POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [16.03.2019, 08:28:40] • Wolin

Czytelniczka o nieprzyjemnej sytuacji na wolińskiej poczcie

Czytelniczka o nieprzyjemnej sytuacji na wolińskiej poczcie

fot. Czytelnik

Kobieta, która korzysta dość często z usług Poczty Polskiej w Wolinie, podczas nadawania paczek została nieprofesjonalnie i niemiło potraktowana przez pracownicę urzędu.

"Dziś na Poczcie Polskiej w Wolinie spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja. Jestem mieszkanką Gminy Wolin. Wysyłam listy, paczki. Dziś poszłam wysłać paczki na pocztę w Wolinie. Pani, która siedziała, stwierdziła że moje paczki nie są gabarytowe i nie może mi ich przyjąć. Stwierdziła, że wyglądają jak "jajo''. Nigdy nie miałam problemu z wysyłaniem paczek na tej poczcie. Nie polecam, panie są niemiłe. I jeszcze bezczelnie obgadują ludzi i śmieją się."- dzieli się swoimi spostrzeżeniami klientka poczty w Wolinie.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 45, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 45

Gość • Poniedziałek [18.03.2019, 18:14:48] • [IP: 31.0.42.***]

Panie na poczcie są w mmiarę uprzejmie A zdarzenia na poczcie raczej losowe. Panie pracują bez zastrzeżeń to moje zdnie

Wolinianka • Niedziela [17.03.2019, 12:35:44] • [IP: 37.248.213.**]

Zazdroszczę, że ma Pani tyle wolnego czasu, by robić aferę z powodu takiej błahostki. Panie na poczcie w Wolinie są bardzo sympatyczne, zawsze doradzą i pomogą. Nawet jeśli zdarzyło sie, że ktoś był niemiły... każdy ma prawo mieć gorszy dzień, błagam, jesteśmy tylko ludźmi, po co robić z tego wielkie halo...

Gość • Niedziela [17.03.2019, 11:55:05] • [IP: 89.174.73.**]

W Kamieniu Pom też miło nie jest. A szczególnie jeśli obsługuje Pani blondyna krótko obcięta przy kości. Jest arogancka i to nie pierwszy raz do tego jej podejście do klienta jest tak żałosne czasami ze aż na poczte iść mie chde się.

I.P • Niedziela [17.03.2019, 11:18:25] • [IP: 46.215.29.***]

Ludziska!! mieszkam w Wolinie. korzystam z uslug poczty i nigdy ale to nigdy nie byłam zlekceważona jako petent.Panie uprzejme.pomocne.zawsze miłe.pomoga spakować przesyłke.Pozdrawiam ekipe.Monia i dziewczyny trzymajcie sie😁

Piotr • Niedziela [17.03.2019, 08:36:05] • [IP: 5.60.181.***]

Też często korzystam z usług Poczty w Wolinie. Nigdy nie miałem tam żadnych przykrości ze strony obsługi. Jeśli się natomiast ktoś czuje jak intruz na poczcie to i tak się czuje u lekarza w sklepie czy w jakimkolwiek innym punkcie usługowym czy handlowym. To jest jego wyłącznie sprawa a nie wina poczty. Byłem w sobotę ok. 13.30 robiłem opłaty nikt mnie nie wyśmiewał nie obgadywał Był czas na chwilę rozmowy o słonku i d... Maryni po czym podziękowałem za obsługę pożegnałem się i wszystko było ok. Jak komuś brak kultury i ogłady to niech się troszkę ogarnie i poobserwuje otoczenie. Może się czegoś nauczy. A jakie wychowanie wynieśliśmy z domu takie i mamy teraz żniwa. Pozdrawiam Panie z Poczty w Wolinie.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 07:54:10] • [IP: 178.238.243.***]

To fakt w Wolinie na poczcie źle się dzieje!!Powtórne awizo leży gdzieś u sąsiadów gdzie nawet pierwszego nie było!!List priorytetowy wysłany do mnie 15 lutego do dziś nie doszedł!!Jak poszłam na pocztę aby Panie go odszukały to jedna z pracownic stwierdziła, że nie ma już listonoszki i nic na to nie poradzi!Zaś list ze Szczecińskiego szpitala z ważnymi wynikami przez które nie spaliśmy nocami dotarł po 13 dniach! Paczki jeszcze w miarę dobrze ogarniają ale listy to chyba muszą gdzieś zalegają pewnie stertami!

Gość • Niedziela [17.03.2019, 05:45:47] • [IP: 5.60.183.***]

Sympatyczne panie, miła obsługa i pomoc w trudnych sytuacjach -usługa -dosyła się, pozdrawiam.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 04:41:18] • [IP: 5.173.152.***]

W Międzyzdrojach zawsze kolejka. Ale babki zawsze pomagają jak mogą.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 04:30:03] • [IP: 37.248.212.***]

W ostatnim czasie z tą pocztą jest cos nie HALO. W przeciągu miesiąca jedna paczkę mi zagubliy o inną musiałam się wyklocac, list polecony leżał na środku klatki schodowej. Przychodzi zawiadomienie niby powtorne(pierwszwgo nie widziałam na oczy) przychodzę z tym na pocztę i Pani każe przyjść mi jutro bo z listonosza nie rozliczana.Pan przede mną miał ten sam problem. Na to Pani w okienku tłumaczy że bbrakuje pracownikow

Gość • Sobota [16.03.2019, 23:12:31] • [IP: 31.0.45.**]

Mieszkam w Wolinie 10 lat i bardzo często wysyłam różne paczki. Panie na Poczcie są bardzo miłe i pomocne. jeśli trzeba będzie to napisze list pochwalny a osobie która próbuje obsmarować pracowników Poczty niech sama się tam zatrudni i zobaczy jak to jest obsługiwać klientów takich jak ona sama.

Gość 😝 • Sobota [16.03.2019, 22:03:03] • [IP: 46.169.156.***]

Te niewiasty na poczcie w Wolinie są (meczennicami pracy)a każdy klient na poczcie to jest intruz lub zło konieczne którego najlepiej szybko spławić aby więcej nie przychodził i gitary nie zawracał...

Gość • Sobota [16.03.2019, 21:48:07] • [IP: 46.171.15.**]

Jak mam ochotę popatrzeć na ładne młode laski to oglądam wybory miss albo top model - polecam. Na Pocztę idę załatwiać sprawy. Stare, otyłe, grube baby, krowy? Serio ? Kto pisze te komantarze, pewnie jakiś sfrustrowany paszkwil, który nienawidzi wszystkich ludzi - idź się leczyć człowieku. Panie z Poczty Wolin są miłe i uczynne. Stały klient

Gość • Sobota [16.03.2019, 20:29:41] • [IP: 83.21.55.***]

Tez pare paczek z tej poczty wyslalem i, nie bylo zadnych, uwag a ze, panie grube, chude, rude, czarne co to ma wspolnego w, wysylaniu listow, paczek, itp.pozdrawiam.Miieszkaniec gminy W.

Gość • Sobota [16.03.2019, 20:12:31] • [IP: 83.20.246.**]

Wolinska poczta to PRL. 10 osób w kolejce a okienko nieczynne bo pani pieczątki przybija. Jak by 5 minut ją zbawilo. Dziwne że w innych firmach klient jest najważniejszy.

Gość • Sobota [16.03.2019, 18:36:36] • [IP: 37.248.153.**]

Wysyłam listy i paczki z poczty w Wolinie dość często i nigdy nie miałem problemu z obsługą, panie są życzliwe i miłe.Widocznie klientka marudziła.Ktoś kto pisze tutaj, że panie grube, niech sam spojrzy w swoje lustro.

Gośćjagódka • Sobota [16.03.2019, 18:21:56] • [IP: 89.174.73.**]

Panie z poczty w Międzyzdrojach są przemiłe i sympatyczne.kilkakrotnie pomogły mi w trudnych sytuacjach, z paczkami właśnie.a już z przesyłkami do USA zginełabym, gdyby nie One

Gość • Sobota [16.03.2019, 17:27:19] • [IP: 5.173.145.**]

Napisz do centrali zeby byla podstawa + obrot to przyjda mlodzi albo taka stawka ze starcza na wszystko to bedzie wiecej osob mniej godzin.

Gość • Sobota [16.03.2019, 17:24:13] • [IP: 83.20.240.***]

A mnie się podoba blondynka z poczty

Gość • Sobota [16.03.2019, 15:30:31] • [IP: 46.171.15.**]

Skoro ta pani jest stałą klientką Poczty to powinna wiedzieć że paczki typu " jajo" są przez nich przyjmowane za dopłatą 200 procent od ceny zasadniczej a jak to obejść? Zapakować" jajo" w kartonie i po kłopocie. Tak mi właśnie poradziła jedną z tych" niemiłych"" Pań na Poczcie w Wolinie. Żeby była jasność to są tajne i pomocne babki.

Gość • Sobota [16.03.2019, 14:21:22] • [IP: 83.8.166.***]

poczta w Międzyzdrojach a takze w Kamieniu Pomorskim tu to dopiero trzeba cierpliwosci w staniu w koloejce te panie to się ruszają jak muchy w smole i mają takie miny jak by za karę tam były te poczty to omijac szerokim łukiem.

Gość • Sobota [16.03.2019, 14:15:48] • [IP: 83.20.252.***]

Ciekawe czemu sa komentarze pozytywne pisane tylko przez Kobiety - czyzby mezczyzni nie wysylali paczek ani listowv ? panie z poczty same sobie komentarze pisza typu : ludzie co wy chcecie ? ;;;;; Zenujace to jest ! pozwalniac te krowy natychmiast !

Gość • Sobota [16.03.2019, 14:12:45] • [IP: 83.20.252.***]

ja nie wysylam juz wcale listow ani paczek przez te nieznosne stare i otyle baby na pocznie wlasnie- wole na poziomie kuriera ktory dzwoni i odbiera z usmiechem na twarzy - brzydkie otyle baby z krzywymi minami nie moga dobrze pracowac i napawac optymizmem ludzi ! one sie tam nie nadaja !

Gość • Sobota [16.03.2019, 14:08:12] • [IP: 5.172.237.**]

a moje listy sĄ kontrolowane, ale nic dziwnego toż to przejęła korporacja i spółka zoo.

Gość • Sobota [16.03.2019, 13:53:25] • [IP: 31.0.38.***]

Dla niemilych klientow i panie moga byc niemiłe. Przelisy okreslają wymiary przesyłek i ksztalt. Kilka lat temu miałam przez dluższy okres czasu do czynienia z ta pocztą. Nigfy nie było zastrzeżen. A co do obgadywania to kiedybtam obgadywac jak zawsze pelno ludzi.

Gość • Sobota [16.03.2019, 13:45:43] • [IP: 83.8.24.***]

Nie wiem skąd tyle jadu od lat wysyłam i odbieram na tej poczcie przesyłki i nigdy powtarzam nigdy nie spotkałem się z, , niemiłą, , obsługą ani nie byłem takiej świadkiem.

Oglądasz 1-25 z 45
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W Gminie Międzyzdroje odbędą się wybory sołtysa i do Rady Sołeckiej dla sołectwa Wicko jutro tj. - 20 marca 2019 r. (środa) - godz. 17.00 w sali świetlicy wiejskiej "Wiklina" w Wapnicy ul. Turkusowa 26 ■ W tle już bez zboża, snopków czy pstrokatych kolorów, jest za to przejrzysty herb a dodatkowo napis Witamy w dwóch obcych językach. Tak wyglądają nowe witacze gminy Świerzno. Podobnie od kilku miesięcy wygląda strona internetowa gminy Świerzno z panoramą miejscowości w tle ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ Międzyzdroje: Urzędnicy mogą liczyć na nagrody także w tym roku ■ Dyrektor MDK Artur Duszyński serdecznie zaprasza na wiosenne wydarzenia kulturalne: koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Luigi Pagano Trio 5 marca o godz.19.00. 8 marca w Dniu Kobiet zapraszamy na spektakl komediowy Teatru Kameralnego ze Szczecina pt.,,Modliszka” z udziałem Michała Janickiego i Olgi Adamskiej. Wybitni aktorzy zapewnią moc zabawy i śmiechu do łez ■ Uwaga na fałszywych strażników granicznych. Dwójka mężczyzn w średnim wieku, ubranych na czarno udaje strażników granicznych i wchodzą do domów mieszkańców Świnoujścia. Jedna z mieszkanek Przytoru ostrzega mieszkańców naszych wysp przed „przebierańcami” ■ Miał ulubiony motyw obrazów: kolorowy samolocik. Zaskakujące, kiedy wiemy, gdzie się urodził, co przeżył. Rankiem, 25 lutego zmarł artysta malarz z Kamienia Pomorskiego, Stefan Jędrzejewski. 25 lutego 2019 roku rano, zmarł nasz: Ojciec, Dziadek, Brat, Wujek i Przyjaciel : artysta malarz Stefan Jędrzejewski. Wspaniały Człowiek, z otwartym sercem dla świata – piszą najbliżsi ■ Zaginął Krzysztof Peczko. Szukają go bliscy. Krzysztof Peczko jest mieszkańcem Unina i od dłuższego czasu nikt nie ma z nim kontaktu. Mieszkał w Uninie i bardzo często bywał w Świnoujściu. Widziany był ostatni raz październik - listopad w Berlinie, Spandau okolice metra. Ostatni kontakt z nim miałem mniej więcej we wrześniu. Ma niebieskie oczy 70 cm wzrostu, ciemny szatyn, jest szczupły. Ma tatuaż na prawym przedramieniu. Lubił luźne ciuchy. Numer kontaktowy +48789364769 ■ Kontynuujemy cykl artykułów związanych z realizacją projektu „Międzyzdroje - Morze Zieleni”. Koncepcja projektu opracowanego przez pracownię ze Szczecina „Górski Chmielewska Architekci” zakłada zagospodarowanie części promenady, terenów zielonych przy ul. Bohaterów Warszawy, na wysokości ul. Poprzecznej i Plażowej ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■