POGODA

Reklama

Wydarzenia

Jordan • Wtorek [09.04.2019, 13:29:32] • Kamień Pomorski

Mieszkańcy Kamienia nie chcą likwidacji oddziału chirurgii

Mieszkańcy Kamienia nie chcą likwidacji oddziału chirurgii

fot. kam

Sprawa jest na tyle bulwersująca, że zainteresowała nawet dziennikarz TVP. Mieszkańcy dopomagają się zmiany polityki zarządzania szpitalem i nie chcą by likwidowano odział chirurgii.

Spółka EMC podjęła decyzję o likwidacjo oddziału chirurgii ogólnej. Decydenci argumentują to tym, że nie mogąc zapewnić bezpieczeństwa pacjentom muszą zamknąć oddział, a szpital ma zostać przebranżowiony. Okazuje się, że koszt realizacji programu zgodnego z zaleceniami organu nadzorującego to 3 miliony 710 tys. złotych. Kwota ta ma przekraczać możliwości finansowe szpitala.

Dodajmy jednak, że decyzją o likwidacji zaskoczony był nawet zarząd powiatu, który wydał w tej sprawie oświadczenie, w którym poinformowano, że spółka nie informowała zarządu powiatu.

Mieszkańcy Kamienia wymienili z dziennikarzami sporo krytycznych uwag w tej sprawie. Zwrócili uwagę na to, że miasto nie może egzystować bez szpitala, a w razie potrzeby, nie chcą być wożeni karetkami do Nowogardu, Świnoujścia lub Koszalina.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Czwartek [11.04.2019, 08:05:26] • [IP: 83.8.39.**]

a co nam zostanie geriatria ! odział chirurgi był nienaganny opieka po operacji pacjenta super. izba przyjęć bardzo dobra.

Gość • Środa [10.04.2019, 18:02:25] • [IP: 188.47.80.**]

Mieszkańcy niech dbają o własne zdrowie sami. Lepiej na tym wyjdą. Mniej kalorii i więcej ruchu, a szpital nie będzie potrzebny.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Każdy z nas marzy, by choć raz poczuć się jak w bajce, zakosztować luksusu, zbliżyć się do wielkiego świata. Wyznacznikami tego są najczęściej piękne miejsca i drogie samochody. Rolls-Royce Motor Cars Warszawa i BASZTA-nieruchomości zawierają w sobie prawdziwą kwintesencję luksusu i klasy. W sobotę w Międzyzdrojach odbył się event, który łączył to, co najlepsze. Organizatorem i gospodarzem imprezy był Piotr Droński ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■