POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [09.04.2019, 15:53:32] • Kamień Pomorski

Policyjny punkt informacyjny jedną z atrakcji IV Targów Pracy

Policyjny punkt informacyjny jedną z atrakcji IV Targów Pracy

fot. Policja

Podczas IV Targów Pracy funkcjonariusze opowiadali wszystkim zainteresowanym osobom o służbie policjanta. Zachęcali także do wstąpienia w szeregi Policji tłumacząc, jak wyglądają kolejne etapy rekrutacji.

We wtorek (9.04.2019 r.), funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim wzięli udział w IV targach pracy, zorganizowanych pod patronatem Starosty Kamieńskiego, w hali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim.

Przygotowali specjalny punkt informacyjny, który cieszył się zainteresowaniem przybyłych na targi gości. Odpowiadali na wiele pytań dotyczących nie tylko służby w Policji, ale także na tematy związane z bezpieczeństwem.

Zachęcali również do wstąpienia w szeregi Policji. Tłumaczyli m.in. czego wymaga się od kandydatów na policjantów, a także jak wyglądają kolejne etapy rekrutacji.

Policyjny punkt informacyjny jedną z atrakcji IV Targów Pracy

fot. Policja

Kandydat do służby musi spełniać między innymi następujące kryteria:

- posiadać obywatelstwo polskie oraz nieposzlakowaną opinię,
- nie może być osobą skazaną prawomocnym wyrokiem sądu,
- posiadać co najmniej średnie wykształcenie,
- powinien mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej,
- złożyć komplet wymaganych dokumentów.

Policyjny punkt informacyjny jedną z atrakcji IV Targów Pracy

fot. Policja

Postępowanie kwalifikacyjne składa się z następujących etapów:

- test wiedzy,
- test sprawności fizycznej,
- badania psychologiczne,
- postępowanie sprawdzające,
- rozmowa kwalifikacyjna,
- komisja lekarska.

Przypominamy

Wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji, mogą składać odpowiednie dokumenty w Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim.

sierż. Aleksandra Berenda


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [09.04.2019, 22:00:11] • [IP: 5.173.145.**]

Po ile wolnosc plus nieniszczenie zycia.

Gość • Wtorek [09.04.2019, 20:07:46] • [IP: 188.47.73.**]

Ryszard niezatapialny. Pozdr.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Każdy z nas marzy, by choć raz poczuć się jak w bajce, zakosztować luksusu, zbliżyć się do wielkiego świata. Wyznacznikami tego są najczęściej piękne miejsca i drogie samochody. Rolls-Royce Motor Cars Warszawa i BASZTA-nieruchomości zawierają w sobie prawdziwą kwintesencję luksusu i klasy. W sobotę w Międzyzdrojach odbył się event, który łączył to, co najlepsze. Organizatorem i gospodarzem imprezy był Piotr Droński ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■