POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [13.03.2019, 13:10:42] • Wapnica

Pierwsze wybory do Rad Sołeckich za nami. Zobacz fotogalerię!

Pierwsze wybory do Rad Sołeckich za nami. Zobacz fotogalerię!

fot. Andrzej Ryfczyński

W dniu 12 marca 2019 roku odbyły się w Wapnicy gmina Międzyzdroje wybory sołtysa i do Rady Sołeckiej. Na zebraniu wiejskim w świetlicy ,,Wiklina" licznie zebrali się mieszkańcy sołectwa Wapnica. Na funkcję sołtysa kandydowały 2 osoby, na nowego sołtysa została wybrana Katarzyna Auguścik.

Do Rady Sołeckiej wybrano: Dariusza Szymańskiego , Jarosława Aksmana, Katarzynę Ryfczyńską, Krzysztofa Kochanka oraz Mariusza Romanowskiego.

Pierwsze wybory do Rad Sołeckich za nami. Zobacz fotogalerię!

fot. Andrzej Ryfczyński

Nowo wybranej Pani Sołtys oraz Radzie Sołeckiej serdecznie gratulujemy a ustępującej Pani Sołtys oraz Radzie Sołeckiej składamy podziękowania za dotychczasową pracę i zaangażowanie.

Pierwsze wybory do Rad Sołeckich za nami. Zobacz fotogalerię!

fot. Andrzej Ryfczyński

Następne wybory w Gminie Międzyzdroje odbędą się dla sołectwa Lubin - 18 marca 2019 r. (poniedziałek) - godz. 17.00 w sali świetlicy wiejskiej "Wiklina" w Wapnicy ul. Turkusowa 26.

Pierwsze wybory do Rad Sołeckich za nami. Zobacz fotogalerię!

fot. Andrzej Ryfczyński

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Pierwsze wybory do Rad Sołeckich za nami. Zobacz fotogalerię!

fot. Andrzej Ryfczyński

Pierwsze wybory do Rad Sołeckich za nami. Zobacz fotogalerię!

fot. Andrzej Ryfczyński

Zobacz fotogalerię

Joanna Ścigała
Rzecznik prasowy
UM w Międzyzdrojach


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Poniedziałek [18.03.2019, 17:38:06] • [IP: 109.69.89.***]

Teraz Pani sołtys proszę wnioskować w gminie o remonty dróg w Wapnicy

Gość • Niedziela [17.03.2019, 21:45:11] • [IP: 83.11.164.***]

Trzeba odejść z twarzą, a młodym trzeba dać szanse. Jeżeli nie sprawdzą się wybierzemy za 4 lata nowego sołtysa.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 13:47:18] • [IP: 62.69.253.***]

Przegrać lub wygrać z godnością to jedno ale głupiemu cwaniactwu stanowcze NIE.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 08:01:24] • [IP: 37.7.55.***]

Wstyd!! Skoro poprzednia władza sołecka jest tak wartościowa i mądra to niech się wykaże tą mądrością i swoimi osiągnięciami i będzie wsparciem dla nowej władzy a nie depcze ich od samego początku. To jest ten profesjonalizm byłej Pani Sołtys i jest Rady?? I o czyjej zachłannosci tu mówimy?? Trzeba umieć godnie przyjąć przegraną. Ale nie pluć teraz na innych i dążyć do nieuważnienia wyborów. Tyle że do tego trzeba mieć faktycznie wysoką kulturę osobistą. Apel do Nowej Pani Sołtys i jej Rady, przetrzymajcie ten atak i nie dajcie się. Nie znizajcie się do poziomu którym wykazują się teraz osoby przegrane.

Gość • Sobota [16.03.2019, 09:28:28] • [IP: 62.69.253.***]

Żeby przeprowadzić wybory trzeb być przygotowanym a nie do władzy za wszelką cenę byle do koryta, depcząc wszystko po drodze, nie patrząc na osiągnięcia innych, co zrobili dla lokalnej społeczności. Nie może być tak że teraz my zawłaszczamy wszystko a jak nam nie wyjdzie zniszczymy to oddamy a wy od początku zaczynajcie naprawiać bo macie wprawę. Pani Radna Aksman nie miała czasu, ani jednego dyżuru nie było dla mieszkańców, ale mężulka do rady sołeckiej wsadziła i po co?, jak są tak zapracowani inie mają czasu na działalność społeczną, czy może też ich podstępnie wybrali bo oni nie chcieli. Trochę pokory Nowa Energio i nie starajcie się niszczyć ludzi wartościowych i mądrych bo do pięt im nie dorastacie a czas pokaże błędy i wypatrzenia waszej zachłannej działalności.

Gość • Piątek [15.03.2019, 20:48:29] • [IP: 37.248.75.***]

Stara sołtysowa nie może się pogodzić z przegraną buhhhaha mąż też nie dał rady na Burmistrza haha

Gość • Piątek [15.03.2019, 18:49:36] • [IP: 83.11.236.***]

Może i porażka 😂😂😂😂

Gość • Piątek [15.03.2019, 11:16:22] • [IP: 80.53.77.**]

Ogromne gratulacje dla Pani Kasi oraz całej Rady Sołeckiej. W końcu dobra zmiana. Powodzenia.

Gość • Czwartek [14.03.2019, 14:45:06] • [IP: 5.173.136.***]

spa i projektanci mody, wouchery insta.

• Czwartek [14.03.2019, 12:53:23] • [IP: 37.248.75.***]

Ładniutka ta Pani Kasia gratulacje i powodzenia

Gość • Czwartek [14.03.2019, 10:28:03] • [IP: 37.248.209.***]

Gratulacje powodzenia

Gość • Czwartek [14.03.2019, 09:37:18] • [IP: 83.13.48.***]

Młodym gratuluję i pokażcie jak mieszkańcy Wapnicy powinni być zjednoczeni przynajmniej tak jak dokonaliście wyborów.

Gość • Czwartek [14.03.2019, 06:55:12] • [IP: 109.69.89.***]

Jurek S. to był najlepszy sołtys !

Gość • Środa [13.03.2019, 20:28:11] • [IP: 83.21.59.***]

Gratulacje dla Pani Katarzyny. Trzymamy kciuki.

Gość • Środa [13.03.2019, 19:06:41] • [IP: 83.8.113.***]

Brawo, gratulacje pozdrawiam

Gość • Środa [13.03.2019, 17:22:41] • [IP: 37.7.178.***]

Gratuluję pani Kasiu.

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Pod koniec października rozpoczęły się prace pogłębiarskie na torze podejściowym do portu w Dziwnowie. - Wykonawca, Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. z Gdańska, wybierze z dna toru i odłoży na klapowisko morskie ponad 19 tys. metrów sześciennych urobku – informuje Ewa Wieczorek, rzecznik prasowy Urzędu Morskiego w Szczecinie. Koszt robót to ok. 813 tys. złotych. Mają się zakończyć w połowie listopada ■ Międzyzdroje: Na 102. koło oczyszczalni ścieków w Międzyzdrojach doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierowca audi zatrzymał się prze pasami do Netto, ale jadąca na nim kobieta z volkswagena nie zdążyła i najechała na na tył samochodu. ■ W Wapnicy 4 listopada około godziny 17:00 strażacy na ulicy Okrągłej brali udział w akcji gaszenia domu jednorodzinnego, w którym paliło się poddasze. Mieszkańcy i sąsiedzi próbowali ugasić budynek. Kiedy stwierdzili, że to jest niemożliwe , zaczęli ratować dobytek. Z domu ewakuowano wszystkich mieszkańców i psy ■ Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Węglorz, uprzejmie informuje, że zmianie uległ termin najbliższej sesji Rady Miejskiej w Międzyzdrojach. Zaplanowana na dzień 7 listopada sesja została przełożona na 15 listopada 2019 roku ( piątek) o godz.12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach. Za zmiany przepraszamy ■ Woliński Park narodowy serdecznie zaprasza młodzież szkolna, dzieci, grupy zorganizowane, turystów indywidualnych oraz wszystkich chętnych na zajęcia przyrodnicze z edukacji leśnej na plenerowej ścieżce edukacyjnej Leśne Wzgórze WPN. Ścieżka została zrealizowana wspólnie z Partnerem projektu - Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Zajęcia prowadzimy w poniedziałki od 10.00 do 14.00. na terenie Muzeum Przyrodniczego WPN, przy ul. Niepodległości 3 w Międzyzdrojach ■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■