POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [12.02.2019, 08:24:20] • Kamień Pomorski

Przed nami Wielki Finał Kamieńskich Skoków Narciarskich

Przed nami Wielki Finał Kamieńskich Skoków Narciarskich

fot. Kamieński Dom Kultury

Już w najbliższą sobotę, tj. 16 lutego br. w sali widowiskowej Kamieńskiego Domu Kultury odbędzie się turniej finałowy "II Mistrzostw Kamienia Pomorskiego w Skokach Narciarskich", których organizatorami są: Kamieński Dom Kultury, Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim oraz Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim.

Prawo udziału ma każda osoba, bez względu na wiek, płeć, oraz miejsce zamieszkania. Jedynym warunkiem jest znajomość kultowej gry Deluxe Ski Jump 2.1.

Po dwóch turniejach (sześciu skoczniach: Austria K-70, Irlandia K-125, Węgry K-180, Belgia K-95, Estonia K-155 oraz Rosja K-200) w klasyfikacji generalnej zostało sklasyfikowanych 36 zawodników. Na czele plasuje się Emil Hyżowiecki z Wolina, który do tej pory zdobył 445 pkt., tuż za nim plasuje się Konrad Piwowarczyk z Kamienia Pomorskiego, który zdobył 354 pkt., natomiast na najniższym szczeblu podium zadomowił się Przemysław Łukasiewicz z Kołczewa, który na swoim koncie ma 344 pkt.

Jeżeli ktoś z Państwa zechciałby spróbować swoich sił w skokach narciarskich to nic nie szkodzi na przeszkodzie. Czekamy na zawodników od godziny 10:00, kiedy to będą przyjmowane zapisy w biurze zawodów (wpisowe wynosi 10,00 złotych). Dodatkowo zostaną rozstawione stanowiska komputerowe, na których będzie można potrenować przed serią próbną oraz częścią konkursową.
Punktualnie o godzinie 12:00 odbędzie się seria próbna, po której ustalona zostanie kolejność oddawanych skoków przez zawodników. Około godziny 13:00 rozpocznie się seria konkursowa na trzech wcześniej wylosowanych skoczniach. W przerwach między skoczniami na zawodników oraz kibiców będzie czekała ciepła herbata, kawa, a także ciepły poczęstunek.

Kibice, którzy nie mogą przybyć na zawody zapraszamy do oglądania transmisji live, która będzie dostępna pod adresem: www.youtube.com/channel/UCqJG2IpAdZM4w41x2IpMFgw/videos

Kamieński Dom Kultury


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■