POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [20.03.2019, 19:36:26] • Międzyzdroje

Pierwszy Dzień Wiosny czyli Legalne Wagary

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych 21 marca br. o godz. 11:00 do sali teatralnej Międzynarodowego Domu Kultury na ogłoszenie wyników konkursu szkolnego organizowanego przez Burmistrza Międzyzdrojów pn. „Moje Międzyzdroje za 50 lat”. W konkursie wzięło udział 13 klas z naszej Gminy. Komisja konkursowa, która pracowicie oceniała wszystkie prace w dniu 19 marca, wybrała te najciekawsze. A które z nich zostaną nagrodzone dowiemy się już w czwartek.

Wyróżnione w konkursie prace zostaną oficjalnie przekazane na ręce Burmistrza i schowane w kapsule czasu. Kapsuła czasu będzie wmurowana w specjalnie do tego celu przystosowane miejsce, przy nowym ratuszu miejskim. Swoje prace do kapsuły czasu przygotują również przedszkolaki z Wapnicy i przedszkola miejskiego „Morskie Skarby”. A za 50 lat, kiedy kapsuła czasu zostanie otwarta, dorosłe już dzieci będą miały okazję powspominać i przypomnieć sobie swoje prace przygotowane pół wieku wcześniej.

W ramach organizowanych obchodów pierwszego dnia wiosny dzieci młodsze zobaczą film w kinie „Eva” pt.:,,Chłopiec z burzy”. Młodzież będzie miała okazję wziąć udział w koncercie profilaktycznym, organizowanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach, w którym wystąpi znany już międzyzdrojanom charyzmatyczny Dobromir ,,Mak” Makowski.

Mamy nadzieję, że organizowane wspólnie przedsięwzięcie zintegruje klasy i grupy szkolne, a wszyscy razem spędzą „legalnie” i przyjemnie pierwszy dzień wiosny.

Joanna Ścigała
Rzecznik Prasowy
UM w Międzyzdrojach


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Do godziny 21.00 w niedzielę obowiązuje cisza wyborcza. Za jej złamanie grożą dotkliwe kary! ■ Samochód potrącił 9-letnią dziewczynkę. o nieszczęśliwego wypadku doszło w Dziwnowie. Dziewczynka doznała urazów, w wyniku których wymagała przewiezienia do szpitala. 07.07.br. przed 21:00 przy Porcie Jachtowym okolice Willi nad Dziwną została potrącona dziewczynka. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowaną, następnie została przetransportowana do szpitala ■