POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [14.03.2019, 17:50:52] • Wolin

Dzień Otwarty w ZSP w Wolinie

W dniu 28 marca 2019 roku, Liceum Ogólnokształcące i Technikum im. prof. Adama Wodziczki w ZSP w Wolinie, zaprasza wszystkich chętnych absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów na Dzień Otwarty.

W roku 2019/2020 mamy do zaproponowania następującą ofertę edukacyjną:
Liceum Ogólnokształcące, Technikum kształcące w następujących zawodach: technik hotelarstwa, technik organizacji reklamy, technik budownictwa, technik architektury krajobrazu oraz Branżową Szkołę I Stopnia kształcącą w zawodach: szkutnik, elektryk i stolarz.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w godzinach od 9.00 do 13.00, grupy zorganizowane prosimy o potwierdzenie e-mailem: sekretariat@zspwolin.pl.

Źródło: ZSP w Wolinie


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■