POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [17.03.2019, 18:26:35] • Świerzno

Pytamy o sprzedaż nieruchomości w Świerznie

Pytamy o sprzedaż nieruchomości w Świerznie

fot. Andrzej Ryfczyński

Gmina Świerzno chce sprzedać działkę z dwoma budynkami gospodarczymi w Chominie. W planach jest również sprzedaż lokali mieszkalnych na rzecz najemców w tej miejscowości oraz w Sulikowie.

W ubiegłym roku Gmina Świerzno zarobiła na sprzedaży nieruchomości 102 052,08 zł. Znacznie więcej niż rok wcześniej, kiedy było to zaledwie 5 252,70 zł. Zapytaliśmy w magistracie o plany na ten rok.

- Na dzień dzisiejszy Gmina Świerzno posiada jedną nieruchomość na sprzedaż w miejscowości Chomino – informuje wójt Świerzna Radosław Drozdowicz. – Jest to działka zabudowana dwoma budynkami gospodarczymi o pow. 1900 m2.

Pierwsze podejście ze sprzedażą tej nieruchomości już było. Gmina ogłosiła przetarg ustny nieograniczony. Działki nie udało się jednak sprzedać.

To nie jedyne plany gminy, dotyczące nieruchomości.

- Planujemy również sprzedaż lokali mieszkalnych na rzecz najemców w miejscowościach Sulikowo i Chomino – informuje Radosław Drozdowicz. – Dalsza sprzedaż nieruchomości, jakimi dysponuje Gmina Świerzno, jest w trakcie przygotowań.

Pieniądze zarobione ze sprzedaży nieruchomości są środkami własnymi Gminy Świerzno.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Wtorek [19.03.2019, 21:55:31] • [IP: 188.47.90.***]

Ta, kilkanascie baniek trzeba w to włożyć. Predzej się zawali niż zacznie żyć.

Gość • Poniedziałek [18.03.2019, 18:23:59] • [IP: 37.7.178.***]

Bardzo często przejeżdżam przez Świerzno i irytuje mnie kompleks pałacowy, który od kilku lat niszczeje.Czy ta nieruchomość ma właściciela ? Przecież wystarczy to odnowić, zagospodarować teren, odnowić park. W takim kompleksie otworzyć hotel z agroturystyką. Kilka koni z odzysku, hippoterapię-istnieje cały worek możliwości.Widać, że ktoś rozpoczął odbudowę, ale pewnie koszty przerosły możliwości. Nie wiem czy gmina, województwo, konserwator zabytków pomogliby w zagospodarowaniu tak pięknego obiektu.Wyszło by to na dobre gminie i mieszkańcom.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 20:41:06] • [IP: 83.21.49.***]

Artykul sponsorowany ?

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■