POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [13.02.2019, 17:39:29] • Gmina Świerzno

Gmina Świerzno ma nowego sekretarza

Gmina Świerzno ma nowego sekretarza

fot. ikamien.pl

Nowy sekretarz został wybrany po zakończeniu procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy w Świerznie.

Stanowisko sekretarza obejmie Waldemar Dubrawski zamieszkały w Łuskowie, który uzyskał maksymalną ilość punktów podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Ponadto posiada odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Czwartek [14.02.2019, 20:13:48] • [IP: 95.41.225.***]

A, czego się czepiacie!! Zobaczcie, jakich swoich kolesiów obdarza stołkami p. burmistrz w Wolinie?? Wystarczy, że łyknął trochę kawy?? Gdyby Gmina, miała rangę szkolnictwa -- to spadek -- z poziomu studiów na poziom gimnazjum. Sama skarbnik stwierdziła, że będzie przeglądać segregatory. Ale, nie martwcie się -- Prezydent Polski, też cały czas się uczy, nawet, jak śmiga na nartach, co zresztą mu najlepiej wychodzi.

Gość • Czwartek [14.02.2019, 19:12:29] • [IP: 5.172.236.***]

Piszecie o układach, one były. Tyle, że wybierano ludzi bez przygotowania praktycznego. Z gońca na urzędnika, bo jako goniec nie sprawdziła się ale może urzędnikiem będzie lepszy. Z jednego stanowiska tworzyło się dwa. I było przyzwolenie Wójta.

Gość • Czwartek [14.02.2019, 15:36:45] • [IP: 31.0.64.***]

Platforma o swoich nie zapomina, przegrał w Wolinie o włos, to wsadzili go tam, już bez głosowania mieszkańców, kasa misiu i układy się licza

Gość • Czwartek [14.02.2019, 10:46:22] • [IP: 83.23.193.***]

8 marca wyjdę na ulicę żeby dostać kwiatka od Pana Waldka oczywiście z Świerznie.

Gość • Czwartek [14.02.2019, 06:28:40] • [IP: 83.23.244.***]

To jest masakra czy wy ludzie tego nie widzicie układy układziki jeszcze trochę i gmina do likwidacji tak was Radziu wyprowadził

Gość • Środa [13.02.2019, 22:37:22] • [IP: 188.146.53.***]

Ciekawe czy będzie dojeżdżał z Łuskowa na koszt naszej Gminy? Tak jak w Zarządzie Dróg Powiatowych w Gryficach? To był ten drugi zarzut.

Gość • Środa [13.02.2019, 22:29:31] • [IP: 31.0.123.***]

Nowa krew i wietrzenie przyda się każdemu urzędu.

Gość • Środa [13.02.2019, 21:43:59] • [IP: 83.20.241.***]

Wolinianie teraz płaczą...szkoda tak fajnego i mądrego człowieka nam Świerzno zabrało. Niech Panu się wiedzie.Wolin jeszcze doceni co stracił. Powodzenia

Gość • Środa [13.02.2019, 21:15:37] • [IP: 37.47.204.**]

do Gość • Środa [13.02.2019, 20:36:52] Proszę czytać ze zrozumieniem. Przyznał się się do winy i jest wyrok. Tak, nie udowodnili mu ale zupełnie innego zarzutu.

wyborca • Środa [13.02.2019, 21:08:51] • [IP: 83.23.169.***]

radek a ja na ciebie głosowałem nie po to byś waldka do pracy ściągnoł tylko żeby w gminie żyło się lepiej iświerzą krew do urzędu wtłoczyć a tu tylko układy ze starych lat szkoda

Gość • Środa [13.02.2019, 20:36:52] • [IP: 5.60.60.***]

Widać, jakie " mocne" zarzuty, że nie udało się udowodnić. Tak, w całej Polsce rządzi PIS, tj. szarpią tych ludzi z opozycji i z tego wychodzi wielkie g... Gratulacje dla p. Dubrawskiego.

Gość • Środa [13.02.2019, 20:20:50] • [IP: 37.248.155.***]

Za Atrasem ale nie w wydaniu jakim był pod koniec kadencji. Tak zaufał Sekretarz, taką kampanię mu zrobiła, że przegrał z kretesem. Nawet Kaleń nie pomógł.

Gość • Środa [13.02.2019, 20:06:41] • [IP: 5.174.219.**]

To już gmina Świerzno pójdzie z torbami

Gość • Środa [13.02.2019, 19:46:53] • [IP: 5.174.69.**]

Jeszcze zatęsknią za Atrasem.

Gość • Środa [13.02.2019, 18:39:34] • [IP: 83.23.187.***]

Tat ten pan jest z PO. Dlaczego tego pana miala nie zabrac, przecierz tam PO rzadzi.W Wolinie zostali odsunieci od wladzy razem z, PSL to, czego maja tutaj szukac.Pan Waldemar tak dlugo nie bedzie czekal, na najbliczszej sesji Miasta i Gminy Wolin mam nadzieje ze bedzie, po to wybrali pana Dubrawskiego by ich reprezentowal na sesjach rady miasta.Jak nie, niech

Gość • Środa [13.02.2019, 18:15:17] • [IP: 37.47.204.**]

cytat: gs24.pl" Pod koniec lutego 2008 r. Sąd Rejonowy w Gryficach uznał, że Dubrawski jest winny przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków jako dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Gryficach. W dokumentach, za które odpowiadał, były nieprawidłowości. Przyznał się do winy. Prokuratura sprawdzała też, czy zlecał swoim podwładnym remontowanie prywatnego domu w Dziwnówku w godzinach pracy. Tego wątku nie udało się udowodnić."

Andre • Środa [13.02.2019, 17:54:24] • [IP: 37.47.204.**]

Ten Pan jest z platformy obywatelskiej?

Gość • Środa [13.02.2019, 17:45:02] • [IP: 83.23.193.***]

No i zastał doceniony, zabrała go nam gmina Świeżno. Gmina Wolin nie doceniła Pana Waldka. Moje gratulacje ale jeszcze Pan wróci do następnych wyborów.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■