POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [24.03.2019, 08:37:17] • Szczecin

Płyta szczecińskiego policjanta na rzecz powrotu do zdrowia policjanta z Wrocławia

Płyta szczecińskiego policjanta na rzecz powrotu do zdrowia policjanta z Wrocławia

fot. Policja

Podkom. dr Marek Łuczak - na co dzień koordynator wojewódzki do zwalczania przestępczości przeciwko zabytkom w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie i autor ponad 40 książek o historii i zabytkach, wydał płytę Outsider - Silence. Zysk ze sprzedaży płyty zostanie w całości przeznaczony na leczenie i rehabilitację Mateusza, policjanta z oddziału antyterrorystycznego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Cały nakład płyty trafił już do Stowarzyszenia AS w Sobótce, które pomaga Mateuszowi (konto do wpłat dla Mateusza: 11 9574 1015 2003 0200 0884 0122). Stowarzyszenie ma zająć się dystrybucją limitowanego nakładu płyty i zebrać pieniądze na leczenie policjanta. Fundusze pomogą w rehabilitacji rannego podczas działań funkcjonariusza, tak aby mógł powrócić do służby.

Marek Łuczak wydał limitowaną serię 1000 sztuk swojego nowego albumu Outsider - Silence, do którego napisał muzykę i słowa. Większość utworów zaśpiewała szczecińska wokalista Natalia Grzywacz. W projekcie wzięły udział wokalistki Klaudia Zając oraz Patrycja Maj, Stella Karalis (skrzypce), Odysseas Karalis (inst. klawiszowe), Mateusz Paczkowski (wiolonczela) i Michał Gapys (gitara).

W 2016 roku powstała pierwsza płyta Outsider - Waiting for the Night, przeznaczona na cele charytatywne, a w lutym 2017 roku płyta Outsider - Broken, którą podkom. Łuczak przeznaczył na leczenie policjantki z Tucholi - ś.p. asp. Kingi Kęsik (Szwedy), w 2018 wydał singiel Outsider - Tanger na leczenie podkom. Eweliny Pustkowskiej z KWP w Gdańsku, w tym samym roku ukazał się również album Outsider - Between heart and mind, z którego dochód został przeznaczony na leczenie dr Beaty Makowskiej z Narodowego Instytutu Dziedzictwa.

Płyta szczecińskiego policjanta na rzecz powrotu do zdrowia policjanta z Wrocławia

fot. Policja

www.zachodniopomorska.policja.gov.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Frekwencja na godzinę 17.00 wyniosła 45.94 %-podała po godz. 18.30 Państwowa Komisja Wyborcza ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■