POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [13.03.2019, 13:10:42] • Wapnica

Pierwsze wybory do Rad Sołeckich za nami. Zobacz fotogalerię!

Pierwsze wybory do Rad Sołeckich za nami. Zobacz fotogalerię!

fot. Andrzej Ryfczyński

W dniu 12 marca 2019 roku odbyły się w Wapnicy gmina Międzyzdroje wybory sołtysa i do Rady Sołeckiej. Na zebraniu wiejskim w świetlicy ,,Wiklina" licznie zebrali się mieszkańcy sołectwa Wapnica. Na funkcję sołtysa kandydowały 2 osoby, na nowego sołtysa została wybrana Katarzyna Auguścik.

Do Rady Sołeckiej wybrano: Dariusza Szymańskiego , Jarosława Aksmana, Katarzynę Ryfczyńską, Krzysztofa Kochanka oraz Mariusza Romanowskiego.

Pierwsze wybory do Rad Sołeckich za nami. Zobacz fotogalerię!

fot. Andrzej Ryfczyński

Nowo wybranej Pani Sołtys oraz Radzie Sołeckiej serdecznie gratulujemy a ustępującej Pani Sołtys oraz Radzie Sołeckiej składamy podziękowania za dotychczasową pracę i zaangażowanie.

Pierwsze wybory do Rad Sołeckich za nami. Zobacz fotogalerię!

fot. Andrzej Ryfczyński

Następne wybory w Gminie Międzyzdroje odbędą się dla sołectwa Lubin - 18 marca 2019 r. (poniedziałek) - godz. 17.00 w sali świetlicy wiejskiej "Wiklina" w Wapnicy ul. Turkusowa 26.

Pierwsze wybory do Rad Sołeckich za nami. Zobacz fotogalerię!

fot. Andrzej Ryfczyński

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Pierwsze wybory do Rad Sołeckich za nami. Zobacz fotogalerię!

fot. Andrzej Ryfczyński

Pierwsze wybory do Rad Sołeckich za nami. Zobacz fotogalerię!

fot. Andrzej Ryfczyński

Zobacz fotogalerię

Joanna Ścigała
Rzecznik prasowy
UM w Międzyzdrojach


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Poniedziałek [18.03.2019, 17:38:06] • [IP: 109.69.89.***]

Teraz Pani sołtys proszę wnioskować w gminie o remonty dróg w Wapnicy

Gość • Niedziela [17.03.2019, 21:45:11] • [IP: 83.11.164.***]

Trzeba odejść z twarzą, a młodym trzeba dać szanse. Jeżeli nie sprawdzą się wybierzemy za 4 lata nowego sołtysa.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 13:47:18] • [IP: 62.69.253.***]

Przegrać lub wygrać z godnością to jedno ale głupiemu cwaniactwu stanowcze NIE.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 08:01:24] • [IP: 37.7.55.***]

Wstyd!! Skoro poprzednia władza sołecka jest tak wartościowa i mądra to niech się wykaże tą mądrością i swoimi osiągnięciami i będzie wsparciem dla nowej władzy a nie depcze ich od samego początku. To jest ten profesjonalizm byłej Pani Sołtys i jest Rady?? I o czyjej zachłannosci tu mówimy?? Trzeba umieć godnie przyjąć przegraną. Ale nie pluć teraz na innych i dążyć do nieuważnienia wyborów. Tyle że do tego trzeba mieć faktycznie wysoką kulturę osobistą. Apel do Nowej Pani Sołtys i jej Rady, przetrzymajcie ten atak i nie dajcie się. Nie znizajcie się do poziomu którym wykazują się teraz osoby przegrane.

Gość • Sobota [16.03.2019, 09:28:28] • [IP: 62.69.253.***]

Żeby przeprowadzić wybory trzeb być przygotowanym a nie do władzy za wszelką cenę byle do koryta, depcząc wszystko po drodze, nie patrząc na osiągnięcia innych, co zrobili dla lokalnej społeczności. Nie może być tak że teraz my zawłaszczamy wszystko a jak nam nie wyjdzie zniszczymy to oddamy a wy od początku zaczynajcie naprawiać bo macie wprawę. Pani Radna Aksman nie miała czasu, ani jednego dyżuru nie było dla mieszkańców, ale mężulka do rady sołeckiej wsadziła i po co?, jak są tak zapracowani inie mają czasu na działalność społeczną, czy może też ich podstępnie wybrali bo oni nie chcieli. Trochę pokory Nowa Energio i nie starajcie się niszczyć ludzi wartościowych i mądrych bo do pięt im nie dorastacie a czas pokaże błędy i wypatrzenia waszej zachłannej działalności.

Gość • Piątek [15.03.2019, 20:48:29] • [IP: 37.248.75.***]

Stara sołtysowa nie może się pogodzić z przegraną buhhhaha mąż też nie dał rady na Burmistrza haha

Gość • Piątek [15.03.2019, 18:49:36] • [IP: 83.11.236.***]

Może i porażka 😂😂😂😂

Gość • Piątek [15.03.2019, 11:16:22] • [IP: 80.53.77.**]

Ogromne gratulacje dla Pani Kasi oraz całej Rady Sołeckiej. W końcu dobra zmiana. Powodzenia.

Gość • Czwartek [14.03.2019, 14:45:06] • [IP: 5.173.136.***]

spa i projektanci mody, wouchery insta.

• Czwartek [14.03.2019, 12:53:23] • [IP: 37.248.75.***]

Ładniutka ta Pani Kasia gratulacje i powodzenia

Gość • Czwartek [14.03.2019, 10:28:03] • [IP: 37.248.209.***]

Gratulacje powodzenia

Gość • Czwartek [14.03.2019, 09:37:18] • [IP: 83.13.48.***]

Młodym gratuluję i pokażcie jak mieszkańcy Wapnicy powinni być zjednoczeni przynajmniej tak jak dokonaliście wyborów.

Gość • Czwartek [14.03.2019, 06:55:12] • [IP: 109.69.89.***]

Jurek S. to był najlepszy sołtys !

Gość • Środa [13.03.2019, 20:28:11] • [IP: 83.21.59.***]

Gratulacje dla Pani Katarzyny. Trzymamy kciuki.

Gość • Środa [13.03.2019, 19:06:41] • [IP: 83.8.113.***]

Brawo, gratulacje pozdrawiam

Gość • Środa [13.03.2019, 17:22:41] • [IP: 37.7.178.***]

Gratuluję pani Kasiu.

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■