POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [10.02.2019, 09:37:35] • Gmina Świerzno

Gmina Świerzno zapomniała o drodze w Chominie?

Gmina Świerzno zapomniała o drodze w Chominie?

fot. Czytelnik

Prowadzi do posesji zamieszkanej przez cztery rodziny. Jest w tak złym stanie, że trudno nią przejechać, a nawet przejść. Mieszkańcy chcą przypomnieć władzom Gminy Świerzno o publicznej drodze w Chominie.

Droga publiczna do posesji w Chominie 41 jest zaniedbana przez gminę Świerzno. Co roku powtarza się ta sama sytuacja, gdy mieszkańcy wysypują gruz, aby móc korzystać z tej drogi. Jednak wystarcza to tylko na jakiś czas.

Gmina Świerzno zapomniała o drodze w Chominie?

fot. Czytelnik

Bardzo trudno jest poruszać się po takiej zaniedbanej drodze. Mieszkańcy apelują do władz gminnych o jej remont.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Czwartek [14.02.2019, 11:34:50] • [IP: 31.0.69.***]

Tam jest budynek gminny, smieciarki jeżdżą tak że droga to jest sprawą gminny

Gość • Wtorek [12.02.2019, 23:45:22] • [IP: 5.173.216.***]

Warsztat nielegalny. Zakład krawiecki mamuśki też lewy.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 21:15:43] • [IP: 5.60.15.**]

Asfalt niech wyleja od mechaniora jak będą wyjeżdżać to jak w need for speed i najlepiej pasy żeby ludzi nie rozjezdzali

Gość • Niedziela [10.02.2019, 20:42:02] • [IP: 188.47.90.**]

Przeczytaj budzet Gminy, w tym roku planowana jest budowa drogi Duniewo- Krzemykowo. Jest na to kasa. Tylko, że wojt planuje dokonać korekty i już asfalt na bruk w Jatkach chce kłaść, a Krzemykowo, Będzieszewo czy Rybice toną w błocie na jedynych drogach dojazdowych.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 18:49:43] • [IP: 83.20.254.***]

a krzemykowo my to jezdzimy po dziurach bo nie ma gdzie juz zjechac.tak wladza dba o nas obiecuje i nie dotrzymuje slowa tylko obietnice wyborcze.szok:) fkrzemykowo duniewo to wogole zapomniane wioski tylko krzepocin torobi sie metropolia plac zabaw altanka a soltys wogule nie dba o te wioski. tak wychodzi ze my to gorsi.ciew kawe cosoltys teraz obieca zeby na niego glosowac.smiechu warte:)

Gość • Niedziela [10.02.2019, 18:44:49] • [IP: 188.146.55.***]

i tak droga jest ok są gorsze w Cominie

Gość • Niedziela [10.02.2019, 18:36:44] • [IP: 37.47.172.***]

Do gość z 1 4.03. A ty co zrobiłeś /łas/dla innych że tak bezczelnie wypowiadasz się o ludziach ze wsi? To ich sprawa co mają na podwórku a droga to obowiązek gminy!!

Gość • Niedziela [10.02.2019, 18:18:14] • [IP: 83.21.49.**]

Widać na zdjęciu, że drga jest niszczona przez ciężki sprzęt rolniczy. Oni w dupie maja mieszkańców i jeżdżą gdzie chcą.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 16:40:08] • [IP: 37.248.157.***]

zapraszamy do Będzieszewa nooo wyzwane

Gość • Niedziela [10.02.2019, 15:12:21] • [IP: 31.0.37.***]

Zacznijmy od tego że nie ma switlicowej :)

Gość • Niedziela [10.02.2019, 14:24:14] • [IP: 83.21.56.*]

A Swietoslawy w Wolinie gdzie to jest.mieszkam w Troszynie ponad 50 lat, z drogami nic sie nie zmienilo, jedynie na Troszynku plyty polozyli.Zeby nie komuna do Mierzecina bysmy chodzili do kosciola, kamienista kurzaca droga albo po, deszczu w blocie.Nie chwale komuny ale nowe wladze drogi by tam, nie zrobily.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 14:03:48] • [IP: 5.173.208.**]

A mieszkańcy, co żeście sami zrobili aby wieś w cywilizowanym świecie odpowiednio wyglądała ? Oczekujecie aby nowa władza zrobiła drogę a sami latami gromadzi od syf, śmieci, złom. . wystarczy spojrzeć co się dzieje obok drogi!

Gość • Niedziela [10.02.2019, 13:34:31] • [IP: 37.47.175.***]

Do gość z 10. 08. No faktycznie na zdjęciach są same nowo wybudowane domy?! A o podatkach to masz pojęcie jak sroka o gnatach? Moja rodzina z pokolenia na pokolenie płaci podatek do gminy /dużo większy niż myślisz /od ponad 65 lat. Woda droga i kanalizacja to ustawowy obowiązek gminy!! W mieście byle dziurka i raban a my nie możemy się doprosic!! Zanim się wypowiesz to pomysl czy chciałbyś tak właśnie mieć!!

Gość • Niedziela [10.02.2019, 12:32:18] • [IP: 178.37.102.**]

Myślicie ze nowy wojt tego co tamtego nie zrobił latami zrobi w 3 miesiące

Gość • Niedziela [10.02.2019, 11:39:35] • [IP: 5.60.68.**]

No i jak czarny chodził tam po kolędzie? Chyba wozili go traktorem bo na pewno nie odpuścił kasy...

Gość • Niedziela [10.02.2019, 11:36:23] • [IP: 5.172.234.***]

Nowa władza obiecała przed wyborami drogi wszystkim, poczekamy co z tym teraz zrobi! Na razie zajmuje się tylko zemstą na porządnych obywatelach.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 11:35:52] • [IP: 5.60.68.**]

No i jak czaeny chodził tam po kolędzie? ccchyba wozili go traktorem bo na pewno nie odpuścił kasy...

Gość • Niedziela [10.02.2019, 10:55:36] • [IP: 37.47.136.*]

Niech świetlicowa wypowie się jak tam jest

Mieszkaniec • Niedziela [10.02.2019, 10:38:54] • [IP: 46.215.103.***]

...identyczna tylko z dziurami jest ulica Świętosławy w Wolinie zapraszam

Gość • Niedziela [10.02.2019, 10:31:20] • [IP: 5.173.216.***]

Mieszkańcy sami tą drogę niszczą. Rozjeżdżają motorami specjalnie ryja dziury. Warsztat samochodowy jaki sie znajduje tez nie sprzyja. Zresztą tam są prywatne mieszkania wiec niech sobie zadbają. I ytzeba sprawdzić te wycięte drzewa co wycieli bez zezwoleń

Gość • Niedziela [10.02.2019, 10:22:27] • [IP: 77.253.7.**]

Podobna sytuacja jest w Będzieszewie, gdzie był nawet wójt, ale jemu to nie przeszkadza.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 10:08:21] • [IP: 80.245.178.***]

ludzie buduja sie na jakims zadupiu, placa potem ze 100 zl rocznie podatku od gruntu i chca drog, kanalizacji, oswietlenia...

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Imprezowy kurczak hitem tego lata. Tańczy, śpiewa, bawi - to nowa maskotka tegorocznych wakacji. Jego pełna nazwa brzmi: Kurczak Imprezowy Happy Man, co doskonale oddaje typ rozrywki, jakiej możemy się spodziewać dając się ponieść "kurczakowym" rytmom ■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■