POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [14.03.2019, 12:03:53] • Dziwnów

StartujeV edycja DLB

StartujeV edycja DLB

fot. LUKS Bałtyk

Już w najbliższą sobotę, 16 marca, odbędzie się pierwszy bieg V edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Bieg odbędzie się na trasie Dziwnów – Dziwnówek – Dziwnów, długości ok. 9400 m. Start do biegu o godzinie 10.00, zapisy od 9.30. Zbiórka uczestników biegu przy hali widowiskowo – sportowej, ulica Reymonta.

DLB to cykl 10 biegów (od tej edycji o dwa więcej), po 5 na każdej trasie. Aby zostać sklasyfikowanym, należy ukończyć przynajmniej 5 biegów (każdy na innej trasie).

W przypadku, kiedy zawodnik weźmie udział w większej ilości biegów, do klasyfikacji końcowej zaliczony będzie bieg, na którym uzyskał lepszy czas. Oczywiście nie ma obowiązku udziału we wszystkich biegach. Organizator – LUKS „Bałtyk” zapewnia wszystkim uczestnikom pomiar czasu, napoje po biegu, dyplomy dla trzech najszybszych kobiet i mężczyzn, puchary dla najszybszej kobiety i mężczyzny. Zawodnicy muszą mieć ukończone 15 lat i startują na własną odpowiedzialność. Szczegółowy Regulamin DLB dostępny jest na stronie fb DLB.

StartujeV edycja DLB

fot. LUKS Bałtyk

Serdecznie zapraszamy miłośników biegania do udziału w naszej lidze.

Jerzy Janawa LUKS „Bałtyk”


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W dniu 16.09.2019 r. o godz. 12.30 odbedzie się podpisanie umów na dofinansowanie inwestycji na drogach Powiatowych z funduszu Dróg Samorządowych. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym ■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz. 14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ 7 września na terenie podzamcza przy wieży zamkowej w Golczewie odbędzie się akcja Narodowe Czytanie. W tym dniu Stowarzyszenie Społeczny Komitet Remontu Kościoła Parafialnego w Golczewie jest również organizatorem imprezy pn. „Spotkajmy się na wzgórzu zamkowym w Golczewie” w ramach, której organizatorzy chcą zachęcić organizacje pozarządowe do wspólnej debaty związanej z wieżą zamkową. W programie wydarzenia znajdzie się także miejsce na wspólne czytanie jednej z nowel Bolesława Prusa pt. „Katarynka”. Akcja Narodowe Czytanie w Golczewie organizowana jest po raz pierwszy i została oficjalnie zgłoszona do ogólnopolskiego wydarzenia. Głównym promotorem całej akcji jest Prezydent RP. ■