POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [13.02.2019, 17:39:29] • Gmina Świerzno

Gmina Świerzno ma nowego sekretarza

Gmina Świerzno ma nowego sekretarza

fot. ikamien.pl

Nowy sekretarz został wybrany po zakończeniu procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy w Świerznie.

Stanowisko sekretarza obejmie Waldemar Dubrawski zamieszkały w Łuskowie, który uzyskał maksymalną ilość punktów podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Ponadto posiada odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Czwartek [14.02.2019, 20:13:48] • [IP: 95.41.225.***]

A, czego się czepiacie!! Zobaczcie, jakich swoich kolesiów obdarza stołkami p. burmistrz w Wolinie?? Wystarczy, że łyknął trochę kawy?? Gdyby Gmina, miała rangę szkolnictwa -- to spadek -- z poziomu studiów na poziom gimnazjum. Sama skarbnik stwierdziła, że będzie przeglądać segregatory. Ale, nie martwcie się -- Prezydent Polski, też cały czas się uczy, nawet, jak śmiga na nartach, co zresztą mu najlepiej wychodzi.

Gość • Czwartek [14.02.2019, 19:12:29] • [IP: 5.172.236.***]

Piszecie o układach, one były. Tyle, że wybierano ludzi bez przygotowania praktycznego. Z gońca na urzędnika, bo jako goniec nie sprawdziła się ale może urzędnikiem będzie lepszy. Z jednego stanowiska tworzyło się dwa. I było przyzwolenie Wójta.

Gość • Czwartek [14.02.2019, 15:36:45] • [IP: 31.0.64.***]

Platforma o swoich nie zapomina, przegrał w Wolinie o włos, to wsadzili go tam, już bez głosowania mieszkańców, kasa misiu i układy się licza

Gość • Czwartek [14.02.2019, 10:46:22] • [IP: 83.23.193.***]

8 marca wyjdę na ulicę żeby dostać kwiatka od Pana Waldka oczywiście z Świerznie.

Gość • Czwartek [14.02.2019, 06:28:40] • [IP: 83.23.244.***]

To jest masakra czy wy ludzie tego nie widzicie układy układziki jeszcze trochę i gmina do likwidacji tak was Radziu wyprowadził

Gość • Środa [13.02.2019, 22:37:22] • [IP: 188.146.53.***]

Ciekawe czy będzie dojeżdżał z Łuskowa na koszt naszej Gminy? Tak jak w Zarządzie Dróg Powiatowych w Gryficach? To był ten drugi zarzut.

Gość • Środa [13.02.2019, 22:29:31] • [IP: 31.0.123.***]

Nowa krew i wietrzenie przyda się każdemu urzędu.

Gość • Środa [13.02.2019, 21:43:59] • [IP: 83.20.241.***]

Wolinianie teraz płaczą...szkoda tak fajnego i mądrego człowieka nam Świerzno zabrało. Niech Panu się wiedzie.Wolin jeszcze doceni co stracił. Powodzenia

Gość • Środa [13.02.2019, 21:15:37] • [IP: 37.47.204.**]

do Gość • Środa [13.02.2019, 20:36:52] Proszę czytać ze zrozumieniem. Przyznał się się do winy i jest wyrok. Tak, nie udowodnili mu ale zupełnie innego zarzutu.

wyborca • Środa [13.02.2019, 21:08:51] • [IP: 83.23.169.***]

radek a ja na ciebie głosowałem nie po to byś waldka do pracy ściągnoł tylko żeby w gminie żyło się lepiej iświerzą krew do urzędu wtłoczyć a tu tylko układy ze starych lat szkoda

Gość • Środa [13.02.2019, 20:36:52] • [IP: 5.60.60.***]

Widać, jakie " mocne" zarzuty, że nie udało się udowodnić. Tak, w całej Polsce rządzi PIS, tj. szarpią tych ludzi z opozycji i z tego wychodzi wielkie g... Gratulacje dla p. Dubrawskiego.

Gość • Środa [13.02.2019, 20:20:50] • [IP: 37.248.155.***]

Za Atrasem ale nie w wydaniu jakim był pod koniec kadencji. Tak zaufał Sekretarz, taką kampanię mu zrobiła, że przegrał z kretesem. Nawet Kaleń nie pomógł.

Gość • Środa [13.02.2019, 20:06:41] • [IP: 5.174.219.**]

To już gmina Świerzno pójdzie z torbami

Gość • Środa [13.02.2019, 19:46:53] • [IP: 5.174.69.**]

Jeszcze zatęsknią za Atrasem.

Gość • Środa [13.02.2019, 18:39:34] • [IP: 83.23.187.***]

Tat ten pan jest z PO. Dlaczego tego pana miala nie zabrac, przecierz tam PO rzadzi.W Wolinie zostali odsunieci od wladzy razem z, PSL to, czego maja tutaj szukac.Pan Waldemar tak dlugo nie bedzie czekal, na najbliczszej sesji Miasta i Gminy Wolin mam nadzieje ze bedzie, po to wybrali pana Dubrawskiego by ich reprezentowal na sesjach rady miasta.Jak nie, niech

Gość • Środa [13.02.2019, 18:15:17] • [IP: 37.47.204.**]

cytat: gs24.pl" Pod koniec lutego 2008 r. Sąd Rejonowy w Gryficach uznał, że Dubrawski jest winny przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków jako dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Gryficach. W dokumentach, za które odpowiadał, były nieprawidłowości. Przyznał się do winy. Prokuratura sprawdzała też, czy zlecał swoim podwładnym remontowanie prywatnego domu w Dziwnówku w godzinach pracy. Tego wątku nie udało się udowodnić."

Andre • Środa [13.02.2019, 17:54:24] • [IP: 37.47.204.**]

Ten Pan jest z platformy obywatelskiej?

Gość • Środa [13.02.2019, 17:45:02] • [IP: 83.23.193.***]

No i zastał doceniony, zabrała go nam gmina Świeżno. Gmina Wolin nie doceniła Pana Waldka. Moje gratulacje ale jeszcze Pan wróci do następnych wyborów.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■