądował na poboczu lewym bokiem.

Kolizja z udziałem busa przewożącego młodych niepełnosprawnych aktorów

fot. Andrzej Ryfczyński

Jak relacjonuje będący na miejscu dziennikarz, wszyscy wyszli z tego cało i zdrowo, a po młodych niepełnosprawnych aktorów z Ostromic przyjechały dwa inne busy, które przetransportowały ich na próby do Międzyzdrojów. Należy dodać, że 12 kwietnia odbędzie się V Festiwal Twórczości Aktora Niepełnosprawnego. Ta grupa aktorów od dawna jest filarem tego festiwalu.

Kolizja z udziałem busa przewożącego młodych niepełnosprawnych aktorów

fot. Andrzej Ryfczyński

Przy tej okazji serdecznie zapraszamy jutro na godzinę 10:00 do MDK w Międzyzdrojach.

Informacji na temat zdarzenia udzielił nam Oficer Prasowy KPP w Kamieniu Pomorskim.
- Mercedes nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego zderzył się z volkswagenem i został ukarany mandatem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym - informuje sierż. Aleksandra Berenda.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Sobota [13.04.2019, 17:12:13] • [IP: 5.173.170.**]

A mówiłam że jeździ jak wariat to się wielce wypierał

Gość • Sobota [13.04.2019, 10:15:54] • [IP: 5.172.237.***]

Czy ktos wie skod ta firma budowlana jest ?

A • Piątek [12.04.2019, 18:04:35] • [IP: 188.146.168.**]

Dzieci jechały z ośrodka z Przybiernowa. Jak można udostępnić w tak nierzetelny sposób informację i pomylic miejscowości. Jak poczuli się rodzice czytający artykuł...?! Przecież to zawału można dostać...

Gość • Piątek [12.04.2019, 12:16:52] • [IP: 80.53.77.**]

Dzięki Bogu, że dojechali cali i zdrowi. A dla aktorów raz jeszcze wielkie gratulacje. Daliście kolejny raz wielką lekcje życia wszystkim pełnosprawnym.

Polo • Piątek [12.04.2019, 09:16:49] • [IP: 83.8.164.**]

Do osoby z [IP: 5.172.236.**], proszę zlituj się nad nami i zanim klikniesz" wyślij" sprawdź pisownię. Na polu tekstowym kliknij prawym przyciskiem myszki, rozwinie Ci się lista i na niej znajdziesz pozycję -sprawdzanie pisowni -. Proszę, używaj tej funkcji.

Gość • Piątek [12.04.2019, 09:00:16] • [IP: 94.254.195.***]

Mam kilka ciekawych filmików nagranych kamerką samochodową z panami którzy co rano pędzą na prom do Świnoujścia w większości są to auta z pracownikami budowlanymi. To co oni wprawiają na drodze to przechodzi ludzkie pojęcie. Większość tych aut jest na rejestracji ZGL. Jeśli jest ktoś chętny nogę je udostępnić i gwarantuje że prawo jazdy będzie zatrzymane.

Gość • Piątek [12.04.2019, 08:13:37] • [IP: 37.47.187.***]

Gość • Czwartek [11.04.2019, 22:14:37] • [IP: 46.134.171.*] Ten z tabiczką Wiatrak też nawywija kiedyś niestety. Dziękuję i również życzę samych sukcesów

Gość • Piątek [12.04.2019, 07:27:26] • [IP: 37.47.137.**]

Gość • Czwartek [11.04.2019, 16:05:28] - czego Ty żądasz ?!? Wielokrotnie zgłaszałem ogłoszenia z rażącymi błędami, które powtarzają się od kilku lat. Prosiłem, żeby coś takiego piętnować i. .. NIC! Jaki Pan - taki" kram". :)

Gość • Piątek [12.04.2019, 06:36:26] • [IP: 83.8.113.***]

Redaktor nie pisz głupot jakie źle warunki sucha droga dobra widoczność tylko wariaci na drogach i nie kłam

Gość • Czwartek [11.04.2019, 22:14:37] • [IP: 46.134.171.*]

Ten z tabiczką Wiatrak też nawywija kiedyś niestety

Gość • Czwartek [11.04.2019, 21:59:35] • [IP: 5.172.236.**]

I pan ktory wyprzedzal i jednoczesnie udezajoc w bok bialego busa, i potem znalazl sie w rowie myslal ze z jego winy ktos inny dostanie mandat i sprawa zamknieta. to sie myli bo sprawa dopiero sie roskteci w sodzie a za skladanie nieprawdziwych informacji to tez przrstepstwo.

Gość • Czwartek [11.04.2019, 19:08:00] • [IP: 62.69.251.***]

16:05:28 - przecież to cytat wypowiedzi sierż. Aleksandry Berendy, dlaczego czepiasz się autora tekstu?

Gość 500+ • Czwartek [11.04.2019, 18:29:58] • [IP: 37.249.59.***]

Przygłupów na trasie nie brakuje i to są skutki ich szaleńczej jazdy, nadmierna prędkość i wyprzedzanie na trzeciego...

Gość • Czwartek [11.04.2019, 18:17:10] • [IP: 31.0.36.***]

Małe sprostowanie. Busem nie jechali wychowankowie z Ostromic. Szanowna redakcjo, prosimy o pisanie prawdy

Gość • Czwartek [11.04.2019, 16:43:53] • [IP: 188.146.237.**]

Sprawa kolizji nie została wyjaśniona i o dalszym postępowaniu zadecyduje sąd

Gość • Czwartek [11.04.2019, 16:39:12] • [IP: 5.172.236.**]

Jak ktos ma nagranie z tego wypadku prosze o kontakt z policja. Zeby pomuc sprawe wyjasnic.

Gość • Czwartek [11.04.2019, 16:32:45] • [IP: 5.172.236.**]

Pan ktory kierowal niebieskim busem wyprzedzal bialego busa i auto z enei ktore skrecalo w lewo tak wynika zrelacji swiatkow. A policja ukarala kierowce mandatem bialego busa to sie w glowie niemiesci.

Gość • Czwartek [11.04.2019, 16:05:28] • [IP: 94.254.232.***]

Przeraża kompletna nieporadność piszącego!" Bus (…) stracił panowanie nad pojazdem" oraz" mercedes nie dostosował prędkości (…) w wyniku czego został ukarany mandatem". Człowieku, jeśli piszemy publicznie, to starajmy się robić to w miarę poprawnie. Na" zajączka" proponuję zainwestować w" Słownik poprawnej polszczyzny"! Pozdrawiam.

Gość • Czwartek [11.04.2019, 14:02:59] • [IP: 188.147.109.***]

Z artykułu nie wynika kto jest sprawcą kolizji. Pewnie policja wie? Najważniejsze że nikomu nic się nie stało.

Gość • Czwartek [11.04.2019, 13:25:23] • [IP: 37.47.190.***]

Jak zwykle nie wie a pisze głupoty, dowiedz się prawdy kto był sprawcą kolizji a później pisz artykuł!!

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Każdy z nas marzy, by choć raz poczuć się jak w bajce, zakosztować luksusu, zbliżyć się do wielkiego świata. Wyznacznikami tego są najczęściej piękne miejsca i drogie samochody. Rolls-Royce Motor Cars Warszawa i BASZTA-nieruchomości zawierają w sobie prawdziwą kwintesencję luksusu i klasy. W sobotę w Międzyzdrojach odbył się event, który łączył to, co najlepsze. Organizatorem i gospodarzem imprezy był Piotr Droński ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■